Filter
Bakalauro laipsniai
Meksika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Meksikoje - 2020

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Turizmo studijas pasirinkę studentai įgyja daug žinių ir įgūdžių, kurie jiems yra reikalingi pradėjus dirbti turizmo srityje. Jie ne tik nagrinėja turizmo industrijos subtilybes, bet ir lavina savo komunikacijos įgūdžius, kurie yra tokie reikalingi nuolat dirbant su žmonėmis. Studentai taip pat ypatingai išsamiai nagrinėja turizmo verslo strategijas bei rinkodaros niuansus.  

Meksika yra viena iš populiariausių turistinių šalių planetoje. Šalis turi tiek atogrąžų ir vidutinio klimato zonų suteikiant studentams geriausią laiką čia. Jei norite studijuoti savo kursą Nacionalinėje autonominio universiteto Meksikos, jis bus puikus gyvenimas su daug pramogų šalyje taip pat.

Geriausios bakalauro programos - Turizmas Meksikoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Šiaurės Amerika

1 Rezultatai Turizmas, Meksika

University Of Colima

Bakalauro (a) turizmo vadybos turi įgūdžių valdyti ir vadovauti organizacijų, dalyvaujančių turizmo darbui su regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, per paslaugų ... [+]

Bakalauro (a) turizmo vadybos turi įgūdžių valdyti ir vadovauti organizacijų, dalyvaujančių turizmo darbui su regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, per paslaugų, veiksmingai planuoti, vadovavimo ir bendro darbo, taip pat gali generuoti pelningą turizmo projektus tvariu būdu, nustatant galimus gamtinius ir kultūrinius išteklius, veiksmingai ir kurios sudaro teritorijos; visa tai remia mokslinių tyrimų, prekybos ir naudojimo atnaujintas technologijų, pagal socialinės atsakomybės prasme.

lauko darbai

Bakalauro (a) turizmo vadybos gali praktikuoti šiose srityse:

Hostingas įmonės. Maistas ir gėrimai bendrovės. Kelionės įmonės. Gamta turizmo įmonės, kultūros, sveikatos ir sporto. Verslo konferencijos ir konvencijų. teminiai parkai. Operatoriai turizmo paslaugų apskritai. vyriausybės departamentai, atsakingi už turizmo ties federalinių, valstijos ir savivaldybių lygmeniu. Konsultavimas ir konsultavimo paslaugos. pareigūnas ir nevyriausybinės agentūros turizmą. Turizmas tyrimų centrai. Idealiai studentas aprašymą ... [-]
Meksika Kolima
Susisiekti su mokykla
Spanish (Mexican)
Dieninės
9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba