Filter
Bakalauro laipsniai
Naujoji Zelandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Naujojoje Zelandijoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Turizmo studijas pasirinkę studentai įgyja daug žinių ir įgūdžių, kurie jiems yra reikalingi pradėjus dirbti turizmo srityje. Jie ne tik nagrinėja turizmo industrijos subtilybes, bet ir lavina savo komunikacijos įgūdžius, kurie yra tokie reikalingi nuolat dirbant su žmonėmis. Studentai taip pat ypatingai išsamiai nagrinėja turizmo verslo strategijas bei rinkodaros niuansus.  

Naujoji Zelandija yra salų valstybė pietvakarinėje Ramiojo vandenyno. Šalis geografiškai apima dvi pagrindines landmasses - kad Šiaurės ir Pietų salų - ir daug mažesnių salų. Užsienio studentai turi turėti studento vizą ir pagrįstą grynųjų pinigų išleisti, kad būtų atlikti studijų kursą Naujosios Zelandijos pagrįstas švietimo įstaigos. Naujosios Zelandijos švietimo įstaigos informuos atitinkamas imigracijos institucijoms, jei studentas nustoja dalyvauti jų mokosi kursuose, kurie po to gali sustabdyti ar nutraukti šią studentas 's vizos. Švietimo įstaigos taip pat dažnai keičiasi šia lankomumo ir lankomumo duomenis elektroniniu būdu su kitų valstybinių tarnybų, atsakingų už mokinių pagalbą.

Geriausios bakalauro programos - Turizmas Naujojoje Zelandijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Turizmas, Naujoji Zelandija

Auckland Institute of Studies

Turizmo vadybos bakalauras (BTM) yra unikali trejų metų 21 kursų programa, skirta studentams, norintiems dirbti profesionalų vaidmenį turizmo pramonėje, todėl ateityje bu ... [+]

Turizmo vadybos bakalauras (BTM) yra unikali trejų metų 21 kursų programa, skirta studentams, norintiems dirbti profesionalų vaidmenį turizmo pramonėje, todėl ateityje bus vadovaujama pozicija. Absolventai išmokys integruoti atitinkamas teorijas, analitines priemones ir taikomus įgūdžius, kad įgyvendintų geriausią praktiką įvairiose turizmo valdymo funkcijose.

Darbo galimybės

Nacionalinės turizmo agentūros, kelionių agentūros, rezervavimas, rinkodara ir pardavimas, renginių organizavimas ir valdymas, kelionių operatoriai, oro linijų bendrovės ir transporto bendrovės, kurortai ir svetingumo teikėjai, paveldo institucijos, aplinkosaugos ir apsaugos agentūros, klientų aptarnavimas.... [-]

Naujoji Zelandija Oklandas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 - 9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Turizmo bakalauro (BTour) specializuojasi turizmo ir visuomenės srityse, taip pat suprasite sudėtingus turizmo, visuomenės ir aplinkos ryšius. Studijų sritis yra bendra s ... [+]

Turizmas yra greičiausiai auganti Naujosios Zelandijos pramonė, ir jai reikia žmonių, turinčių reikiamą įgūdžių derinį - vadybinį, aplinkosauginį ir kultūrinį - tobulinti geriausią kryptį. "Waikato" turizmo bakalauras aprūpina įvairiais įgūdžiais ir žiniomis, reikalingais karjerai šioje įdomioje pramonėje.

Turizmo bakalauro (BTour) specializuojasi turizmo ir visuomenės srityse, taip pat suprasite sudėtingus turizmo, visuomenės ir aplinkos ryšius. Studijų sritis yra bendra studijų sritis, apimanti daugybę susijusių dalykų.

Karjeros galimybės Nuotykių turizmo vadybininkas Ekoturizmo kūrėjas Viešbutis, Lodge ir Resort Manager Lauko laisvalaikio renginių vadybininkas Regioninis ar nacionalinis turizmo planuotojas Turizmo ir kelionių rašytojas Turizmas konsultantas Turizmo verslininkas Turizmo politikos analitikas Pagrindinis dalykas Geografija - majoras Vadybos ugdymas užsienyje - specializacija Praktinė patirtis ... [-]
Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba