Filter
Bakalauro laipsniai
Pietų Afrikos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Pietų Afrikoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Bakalauro laipsnis turizmas yra susijęs su įvairių subjektų, susijusių su turizmo valdymą. Tai gali būti kurortuose, viešbučiuose, pramogų ir kt. Jis yra skirtas studentams, kurie yra kūrybingi, domisi kalbomis ir paslaugas orientuotą.

Šalis, esanti į pietinėje Afrikoje, Pietų Afrika, turi turtingą kultūrą, kad jūs niekada negali gauti pakankamai, o turistinis arba studijuoti čia. Kalbos čia yra Būrai ir anglų kalbomis, taip pat olandų. Miesteliu gyvenimas didžioji Pietų Afrikos universiteto, University of Johannesburg ar bet kurios kitos universitete bus galvoje pučia. Jums patinka bendrauti su Bantuş čia ir atogrąžų klimato regione.

Geriausios bakalauro programos - Turizmas Pietų Afrikoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmas, Pietų Afrikos Respublika

University of Johannesburg

„BTech“ turizmo vadybos kvalifikacijos tikslas - plėtoti studento taikomąsias ir pažintines kompetencijas įgyjant, aiškinant, suprantant ir pritaikant turizmo vadybos pri ... [+]

BTech turizmo vadybos kvalifikacijos tikslas - plėtoti studento taikomąsias ir pažintines kompetencijas įgyjant, aiškinant, suprantant ir pritaikant turizmo vadybos principus. Studentas turėtų mokėti analizuoti ir paaiškinti valdymo sprendimus įmonės turizmo padalinio kontekste. Ši kvalifikacija paruošia absolventą bet kuriai turizmo sektoriaus pozicijai, kuriai reikia esamos turizmo praktikos taikymo naujose situacijose.

Priėmimo sąlygos

Nacionalinis diplomas (turizmo vadyba) arba lygiavertė kvalifikacija NQF 6 lygyje, kurią nustato Statuso komitetas ir vidutiniškai 60% sudaro trečiųjų kursų dalykai.

Fakulteto minimalių konkrečios programos reikalavimų tenkinimas nebūtinai garantuoja priėmimą į tą programą, nes gali būti taikomi specialūs atrankos kriterijai ir dėl vietos apribojimų.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba