Filter
Bakalauro laipsniai
Taivanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Taivane - 2020

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Turizmo studijas pasirinkę studentai įgyja daug žinių ir įgūdžių, kurie jiems yra reikalingi pradėjus dirbti turizmo srityje. Jie ne tik nagrinėja turizmo industrijos subtilybes, bet ir lavina savo komunikacijos įgūdžius, kurie yra tokie reikalingi nuolat dirbant su žmonėmis. Studentai taip pat ypatingai išsamiai nagrinėja turizmo verslo strategijas bei rinkodaros niuansus.  

Taivanas, oficialiai Kinijos Respublika, yra Rytų Azijos valstybė ir pirmoji konstitucinė respublika Azijoje. Taivanas turi keletą gerų universitetų, iš kurių daugelis mainų sutartis su užsienio universitetais, ir tai yra geras būdas pagyventi Taivane.

Geriausios bakalauro programos - Turizmas Taivane - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmas, Taivanas

Ming Chuan University

Tarptautinio koledžo "Kelionės ir turizmo pagrindai" tikslas yra ugdyti personalą, turintį žinių ir įgūdžių profesiniam planavimui ir valdymui, derinant teoriją ir prakti ... [+]

Tarptautinė koledžo kelionių ir turizmo programa buvo įkurta 2003 metais. Skirtingai nuo kitų turizmo didžiųjų Taivano, visi kelionės ir turizmo programos kursai yra vykdomi tik anglų kalba per ketverius metus. Mūsų studentų kolegija apie 130 sudaro tiek Taivanio, tiek tarptautinių studentų. Kalbant apie fakultetą, yra du profesoriai visą dieną, du Ming Chuan turizmo mokyklos dėstytojai, du neakivaizdinės profesoriai ir 7 dėstytojai. Visi fakulteto nariai turi daktaro laipsnį. ir (arba) magistro laipsnius ir turi ilgametę patirtį turizmo ir svetingumo industrijoje. Studento ir fakulteto santykis yra apie 8: 1.

Iš viso studentai "Travel"

Kodėl IC turizmas?... [-]
Taivanas Taojuanas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba