Filter
Bakalauro laipsniai
Jungtinė Karalystė England Nottingham Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Nottingham Jungtinė Karalystė 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Notingemas yra žinomas dėl Robino Hudo, dviejų didelių teatrų ir daug muziejų ir galerijų legenda. Jis taip pat gyvena dviejų universitetų, kurie turi daugiau nei 60 tūkst studentams, 12 tūkst kurių yra tarptautinis.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Nottingham Jungtinėje Karalystėje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Dengianti tarptautinę prekybą ir finansų ekonomiką, šis kursas suteikia jums galimybę baigti bakalauro kvalifikaciją. ... [+]

BSc ekonomika ir tarptautinė ekonomika

Pagal panašią struktūrą bakalauro ekonomikai šis kursas yra ypač tinkamas, jei jus domina tarptautinės prekybos ir tarptautinių finansų ekonomikos aspektų studija.

Tai suteiks jums pagrindinį ekonomikos mokymą, kartu su ypatingu dėmesio įvairias tarptautinės ekonomikos aspektus, įskaitant tarptautinę prekybą ir pinigų ekonomiką, kurioje mokykla turi visame pasaulyje žinomą reputaciją.

Svarbi šio kurso dalis yra tarptautinės ekonomikos moduliai, tačiau yra ir daug galimybių priimti modulius, kuriuos siūlo kitos universiteto mokyklos. Kaip su BSC Economics laipsnio, yra du kiekybiniai Pathways per laipsnis: ekonometrinis teorija arba kiekybiniai ekonomika (taikomi ekonometrijos).... [-]

Jungtinė Karalystė Nottingham
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Suteikiant studentams lankstumo pritaikyti savo modulio pasirinkimą baigti bakalauro arba bakalauro studijas, šis kursas apima mikroekonomiką, makroekonomiką, matematiką ... [+]

Apžvalga

Suteikiant jums lankstumo pritaikyti modulio pasirinkimą į savo interesus, šis kursas suteikia tvirtą pagrindą daugeliui metodų ir įgūdžių, kuriuos siekia darbdaviai.

Mokslo laipsnis yra makroekonomika, mikroekonomika, matematika ir statistika. Mokykla siūlo platų neprivalomų modulių, apimančių įvairias ekonomines temas. Jūs taip pat galėsite pasirinkti modulius, kuriuos siūlo kitos universiteto kitos mokyklos ir departamentai.

Pirmieji matematiniai ir statistiniai moduliai yra ekonometrijos arba kiekybinės ekonomikos metodai. Pirmasis yra prieinamas tik tiems, kurie turi lygių matematiką arba lygiavertę, o pastaroji yra prieinama visiems. Šie Pathways tęsiasi antrus metus, tačiau per dvejus metus galite pereiti nuo ekonometrijos į kiekybinę ekonomiką.... [-]

Jungtinė Karalystė Nottingham
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba