Filter
Bakalauro laipsniai
Jungtinė Karalystė England Salford Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Salford Jungtinė Karalystė 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Salford Jungtinėje Karalystėje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinė Karalystė
England
Salford
Studijų tipas
Tempas
IPSA

Bakalauro tikslas - plėtoti inžinierius, turinčius platų įgūdžių spektrą šioje srityje, arba dirbtinį intelektą, įskaitant mašinų mokymąsi, didelius duomenis ir signalų a ... [+]

Bakalauro programos jungtinėse Amerikos Salford Jungtinė Karalystė 2019/2020.

Dirbtinio intelekto ir intelektualiojo mobilumo programa „BEng“ („Hons“) yra trejų metų pirmojo laipsnio programa, visiškai dėstoma anglų kalba. Ja siekiama plėtoti inžinierius, turinčius platų įgūdžių dirbtinio intelekto srityje, įskaitant mašininį mokymąsi, didelių duomenų ir signalų apdorojimą diegiant į sektorius, įskaitant intelektualųjį mobilumą ir automobilius.

Programoje pateikiami klasikiniai AI metodai, daugiausia dėmesio skiriant intelektualiam mobilumui, autonominių, paskirstytų ir intelektualių sistemų matymui, navigacijai ir orientavimui. Studentai studijuos pagrindinius modulius, tokius kaip matematika, aeronautika ir fizika, taip pat robotikos sistemų valdymą ir sistemos intelekto pritaikymą autonominėje programoje (robotai, dronai).... [-]

Jungtinė Karalystė Salford
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba