Filter
Bakalauro laipsniai
Jungtinė Karalystė England Liverpool Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Liverpool Jungtinė Karalystė 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Liverpulis yra geriausiai žinoma dėl savo futbolo klubu. Ji taip pat įrašytas Gineso pasaulio rekordų knygą, nes menininkai Liverpool kilmės pagamino daugiau skaičių po vieną singlus nei bet kuris kitas. Taip pat švietimo centras su trimis universitetų, vienas institutas ir kelios aukštojo mokslo mokyklose.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Liverpool Jungtinėje Karalystėje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

SAE Institute UK

Ar turite aistra muzikai? "SAE Audio Production" absolventai turi prestižinį "Oskarų", "Grammys" ir "BAFTA" apdovanojimų laimėtoją ... [+]

Ar turite aistra muzikai? "SAE Audio Production" absolventai turi prestižinį "Oskarų", "Grammys" ir "BAFTA" apdovanojimų laimėtoją ir užima geriausias darbo vietas garso pramonėje. Gaukite priėjimą prie mūsų įspūdingų studijų ir tapkite kvalifikuotu garso profesionalu!

Apžvalga

Labai gerbiamas kursas, glaudžiai susijęs su pramone, paruošia jus nuolatiniams pažangiausioms komercinėms technologijoms ir sukuria prisitaikančių ir kvalifikuotų garso profesionalų paklausą.

Jūs išmoksite garso gamybos būdus gyvajam ir įrašytam garsui ir giliai suprasite garso teoriją. Jūs sukursite maišymo ir įrašymo įgūdžius ir parengsite garso išvestį įvairioms žiniasklaidos priemonėms.... [-]

Jungtinė Karalystė London Liverpool Oxford Glasgow  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SAE Institute UK

Ar kada nors norėjote sukurti iš savo mėgstamo vaizdo žaidimo ugnį kvėpuojantį drakoną? Arba tuos nuostabius ginklus iš daugelio šiuolaikinių VR modelių? Su savo meilužia ... [+]

Ar kada nors norėjote sukurti iš savo mėgstamo vaizdo žaidimo ugnį kvėpuojantį drakoną? Arba tuos nuostabius ginklus iš daugelio šiuolaikinių VR modelių? Su savo meilužiais vaizdo žaidimams ir animacijai sujungti savo meninius talentus ir paverskite šį kūrybinį derinį į savo svajonių karjerą.

Apžvalga

Tradiciniai įgūdžiai, tokie kaip eskizas ir gyvenimo traukimas, informuoja apie 3D dizaino kūrinius, leidžiančius kurti savo amatus, naudojant standartines technologijas ir gamybos metodus.

Jūs sukursite "3D" meną žaidimams, žaidžiamiems keliose platformose, ir sukursite pasaulius, kuriuos žaidėjai nori prarasti.

Mūsų praktinis požiūris parodys, kaip eksperimentavote su skirtingomis dizaino koncepcijomis, kad surastumėte savo asmeninę nuojauta. Tuo pačiu metu sužinosite, kaip interpretuoti kūrybinius pokalbius ir sužinoti, kaip sėkmingai pateikti žaidimus į rinką.... [-]

Jungtinė Karalystė London Oxford Liverpool Glasgow  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba