Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Verslo inžinerija 2019/2020

Verslo inžinerijos bakalauras yra pagrindinis laipsnis siekiant įgyti meistriškumą savo srityje. Paprastai bakalauro laipsnis arba bakalauro laipsnis verslo inžinerijoje gali užtrukti nuo trejų iki penkerių metų, kad užbaigtų ir suteiks studentams būtinus elementus, siekiant aukštojo mokslo laipsnio ar karjeros verslo vadybos.

Visų pirma, kas yra verslo inžinerijos bakalauro laipsnis? B.Sc. Verslo inžinerija paprastai susideda iš trijų pagrindinių programų: gamybos ir organizavimo; pirkimas ir pardavimas; ir paslaugos. Gamybos ir organizavimo programoje mokiniai gali sužinoti, kaip padidinti našumą verslui didinant efektyvumą. Pirkimo ir pardavimo programa daugiausia dėmesio skiriama duomenų analizei ir vartotojų elgsenos supratimui. Galiausiai paslaugų programa orientuota į išorines paslaugas, tokias kaip plėtros projektai ir sutarčių sudarymas. Studentai gali išmokti suprasti, kaip kurti įmones renkant ir analizuojant duomenis. Laipsnių turėtojai turėtų būti susipažinę su matematika, statistika ir ekonomika.

B.Sc. Verslo inžinerija suteikia studentams žinių apie tai, kaip kurti, valdyti ir plėtoti verslą. Studentai, turintys bakalauro laipsnį gali turėti teisę į MBA arba kitus aukštojo mokslo laipsnius, taip pat į aukštesnes darbo užmokesčio valdymo lygio pareigas.

Bakalauro laipsnį verslo inžinerijos srityje labai skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos ir iš šalies į šalį. Pasitarkite su įvažiavimo tarnybomis, kad galėtumėte sužinoti, kas yra įvairiose institucijose, kad galėtumėte rasti tinkamą jums.

Paprastai verslo inžinerijos programos absolventai ras karjeros elektros inžinerijos, informatikos, automobilių pramonės, projektų valdymo, aviacijos ir mechanikos inžinerijos srityse. Šio tipo studijų programa gali pagreitinti studentų organizacinį, analitinį, kritinį mąstymą ir matematinius įgūdžius. Laipsnių turėtojai gali dirbti mažose ir didelėse įmonėse visame pasaulyje.

Yra tūkstančiai institucijų, siūlančių verslo inžinerijos bakalaurą visame pasaulyje, įskaitant daugybę internetinių variantų. Norėdami pradėti dirbti savo B.Sc., ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su jūsų pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Verslo inžinerija

VIA University College

4½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, kuri ruošia studentus karjerai versle ir pramonėje. ... [+]

Trumpas pristatymas

Suderinkite inžineriją ir verslą, kad padidintumėte savo tarptautines karjeros perspektyvas! „Global Business Engineering“ yra 4½ metų profesinės inžinerijos bakalauro laipsnis, dėstomas anglų kalba ir įsitvirtinęs dinamiškoje Danijos ir tarptautinių studentų aplinkoje. Kaip absolventas, galėsite derinti žinias apie techninius ir verslo klausimus ir turėti pasaulinius gebėjimus kalbai ir komunikacijai, reikalingus darbui visame pasaulyje. Šis derinys daro „Global Business Engineer“ tikrai unikalų. Studijų metu sužinosite, kaip kurti ir įgyvendinti techninius sprendimus, taip pat, kaip prekiauti ir parduoti produktus. Per rinkos analizę, produktų kūrimą ir pan. Taip pat sužinosite apie kultūrinius veiksnius, galinčius turėti įtakos pirkėjų elgesiui. Programa dėstoma anglų kalba Campus Horsens ir Campus Aarhus C.... [-]

Danija Aarhus Horsens
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Francisco Marroquin

Verslo inžinerija UFM yra vienintelė programa, kuri leidžia jums sutelkti dėmesį į savo interesus, naudojant metodiką, pagrįstą praktiniais projektais. Jūs tapsite pirmau ... [+]

Nemokamai kurti sprendimus

Verslo inžinerija UFM yra vienintelė programa, kuri leidžia jums sutelkti dėmesį į savo interesus, naudojant metodiką, pagrįstą praktiniais projektais. Jūs tapsite pirmaujančiu profesionaliu pokyčiu, kūrybišku, verslininku ir novatoriumi, kuris atranda galimybes ir optimizuoja procesus.

Pakeisti lyderį

Jūs galėsite integruoti technologijų, inžinerijos ir verslo žinias ir priemones ir būsite pasirengę sėkmingai konkuruoti pasaulio ekonomikoje.

Jei jums patinka moksliniai iššūkiai ir ieškote pasirengimo, integruojančio inžineriją, technologijas ir verslą, verslo inžinerija mokys jus kaip verslininką, turėdamas pakankamai pasirengimo atsekti ir nukreipti strateginį kelią įmonėje, atviroje, konkurencinėje ir globalizuotas... [-]

Gvatemala Guatemala City
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba