Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Verslo komunikacijos studijos 2019/2020

Bakalauro laipsnį gali padėti daug studentų sėkmingai darbo vietoje. Šis laipsnis paprastai trunka nuo trijų iki penkerių metų, kad visiškai, ir studentai gali pasirinkti temą specializuotis. Kai absolventų, jie arba gauti Išplėstinė laipsnis arba gauti darbą.

Kas yra verslo komunikacijos bakalauras? Šis laipsnis programa yra skirta studentams, kurie domisi įgyti veiksmingą valdymo ir bendravimo įgūdžių, kad verslo pasaulyje. Gebėjimas efektyviai bendrauti gali timpa savo verslo karjerą į sėkmę. Tai leis jums įgyti konkurencinį pranašumą prieš savo bendraamžius. Pamokose Jums bus padės jums sukurti lyderio savybes ir tobulinti savo tarpasmeninio bendravimo įgūdžių. Jūs taip pat sužinosite, kaip naudotis bendradarbiavimo technologijas, svarbu, kad verslo pasaulyje.

Yra daug naudos gauna į verslo komunikacijos bakalauro laipsnį.Kai pereisite, jūs mokė įgūdžių, reikalingų atlikti sau tinkamai verslo aplinkoje. Jūs taip pat sužinojo apie rinkodaros ir idėjos sukūrimo. Šios verslo sritys vaidina didžiulį vaidmenį verslo sėkmei; Todėl tikėtina, kad jūsų įgūdžiai bus profesinės paklausos.

Iš bakalauro laipsnį kaina skiriasi priklausomai nuo to, kur lanko mokyklą. Kadangi yra įvairių programų rinktis iš viso pasaulio, ji yra geriausia tirti kaina su mokykla, kurį planuojate dalyvauti. Dauguma žmonių mano, kad kaina yra verta investuoti į savo ateitį.

Kai pereisite, jūs būsite pasiruošęs dirbti įmonių visame pasaulyje. Galite dirbti su įvairių vaidmenų verslo aplinką įvairovė. Daugelis žmonių tapo vadybininkai. Kai kurie netgi pereiti prie aukšto lygio organizacijų, nes jų talentus.

Jei jus domina verslą ir nori pagerinti savo bendravimo įgūdžius, tai bakalauro programa gali būti puikus pasirinkimas Jums. Nes yra skirtingos programos, svarbu rasti vieną, kuri atitinka jūsų poreikius. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Verslo komunikacijos studijos

Europe de COM

Komunikacijos įmonių ir įstaigų bakalauras siekiama mokyti komunikatorių ar veiklos vadovams. ... [+]

Komunikacijos įmonių ir įstaigų bakalauras siekiama mokyti komunikatorių ar veiklos vadovams. Šis kursas leidžia studentui į / iš:

Įveskite istorinius klausimus, ekonominę ir socialinę komunikaciją. Įgyti pagrindines žinias naudotis iš komunikatoriaus profesiją (Teisė, ekonomika, rinkodara, žmogiškųjų išteklių, skaitmeninis, ir tt Atraskite išteklių ir komunikacijos priemones. Įvadas į verslo komunikacijos ir struktūrų, kuriais jie atliekami: įmonės, įstaigos, asociacijos, žiniasklaida.

Taigi studentas turės ugdyti kritinį mąstymą analizuojant dokumentus ir kalbas, susijusias su šių pagrindinių reiškinių Korporatyvinės komunikacijos ir įstaigose.... [-]

Tunisas
Rugsėjis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESM, Ecole de Management et de Communication

Verslo komunikacijos bakalauras suteikia studentams su įrankiais ir know-how apie ryšių pramonės, prekybos ir viešųjų ryšių, tiek viešojo ir privataus administravimo, tie ... [+]

Le Bakalauras Verslo Bendravimas suteikia studentams su įrankiais ir know-how apie ryšių pramonės, prekybos ir viešųjų ryšių, tiek vyriausybės ir privataus sektoriaus, tiek pramonės ir paslaugų sektoriuje.

Tikslai Vairavimo darbo rinkoje nedelsiant veikti verslo studentai Būdamas gali pasiūlyti bendravimo sąvokas ir pasiekti Greitai prisiimti atsakomybę Būdamas alternatyva aukštojo mokslo verslo ryšių, rinkodaros ar žmogiškųjų išteklių Padovanok Francophone bakalauras (BBA), kuri leidžia studentams studijuoti į MBA (Amerikos grandines)

Trukmė: 2 metai pilna laikas + 2 stažuotes

Pradžia: Kovo ir spalio

[-]
Šveicarija Ženeva
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

Bendrieji šio studijų ciklo tikslai yra šie: išmokti rašymo, garso ir vaizdo, protokolų, apžvalgų ir skaitmeninės produkcijos metodų, skirtų analitiniams metodams profesi ... [+]

Kadangi ši programa yra dėstoma tik portugalų kalba, kandidatai turi mokėti ir kalbėti portugalų kalba, arba norėti išmokti kalbą.

Bendrieji šio studijų ciklo tikslai yra šie: išmokti rašymo, garso ir vaizdo, protokolų, apžvalgų ir skaitmeninės produkcijos metodų, skirtų analitiniams metodams profesiniame kontekste; žinoti rinkodaros, komunikacijos ir socialinių mokslų pagrindus, modelius ir teorijas, skatinančias praktinį verslo komunikacijos metodų taikymą; suprasti, žinoti ir pritaikyti viešųjų ryšių, reklamos ir rinkodaros metodus, būdus ir priemones; ugdyti įgūdžius kūrybiškai diegti naujoves įvairiose organizacinėse aplinkose ir komunikacijos situacijose; ugdyti įgūdžius, kaip spręsti problemas ir priimti techninius sprendimus švietimo ir būsimo profesinio įterpimo srityse; skatinti idėjų, koncepcijų, klausimų ir problemų, kurios yra neatsiejamos nuo sprendimų, rastų kaip praktinio techninių žinių taikymo, pristatymą ir aptarimą.... [-]

Portugalija Koimbra
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba