close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Bakalauro laipsnis - Viešųjų finansų studijos 2020

Bakalauro laipsnis yra studijų kursas, kuris paprastai trunka nuo trijų iki ketverių metų. Paprastai, baigę vidurinę mokyklą, galite užsiregistruoti bakalauro programoje. Be specializuotos srities, jūs studijuosite bendrojo lavinimo temas. Šis laipsnis gali suteikti jums geresnių darbo rinkos įgūdžių, taip pat pasiruošti magistro laipsniui. Galite paklausti: "Kas yra viešųjų f… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnis yra studijų kursas, kuris paprastai trunka nuo trijų iki ketverių metų. Paprastai, baigę vidurinę mokyklą, galite užsiregistruoti bakalauro programoje. Be specializuotos srities, jūs studijuosite bendrojo lavinimo temas. Šis laipsnis gali suteikti jums geresnių darbo rinkos įgūdžių, taip pat pasiruošti magistro laipsniui.

Galite paklausti: "Kas yra viešųjų finansų bakalauro laipsnis?" Šis laipsnis moko būdų, kaip valdyti didelius biudžetus. Daugiausia dėmesio skiriama viešajam sektoriui, pavyzdžiui, savivaldybėms ir valstybės valdžiai. Paprastai tai yra matematikos intensyvi programa, kurioje yra daugybė reikalingų kursų toje temoje. Taip pat galite tikėtis sužinoti apie mokesčius, išlaidų analizę, rizikos įvertinimą ir apskaitą. Šioje programoje turėtumėte sužinoti, kaip sugriebti numerius ir įsitikinti, kad jie tinkamai pridedami.

Uždarbis viešojo finansų bakalauro gali išmokyti jus, kaip subalansuoti knygas. Galite gauti priemonę greitai pastebėti klaidas ir suvokti, kaip juos ištaisyti - vertingus įgūdžius daugelyje karjeros.

Viešųjų finansų bakalauro kaina priklausys nuo įvairių veiksnių, tokių kaip mokykla, kuriai norite dalyvauti, reikalingų kreditų skaičius ir galimi papildomi mokesčiai. Įsitikinkite, kad atidžiai įvertinti kiekvieną programą ir pasirinkti tinkamą jums.

Jums suteikiama galimybė susipažinti su viešųjų finansų bakalauro laipsniu. Galite tapti įmonės ar bendruomenės vyriausiuoju finansų pareigūnu. Taip pat yra darbo vietų rinkodaros analitikas, vidaus auditorius, biudžeto analitikas ir ekonominis patarėjas. Jei jus domina teismo ekspertizė, policijos departamentai ir federalinės agentūros samdo valstybės finansų absolventus specialiais finansinių nusikaltimų tyrėjais.

Jei ieškote tinkamos viešojo finansavimo bakalauro mokyklos, būtinai apsvarstykite programas namuose ir užsienyje. Jūs taip pat galite užsidirbti laipsnį per internetinius kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Saratov Socio-Economic Institute
Saratovas , Rusija

Iš profesinės veiklos specialistų šioje profilis tikslas - įgyvendinti praktikoje pagrįstais ekonominiais sprendimais su šiuolaikinių analizės metodus.

Iš profesinės veiklos specialistų šioje profilis tikslas - įgyvendinti praktikoje pagrįstais ekonominiais sprendimais su šiuolaikinių analizės metodus. -
Bakalauras
Dieninės
4 metai
Rusijos
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia