Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Žiniatinklio dizaino technologijos 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra bakalaurų programa, kuri baigiama baigus vidurinę mokyklą. Studentas, besimokantis bakalauro laipsnį, dažniausiai pasirenka vieną dalyką koncentraciją ar svarbą, bet taip pat baigia reikiamus kursus kitose srityse. Kai studentas įvykdo visus reikalavimus, jis arba ji uždirbs meno bakalauro arba bakalauro laipsnį.

Kas yra interneto dizaino technologijos bakalauro laipsnis? Tai programa, kuri kuria gebėjimus, reikalingus interneto svetainių ir mobiliųjų programų kūrimui ir kūrimui. Kursai gali apimti įvairius dalykus, įskaitant kodavimą ir scenarijų kūrimą, grafinį ir UX dizainą, elektroninę komerciją ir kibernetinį saugumą. Praktika ar praktikumo patirtis gali suteikti besimokantiesiems praktinę patirtį prieš įstojant į darbo jėgą.

Interneto dizaino technologijų bakalauro laipsnis suteikia darbo ieškantiems konkurencinį pranašumą, plėtojant pagrindinius įgūdžius, pavyzdžiui, scenarijus ir programų kūrimą. Tai taip pat gali paversti absolventus ekspertiniais kompiuterių trikčių šalinimo įrankiais, kurie kai kuriose pramonės šakose atveria duris ir kasdieniame gyvenime didina jų technologijas.

Studijų išlaidos gali skirtis priklausomai nuo mokyklos, programos ir vietos. Kursų užbaigimas paprastai trunka apie ketverius metus; tačiau kai kurie studentai visus reikalavimus patenkina tik tris metus, o kiti gali reikalauti daugiau nei penkių. Būsimiems studentams svarbu ištirti potencialias mokyklas, kad įsitikintumėte, jog jie gali likti biudžete.

Interneto dizaino technologijos bakalauro laipsnis gali tapti svetainės kūrėjo arba mobiliųjų programų kūrėjo karjera. Absolventai taip pat gali rasti darbo vietų kaip duomenų bazių kūrėjai, kibernetinio saugumo specialistai ar interneto turinio valdytojai. Bet kuri iš šių darbų leistų absolventams pritaikyti savo įgūdžius daugialypės terpės dizaino, vartotojo sąsajos valdymo ir duomenų analizės srityje. Taip pat galima dirbti aukštojo mokslo srityje, nes daugumoje universitetų reikia dėstytojų mokyti interneto dizaino kursus.

Daugelis mokyklų siūlo interneto dizaino technologijos bakalauro laipsnį tiek miestelyje, tiek internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Žiniatinklio dizaino technologijos

AHE - The University of Humanities and Economics

Iš informacinių technologijų studijų tikslas yra parengti modernias ir visapusiškai išsilavinusius specialistus. Siūlomas Humanitarinių mokslų akademijos ir ekonomika pro ... [+]

Aprašymas

Šių tyrimų tikslas Informacinės technologijos yra parengti modernias ir visapusiškai išsilavinusius specialistus. Siūlomas Humanitarinių mokslų akademijos ir ekonomika programa yra naujausias ir originalus atsakymas praktinio akademinio mokymo prie švietimo sistemos reikalavimus ir darbo rinkos paklausos.

Informacinės technologijos vykdoma anglų kalba (on-line) yra studijų visiems studentams, besidomintiems įgyti žinių trijų siūlomų specialybių sritis:

programavimo technologijos Kompiuterinė grafika ir multimedijos Žaidimo menas ir 3D grafika

Tyrimas mokymo apima:

pagrindas programavimo, architektūra kompiuterinių sistemų, Operacinės sistemos, programavimo kalbos, Kompiuteriniai tinklai, duomenų bazių sistemos, Objektinis programavimas ir kompiuterinė grafika, Žaidimo menas ir 3D grafika PG, moduliacijos ir modeliavimo sistemos. Baigiu paskirties plotai privataus sektoriaus įmonių ir korporacijų tarptautinės IT bendrovės daugiadisciplininė komandos programuotojų įmonės, kurios yra kompiuterinių žaidimų ir programinės įrangos rinkoje televizijos, radijo, reklamos agentūrų ir kitų bendrovių žiniasklaidos rinkoje bankai ir kitos įmonės finansų sektoriuje organizacijos viešojo administravimo ir vietos valdžios universitetai, mokyklos ir kitos mokymo įstaigos Diplomas ... [-]
Lenkija Lodzė
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Business Academy Aarhus

Programa orientuota į interneto technologijas per įvairių programų sričių ir įvairių platinimo platformų skaičiaus. Mes manome, kad labai svarbu, kad jūs dirbate su techn ... [+]

Bakalauras papildymo programa - 1½ metų - 90 ECTS

Graduate Management Admission Test arba Interneto svetainių kūrimas programa yra aukščiausio iki programos remiasi Computer Science arba multimedijos dizaino ir komunikacijos programas.

Programa orientuota į interneto technologijas per įvairių programų sričių ir įvairių platinimo platformų skaičiaus. Mes manome, kad labai svarbu, kad jūs dirbate su technologijomis, kurios leis jums įsipareigoja daug įvairių darbo vietų. Tai gali būti bet kas iš pažangi interneto plėtros projektus, kuriuose produktai, kuriais siekiama įvairių platformų, į multimedijos naudoti integruotų komunikacijos sprendimų.

Priėmimo sąlygos ... [-]
Danija Orhusas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University College of Northern Denmark

Ar jūs svajojate apie būsimą karjerą žiniatinklio ir multimedijos technologijose? Ar jau turite AP laipsnį kompiuterių mokslo ar multimedijos dizaino ... [+]

Ar jūs svajojate apie būsimą karjerą žiniatinklio ir multimedijos technologijose?

Ar jau turite AP laipsnį kompiuterių mokslo ar multimedijos dizaino

Tada bakalauro studijų programa "Web Development" yra tai, ko ieškote.

Papildoma programa

Web Development programa - tai 1,5 metų papildoma programa, skirta AP mokslų programoms, skirtoms kompiuterinių mokslų ir multimedijos dizaino studentams

Jūs mokysite dirbti žiniasklaidoje, programose ir platformose, o jūs įgysite žinių apie įvairių sistemų, tokių kaip XML ir CMS, analizę ir naudojimą.

Trumpai tariant, "Web Development" programa yra jūsų kelias į perspektyvią ir įdomią žiniatinklio ir multimedijos technologijų ateitį.... [-]

Danija Olborgas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba