Bakalaureato gamtos išteklių valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalaureato gamtos išteklių valdymas

Žemės išteklių departamentas didžiuojasi savo hands-on požiūris į mokymąsi. Studentai su sąlyga, patirtimi, kad dubliuotų realaus pasaulio paraiškas kiek įmanoma. Laikomi žemės gausybės centre per Waco centre, departamentas turi state-of-the-art įrenginių ir apie 300 ha žemės ribojasi su lauko projektus pastate. Šiltnamio efektą sukeliančių ir lentpjūvė yra dėl turto studentas naudoti kartu su sandėliavimo pastatų medienos derliaus nuėmimo įrengimai. Kompiuterinės galima atitinkamoms klasėms. Lab yra kompiuteriai, braižytuvai, skenerio ir programinę įrangą, kurios atkartoja tuos, kurie naudojami vyriausybės, verslo ir pramonės biuruose. Platų rankiniai įrankiai, didelis įrangos ir priemonių, tinkamų lauko laboratorijose yra stiprinti mokymą ir mokymąsi. Globalinė padėties nustatymo sistemos (GPS) ir geografinės informacinės sistemos (GIS) technologijos yra naudojamos keliose klasėse.

Bakalaureato laipsnį gamtos išteklių valdymas suteikia studentams žinių, analizės ir praktinių įgūdžių, ir sprendimų priėmimo kompetencijų apsaugoti ir efektyviai panaudoti savo atsinaujinančių išteklių. Studentai gauna nurodymą ekosistemų funkcijos, aplinkos vertinimas, geografinių analizės ir valdymo srityje. Be to, programa sujungia žinoma aukos nuo mokslų ir matematikos fakulteto Verslo ir katedros socialinių mokslų katedros. Laipsnis apima bendrąjį išsilavinimą, yra gamtos išteklių valdymo branduolys, septynias pagrindines koncentracijos sritis ir blokuoti pasirenkamąjį komponentas. Septynios laipsnis koncentracija yra taikomojo mokslo, verslo vadyba, kriminalinės justicijos, aplinkos mokslas Miškų ūkio technologija, Landman technologijos ir kadastro technologijos.

Du Koledžas programos yra siūlomi, Miškų ūkio technologija ir kadastro technologijos. Studentai baigia šiuos Koledžas programas gali aukštąją mokyklą sklandžiai į gamtos išteklių valdymo studijų programą. Miško technika Programa buvo pripažinta Amerikos miškininkų draugija (SAF) nuo 1971 m. 2009, "SAF prasidėjo perėjimas nuo pripažinimo visiškai akredituoti Miškų ūkio technologija studijų programų. Programa šiuo metu akreditacijos kandidatas. Yra tik 22 akredituotos programos šalyje. Absolventai gali tapti registruota pagal valstybės teisę verstis miškų valdymą Vakarų Virdžinijoje. Absolventai Žemės geodeziniai Koledžas programą gauna matininkas vidaus statusas mokymo programos yra patvirtintos West Virginia valdybos egzaminuotojų žemės matininkų ir laipsnis suteikia du iš šešių metų, reikalingų ia.

Koledžas programos, kaip bakalaureato programą, turi aktyvias patariamuosius komitetus susideda iš atstovų iš vyriausybės, verslo ir pramonės. Šie patariamieji organai užtikrina, kad klasės yra nuolat atnaujinamas ir patenkinti pramonės ir valdžios poreikius. Darbo galimybės išlikti stipri absolventams trijų studijų programų.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded in 1872 to provide instruction and practice for common school teachers in the science of education, Glenville State College has surpassed its original mission, and currently prepares students ... Skaityti daugiau

Founded in 1872 to provide instruction and practice for common school teachers in the science of education, Glenville State College has surpassed its original mission, and currently prepares students for careers in teaching, business, land resources, music, the liberal arts, the sciences, criminal justice, and human services. Skaityti mažiau