TIKSLAI

Siekiant užtikrinti, kad studentai turi gerą pagrindinę teisinių žinių, taip pat specialių žinių apie sektorių, susijusių daugiausia su įmonių teisė (privačių ir valstybinių įmonių ir paslaugų sektoriaus). Laipsnis kursas suteikia studentams du skirtingus mokymo programas ir aprūpinti dviejų tipų Preparato pavadinimas:

  • Teisinės paslaugos privačiose įmonėse, viešojo administravimo ir paslaugų sektoriuje su gera pagrindinių žinių apie įmonės ekonomikos ir finansų, taip pat tinkamu profesinės stažuotės
  • Specialus kursas užimtumo konsultavimo ir tinkamo profesinės stažuotės.

KARJEROS GALIMYBĖS

  • Verslo ir užimtumo konsultantas
  • Konsultantas viešojo administravimo
  • Teisės ir kompiuterių konsultantai
  • Bankininkystė, draudimas ir finansų konsultantų

TURINYS

  • Įmonės Teisinis Ekspertas: ši mokymo programa yra skirta tiems, kurie nori įgyti integruotas teisines, ekonomines ir organizacines kompetencijas administravimo, sutarčių, darbo santykių, bendrovė mokesčių konsultavimo srityse.
  • Užimtumo konsultantas: tai mokymo programa yra tiems, kurie nori įgyti žinių apie teisinius klausimus, susijusius su darbu, taip, kad būtų galima taikyti santykinius įstatymus. Ji taip pat suteikia teorinius ir praktinius įgūdžius, reikalingus konsultavimo ir įmonės paslaugas ir rengia absolventus pozicijas, kaip štabo viršininkas arba žmogiškųjų išteklių valdymo, kaip darbo ir profesinio mokymo konsultantas, ekspertas profesinių sąjungų santykius ir profesinių sąjungų derybininkas ekspertas saugos darbo vietoje.

PRIĖMIMAS

Priėmimas į Italijos universitetuose yra įmanoma tik jei studentas turi diploma di Maturita ( "A" lygis / aukštoji mokykla sertifikatas), įgytą po 5 metų aukšto mokykloje.

APLANKYTI BANDYMAI

Nėra pasirinkimo testas įtraukimo į kurso, tačiau yra bandymas išsiaiškinti mokinio pradinio lygio kompetencijų: studentai pirmaisiais metais jų žinoma privalo turėti pasiekė profesionalumo lygį italų kalbos, istorijos ir generalinio žinios. Kiekvienais metais, įėjimo testai vyksta rugsėjo mėnesį.

Programa mokoma:
  • Italų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų University Of Bergamo »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date