Bakalauras įmonės teisiniame eksperte (dėstoma italų kalba)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tikslai

Užtikrinti, kad studentai turėtų geras pagrindines teisines žinias, taip pat specialias žinias sektoriuose, kuriuose daugiausia nagrinėjama bendrovių teisė (privačios ir valstybinės įmonės bei paslaugų sektorius). Laipsnis siūlo studentams dvi skirtingas programas, teikiančias dviejų tipų pasirengimą:

  • Teisinės paslaugos privačiose įmonėse, viešajame administravime ir paslaugų sektoriuje, turinčios geras pagrindines žinias apie įmonės ekonomiką ir finansus, taip pat tinkamą profesinę praktiką
  • Specialus konsultavimo užimtumo klausimais kursas ir tinkama profesinė praktika.

Karjeros galimybės

  • Verslo ir užimtumo konsultantas
  • Viešojo administravimo konsultantas
  • Teisiniai ir kompiuteriniai konsultantai
  • Bankininkystės, draudimo ir finansų konsultantai

Mokymo programos

  • Įmonės teisinis ekspertas: ši programa skirta norintiems įgyti integruotų teisinių, ekonominių ir organizacinių kompetencijų administravimo, sutarčių, darbo santykių, įmonių mokesčių konsultavimo srityse.
  • Užimtumo konsultantas: ši programa skirta tiems, kurie nori įgyti žinių apie darbo teisinius klausimus, kad galėtų pritaikyti atitinkamus įstatymus. Taip pat suteikiami teoriniai ir veiklos įgūdžiai, reikalingi teikiant konsultacijas ir teikiant paslaugas įmonėms, ir paruošiami absolventai einant pareigas personalo vadovo ar žmogiškųjų išteklių valdymo srityse, kaip darbo ir profesinio mokymo konsultantas, profesinių sąjungų santykių ekspertas ir profesinių sąjungų derybininkas, saugos darbe ekspertas.

Priėmimas

Priėmimas į italų universitetus yra įmanomas tik tuo atveju, jei studentas turi diplomą diplomą ("A" lygio / aukštojo mokslo pažymėjimas), įgytas po 5 metų vidurinėje mokykloje.

Įėjimo testai

Nebuvo atrankos egzamino, norint įsiregistruoti kursuose, tačiau egzistuoja bandymas nustatyti studento pradinį kompetencijos lygį: pirmųjų kursų metu studentai privalo įgyti italų kalbos, istorijos ir bendrųjų įgūdžių Žinios. Kiekvienais metais atvykimo testai vyksta rugsėjo mėnesį.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

The University of Bergamo is located in Lombardia, a region in Northern Italy with more than 10 millions inhabitants and one of the regions with the highest GDP pro capita in Europe.

The University of Bergamo is located in Lombardia, a region in Northern Italy with more than 10 millions inhabitants and one of the regions with the highest GDP pro capita in Europe. Skaityti mažiau