Bakalauro įstatymų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras Įstatymų

Studijuoti į vieną iš 200 geriausių teisės mokyklų pasaulyje. Pažvelkite giliau išsiaiškinti, kodėl įstatymai yra pagaminti, kurie juos padarė, kaip jie veikia ir kaip juos pakeisti.

Kodėl studijuoti Waikato LLB?

LLB_final

Vertinamas teisininkų ir teisėjų

Advokatai ir teisėjai bus įtraukti į mokymo ir įvertinti savo teisės užduotis ir suteiks jums vertingų atsiliepimų. Tai sąlyčio su profesija Rūšiuoti būsime jums gera, vietoj kai ateini prašyti visą darbo laiką.

Praktinė patirtis

Tuo Waikato, gausite praktikuoti įgūdžius, jums reikia sėkmingai profesija - ar tai interviu klientui, todėl bylą teisme, derybose išspręsti klientui, arba parengti reikiamą sutartį tobula susijungimą.

Jūs išanalizuoti, kaip teisė veikia vietos, nacionaliniu ir pasauliniu kontekstuose ir išmokti atsižvelgti į verslo praktiką finansų rinkų, korporacijų, nacionaliniu ir vietos valdžia, fondų ir ivių. Stažuotės Yra daug galimybių jums taikyti savo praktinę patirtį į realaus gyvenimo problemų. Iš jūsų Antraisiais metais tolimesne į teisės laipsnį, turėsite galimybę įgyti darbo patirties Hamilton apygardos Bendrijos teisės centras, policijos prokuratūroje, gynybos biure, keletą miesto ir rajono tarybas, advokatų kontoros ir kitas organizacijas. Jūs taip pat gauti Nacionalinės Vasaros Clerking užimtumo programos.

Tiesioginis įrašas

Mūsų studentai nereikalauja specialaus kvietimo progresuoti į 2 metai jų teisės laipsnį. Mūsų atrankos procesas vyksta paraiškos stadijoje. Jei esate priimtas į įstatymų bakalauro ir jūs gauti reikiamus artimųjų klases kiekvienais metais, gausite automatinį įrašą į šiuos metus tol, kol pereisite.

Naujas, multi-million dollar pastatas

2016 Teisės fakulteto persikėlė į naują kelių milijonų dolerių pastate. Nauji įrenginiai buvo specialiai pastatytas siekiant patenkinti mūsų studentų poreikius. Mūsų state-of-the-art teismo proceso inscenizacijos leis jums įrašyti savo praktikuojančių mokomųjų teismo procesų ar derybų dėl savikontrolės ir vertinimą.

Mokoma Naujosios Zelandijos pirmaujančių teisės patarėjų

Įstatymų bakalauras moko kai Naujosios Zelandijos pirmaujančių mokslininkų, kurie pataria vyriausybėms, įmonėms ir nevyriausybinėms organizacijoms.

Klasės yra nedidelės ir paprastai siūlomi seminaras stiliaus diskusijose. Mes turime atvirų durų politiką, todėl jūs turite daug galimybių kalbėti su mūsų darbuotojais. Sužinokite daugiau apie mūsų dėstytojų kompetencijos sritys.

Individualizuota, nuolatinę paramą

Fakulteto trys dinaminės teisės studentų asociacijos: Ramiojo vandenyno studentų teisininkų asociacija, Te Whakahiapo (Maorių Studentų Asociacija) ir Waikato teisės studentas Asociacijos vaidina svarbų vaidmenį skatinant puikių kolegialius santykius tarp mokinių ir pasiūlyti daug socialinių ir mokymosi galimybes. mūsų Mentorystės programa teiks papildomą paramą. Mūsų Mentoriai yra teisės studentų savo vyresniųjų studijų metus. Jie suteiks gaires savo studijas, padėti jums naršyti per pereinamąjį laikotarpį nuo mokyklos ar ankstesnę darbo su universitetinių studijų, taip pat patars, kitų paslaugų ir galimybių prieinamas jums miesteliu.

Naudingi administracijos darbuotojai taip pat gali suteikti jums asmenines konsultacijas dėl studijų pasirinkimo ir padėti jums su savo studijų planavimą. Padaryti rezervavimo pasikalbėti su mūsų darbuotojų arba, jei turite klausimų apie tai, kaip taikyti.

Akredituota arbitrų bei tarpininkų "instituto Naujosios Zelandijos

Waikato Teisės fakulteto yra tik teisės mokyklos Naujosios Zelandijos akredituota arbitrų ir Meditatoriai "instituto Naujosios Zelandijos. Tai reiškia, kad jums bus automatiškai tapti šios profesinės organizacijos narys ir gali specializuotis praktikuoti šią didėjančią teisės srityje.

Pratimai įstatymą Naujojoje Zelandijoje

"Waikato bakalauras Įstatymų laipsnis yra patvirtintas Naujosios Zelandijos Tarybos teisinio švietimo (NZCLE). Taigi, baigęs savo laipsnį, jums bus teisę užbaigti Professional Teisės studijos (PLS) Žinoma reikia pripažinti kaip barrister ir solicitor praktikuoti teisę Naujojoje Zelandijoje. Profesionalus teisės studijos kursas gali būti baigtas Teisės studijų instituto (IPLS) Arba teisės Naujosios Zelandijos kolegija.

Suasmeninkite savo teisinį išsilavinimą su antruoju dur

Įstatymų ir kitų teisės bakalauro laipsnį, jums reikia pasirinkti teisę, kaip pagrindinis objektas. Tačiau, jūs galite pasirinkti imtis antrą pagrindinis beveik bet kuria kita bakalauro tema pasiūlė ne iš Waikato universiteto, pavyzdžiui, Computer Science arba žmogiškųjų išteklių valdymo.

Jūs galite mokytis platų pasirenkamų teisės dokumentus, įskaitant:

 • Gynimas
 • Konkurencijos teisė
 • Įmonių vertybiniai popieriai ir Finansai
 • darbo teisė
 • aplinkos apsaugos teisė
 • šeimos teisė
 • Žmonių teisės
 • Intelektinė nuosavybė
 • Tarptautinė prekyba
 • Teisė ir informacinės technologijos
 • Maorių žemės teisė
 • Tarpininkavimas
 • Gamtiniai ištekliai Teisė
 • Tarptautinė viešoji teisė
 • Iš Waitangi sutarties šiuolaikinėje Aotearoa / Naujosios Zelandijos

Rodyti visą sąrašą pasirenkamų teisės dokumentus čia.

Karjeros galimybės

 • Advokatas
 • Advokatas
 • TEISĖJAS
 • Politikos analitikas ir konsultantas
 • Valdybos narys IWI ar kitų organizacijų
 • Teisinis mokslininkas
 • Politikas
 • VERSLO SAVININKAS
 • Žmogiškųjų išteklių personalo
 • Tarpininkas ir derybininkas

Bendrai Veikiantysis laipsnio variantai

Norite sujungti kelias studijų sritis atlikdamas du bakalauro laipsnius tuo pačiu metu? Tada apsvarstyti Bendrai laipsnį (taip pat žinomas kaip dvigubo laipsnio).

Čia yra iš populiariausių Bendrai laipsnių sąrašas:

 • Dailės bakalauras / bakalauro Įstatymų (BA / LAB)
 • Bakalauras Socialinių mokslų / bakalauro Įstatymų (BSocSc / LAB)
 • Bakalauro Mokslo ir technologijų / bakalauro Įstatymų (BSC / LAB)
 • Bakalauras vadybos studijų / Bakalauro Įstatymų (BMS / LAB)

Mainų programa ir mokytis užsienyje

Ar nori studijuoti kitoje šalyje?

Teisės studijas užsienio jurisdikcijos yra ne tik vertinga savo nuopelnus, bet ji taip pat leidžia jums iš naujo išnagrinėti iš Naujosios Zelandijos teisinės sistemos pagrindus per lyginamąjį objektyvu.

Jūsų ketvirtus metus studijų, jūs turite galimybę praleisti vieną semestrą studijuoti į jūsų laipsnį vienoje iš daugelio mūsų partneriu teisės mokyklų Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje.

Kad būtų galima, turite užpildyti savo trečius metus iš įstatymo ir turėti patikimą akademinį įrašą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su teisės studentas administratoriams.

Be to, įstatymas mainų programą, jei jūs studijuoja Bendrai laipsnį, jums gali būti suteikta galimybė dalyvauti universiteto Waikato mainų programą. Nuo antrųjų metų į priekį galima studijuoti keletą ne teisės dokumentų užsienyje.

Priėmimo ir registracija

Yra du kiekiai, dėl įstatymų bakalauro (LLB) - vasario ir liepos kiekvienais metais. Jei turite Naujoji Zelandija nacionalinis universitetas įėjimas, tada jūs esate teisę kreiptis dėl šio laipsnio.

Priėmimo komitetas mano, visus prašymus kiekvienu atveju atskirai, atveju. Jums reikia remti savo paraišką su akademinių pasiekimų, darbo patirtį, mokyklos ir bendruomenės dalyvavimo išdėstytos rašytiniame pareiškime. Jūsų asmeninė ataskaita turėtų būti iki 300 žodžių.

Jei neatitinka universitetą reikalavimus, prašome kreiptis recruitment@waikato.ac.nz nes yra kiti keliai, kurių galite imtis studijuoti šioje srityje.

Jei jums perduoti savo pirmuosius metus ne Waikato tada jūs garantuoja patekimą į antrus metus savo laipsnį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Skaityti daugiau

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Skaityti mažiau
Hamiltonas , Tauranga + 1 Daugiau Mažiau