Read the Official Description

Mūsų nacionalinė akredituota šokių programa suteikia studentams galimybę studijuoti kiekvieną pagrindinę šokių techniką.

Nesvarbu, ar esate pagrindinis ar mažas šokis, gausite intensyvų mokymą ir mokymą, nuolatinį dalyvavimą spektaklyje ir begalines galimybes ištirti kiekvieną gyvenimo aspektą kartu su žvaigždžių šokių programa.

Mūsų moksleiviai ugdomi meniškai, intelektualiai, fiziškai ir dvasiškai. "Hope" šokių programa pabrėžia griežtumą ir veiklą, klestinčią laisvųjų menų aplinkoje. Jis yra kruopščiai subalansuotas, kad suteiktų pagrindą teoriniams ir techniniams šokio tyrimams, suteikiant individualiam studentui galimybes siekti, svajoti ir įvykdyti.

Majorai

  • Šokio mokymas K-12
  • Šokių spektaklis / choreografija

Dvigubos didžiosios bendrovės

  • Šokių ir socialinių mokslų pagrindai
  • Šokis ir gamtos mokslų pagrindas
  • Šokių ir humanitarinių mokslų pagrindai
  • Šokis ir kalbos pagrindai

Nepilnamečiai

  • Šokis
  • Šokių pradinis ugdymas
  • Šokių vidurinis išsilavinimas

Visi mūsų studentai, tiek šokių specialistai, tiek nepilnamečiai, yra sveikintini mūsų studijų programose. Studentai turi galimybę pasinerti į šokio studijas, tuo pat metu visapusiškai įsitraukiant į universiteto bendruomenę.

Kursai

Mūsų studentai gali pasiimti baleto, šiuolaikinio, džiazo, muzikos, hip-hopo ir kt. Mes užsiimame šokių istorija, kompozicija ir gamyba.

Ne tik mūsų šokių skyrius yra akredituotas per Nacionalinę šokių mokyklų asociaciją, tai yra viena iš tik kelių Jungtinių Amerikos Valstijų institucijų, kuriose studentai gali studijuoti visus penkias šokių technikas.

Kai planuojate kursus, nepamirškite, kad studijų laiko atkūrimo blokas yra rezervuotas vėlyvoms popietėms nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 3 iki 30: 30: 30. H2 Dance Co, StrikeTime ir Pavasario šokių koncertas (fakulteto choreografas) repertuojamos per šį laiką. Konkrečias repeticijų dienas nustatys choreografas, pasikonsultavęs su šokėjais.

Šio tvarkaraščio tikslas - išvalyti vakaro valandas vakarinėms pamokoms, studentų šokių koncertų repeticijoms ir kitiems studentų įsipareigojimams. Gamybos / veiklos savaičių metu mokiniai turėtų planuoti būti teatruos vakaro valandomis.

Pabaigus studijas

Mūsų absolventai lanko antrosios pakopos mokyklą ir sėkmingai dirba kaip profesionalūs šokių atlikėjai, choreografai ir režisieriai, mokytojai, gydytojai, mokslininkai, inžinieriai ir kt.

Program taught in:
Anglų

See 18 more programs offered by Hope College »

Last updated July 2, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline