Bakalauro švietimo (pradinio mokymo) (Slidinėjimas ir anglų kalba)

Bendroji informacija

12 locations available

Programos aprašymas

Bakalauro švietimo (pradinio mokymo) (Slidinėjimas ir anglų kalba)

Šis kursas ruošia studentus būti mokytojai pradinėse mokyklose (perėjimas prie 7 metai). Ji atitinka nacionalinį ir vietos poreikį mokytojų pavyzdingai praktikos įsipareigojusi stiprinti švietimo rezultatus visiems vaikams ir jaunuoliams. Ji pabrėžia, gerinant mokymo ir mokymosi santykius klasėje, didinti informuotumą apie klausimus, susijusius su krūminių švietimą ir plėtoti informuoja, įrodymais pagrįstą požiūrį į mokymą ir mokymąsi pradinėse nustatymus. Kursas apima konkrečią discipliną mokymo ir pedagogikos studijų, bendrojo lavinimo studijas ir profesinę patirtį.

Žinoma, yra ir teorinis ir praktinis, teikiant garso žinių bazę pagrindinis turinys srityse mokyklų programas, žinios apie šiuolaikinių požiūrių į klausimus švietimo, pvz inclusivity, vaikų ir paauglių vystymuisi ir skatinti teigiamą elgesį, ir didelę patirtį mokyklose ,

Vietiniams perspektyvos yra skiriamas ypatingas dėmesys, su visi studentai tikimasi atlikti tyrimus ir vietinių kalbų ir raštingumo, taip pat nagrinėjant konkrečias strategijas stiprinant švietimo rezultatus už čiabuvių vaikams.

Studentai su atitinkamomis profesinio mokymo kvalifikacijoms gauti kreditą į kursą atsižvelgiant į jų kvalifikacijos lygį.

Šis kursas yra prieinama spartesnių režimu. Studentai gali prasidėti semestro 1, 2 semestras ar vasaros semestras.

Kursas dirba lanksčių įvairiarūšio pristatymo variantų, kurie apims seminarus, Learnline, akis į akį pristatymą ir išorės tyrimus spektrą.

Baudžiamoji Istorija Atvykimas: studentai turi būti pašalinta su policija patikrinti ir / arba darbo su vaikais Patikrinkite, kol jie gali atlikti praktikos mokymą. Studentams, kurių policija patikrinti ir / arba darbo su vaikais Patikrinkite nėra vartų, švietimo sektoriuose negalės atlikti praktikos mokymą ir todėl negalės baigti kurso reikalavimus.

Priėmimo sąlygos

Pietų Australijos aukštojo Priėmimo centras (SATAC) gauna ir apdoroja prašymus dėl priėmimo už Čarlzas Darvinas universiteto aukštojo mokslo būsimiems studentams.

Anglų kalbos reikalavimai tarptautiniams studentams

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Profesijos pripažinimas

Šis kursas yra akredituota pagal Šiaurinė Teritorija mokytojų Registracijos valdybos (NTTRB) ir Australijos instituto mokymo ir mokyklų vadovų (AITSL). Ši akreditacija suteikia nacionalinį pripažinimą už mokytojų registravimo tikslais Australijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2015

Apie mokyklą

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Skaityti daugiau

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Skaityti mažiau
Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Sidnėjus , Melburnas + 11 Daugiau Mažiau