Bakalauro švietimo mokslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šiandieniniame pasaulyje, žmogus siekia tolesnio gerinimo mokslo ir technologijų srityje. Ši pažanga gali būti pasiekta tik moko mūsų jaunimas, pagrindines ir pažangias lygį moksle.

Kaip mokslo mokytoja, ji turi būti jūsų atsakomybė, kad apšviestų studentams apie "kas yra", "kodėl manimi" ir "kaip yra" pasaulio aplink juos. Tuo Teresės, mūsų Aukštasis Švietimo moksle (Tarptautinė programa) siekiama suteikti jums įgūdžių, reikalingų įkvepiantis studentus tęsti mokslinius įdomybes ir padaryti gerai pagrįstus sprendimus visoje savo studijas.

Ką mokytis?

Mūsų bakalauras Švietimo mokslo (Tarptautinė programa) siekiama parengti studentus vadovavimo vaidmenis, kaip mokslo mokytojai pradinių ir vidurinių mokyklų Tailandas ar užsienyje. Studentai bus įrengta žinių mokyti pagrindinius lygius mokslo, kuri apima biologijos, fizikos, geologijos, geografijos ir chemija. Kartu su šiuolaikinių laboratorijų ir mokymo objektų, programa padės mūsų studentai augti akademiškai, intelektualiai ir profesionaliai, kaip mokslo mokytojams.

Programos tikslai:

Parengti mokytojus aktyviam karjeros visose profesinio mokymo aspektus. Kurti intelektinius, profesines ir socialines charakteristikas mokytojams, kad galėtų tapti atsakingais lyderiais, kaip mokyklos ir bendruomenės. Didinti mokytojų gebėjimus, kad jie galėtų veiksmingai mokyti mokyklose.

Pateikite mokslo švietimo mokymo pagrindą, kad mokytojus siekti tolesnio pažangias mokymo akademinę ir profesinę sritis. Žymūs pagrindinius kursus, kad studentai privalo studijuoti apima: Statistika, fizinių mokslų, kompiuterines programas, principai Švietimo ir mokytojo profesijai mokymo programų rengimas, inovacijų ir informacinių technologijų švietimo, mokymosi koncepcija ir valdymas.

Savo praėjusių metų programą, studentai privalo įsitraukti į stažuotės mokymo, kur jie privalo išmokyti realiomis mokyklos junginių atidžiai prižiūrint mokyklų administratoriams ir Teresės dėstytojų. Baigęs programą, visi studentai gaus bakalauro laipsnį su oficialaus mokymo licenciją (kurią turi išduoti Mokytojų tarybos Tailandas).

Papildoma veikla

B.Ed. studentai privalo įsitraukti į užklasinę veiklą ištisus metus, siekiant padėti jiems iš anksto akademiškai, socialiai, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Veikla apima:

 • Stiprinimas Anglų kalbėjimo įgūdžius per dalyvavimą stic radijo kanalą.
 • Bendrijos paslauga, kuri apima matematikos mokymą vietos mokyklų Nakhon Nayok.
 • Išsaugojimas Tailando tradicijomis, kultūros ir meno per nacionalinius festivaliuose (ty Songkran Vandens festivalis Loi Krathong festivalis, Kalėdų diena, Tėvo diena, Motinos diena, o Wai Khru Mokytojo dieną).
 • Konkuruoti akademinių konkursų nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.
 • Aplankykite vietinius ir tarptautinius mokyklas mokytis ir patirtis realaus pasaulio klasėje veiklą.

Galimybės yra neribotos

Baigus programą, jums turi būti pasirengusi vykdyti ir gauti licenciją mokslo mokytojo profesija pagrindiniam išsilavinimui. Absolventai turi būti kvalifikuotas mokyti visus bendrosios mokslo sritis mokiniui mokyklose ir ugdymo įstaigose tiek lokaliai, tiek užsienyje.

Karjera

 • Darbas mokyklų ir švietimo įstaigų vietos ir užsienyje
 • Auklėtojai / ekspertai mokymo mokslų
 • Creative rašytojų žiniasklaidos ir inovacijų
 • Daugiau tyrimas vietoje ir užsienyje
 • Doktrinoje / administratoriai leidybos bendrovėse
 • Darbas su mokslu susijusi srityje vyriausybės ir nevyriausybinių organizacijų

Akreditavimas

Mūsų bakalauras Švietimo mokslo yra akredituota pagal Mokytojų tarybos Tailando ir Aukštojo mokslo Komisijos tarnybos.

Prieš jus taikyti

 • Pareiškėjai turi būti sėkmingai baigę vidurinę mokyklą (M.6) arba lygiaverčius.
 • Pareiškėjai turėtų galėti įrodyti puikią psichinę ir fizinę sveikatą.
 • Pareiškėjai turėtų turėti pakankamą kvalifikacijos anglų kalba.
 • Pareiškėjai turi būti geros reputacijos ir psichologinės pajėgumų, ir be užkrečiamųjų ligų.

Pareiškėjai turėtų perduoti mums toliau išvardytų dokumentų:

 • Užpildyta paraiškos forma ir mokesčius.
 • Patvirtinta kopija oficialus stenograma įrašus.
 • Patvirtinta kopija Nacionalinės asmens tapatybės kortelės arba paso.
 • Du (2) neseniai vartojote 2 × 2 colių nuotraukų.
 • Patvirtinta kopija pavadinimo pakeitimo pažymėjimas (jei toks yra).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

St. Theresa International College was established in 2001 as an international college of higher education, accredited by the Commission of Higher Education, Ministry of Education, Thailand. The Colleg ... Skaityti daugiau

St. Theresa International College was established in 2001 as an international college of higher education, accredited by the Commission of Higher Education, Ministry of Education, Thailand. The College has a long-term objective and commitment to continually develop the quality of its degree programs through international collaborations while producing valuable graduates for multi-national professions. Skaityti mažiau