Bakalauro žiniasklaidos makiažo (aukščiausio iki)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso aprašymas

Nori būti profesionalus makiažo meistras, darbo vietose, pavyzdžiui, Anglijos nacionalinės operos ir West End teatrų ar BBC ir ITV, o svarbiausius kino kūrinius su direktoriais kaip Steven Spielberg, Tim Burton ir Danny Boyle?

Štai ką mūsų absolventai nuėjo pasiekti, ir su šio kurso pagal savo diržu, ten kas jums galimybę sekti jų pavyzdžiu.

Ši unikali programa suteiks jums:

  • Išsamų supratimą apie žiniasklaidos makiažo pramonėje.
  • Pažvelgti į makiažo menininkų vaidmens atsižvelgiant į scenoje, televizijos ir kino, mados redakcijos ir reklamos ūgliai.
  • Įgūdžiai ir kūrybinis nuojauta naudoti makiažo išreikšti emocijas, transformuoti veidus ir pavaizduoti simbolį.
  • Techninės ir meninės įgūdžiai visiškai makiažo transformacijos.
  • Mokslinių tyrimų įgūdžių, reikalingų siekiant užtikrinti kokybę ir tikslumą simbolių vaizdavimas.
  • Įgūdžių plaukų darbe, charakterio vystymąsi, kūno tapyba, Imitacija (perukas priėmimo) ir protezavimo menas.
  • Išsami portfelis darbą parodyti potencialiems darbdaviams.
  • Galimybė pradėti dirbti grindžiamą mokymąsi ir gyvus projektus žiniasklaidos pasaulyje.

Mokymo ir vertinimo

BA (Hons) taip modulinę struktūrą, ir priima savo gyvenimą ir įgūdžių tolesniam lygiu. Šio kurso širdyje yra projektų, kuriais siekiama plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir padėti jums dėkingi žiniasklaidai makiažą ir gretutinių sričių vizualinės kultūros serija.

Mokiniai yra skatinami specializuotis tam tikroje makiažo drausmės ir tobulinti savo įgūdžius šioje srityje. Kaip rezultatas, jūs galite tikėtis pereiti nuo kurso su stipriu portfelio jūsų pasirinkto lauko.

Tolesnio mokymosi galimybes

Studentai gali progresuoti į magistrantūros studijas.

Karjeros

Apie sėkmingą šio kurso jums bus įrengta aukšto lygio, kuriems praktinių įgūdžių ir darbo portfelio. Studentai dažnai iki įsidarbinimo galimybes per teatro, televizijos ir kino kūrinius, taip pat dirba su makiažo agentūrų mados ir redakcijos.

Patekimo į rinką reikalavimai

Pareiškėjai turi turėti FDA arba ekvivalentas Media make-up, su 50% vidurkiu visoje visais moduliais.

Pareiškėjai bus pakviesti į pokalbį, į kurį jie tikisi gauti portfelį, rodanti ne mažiau kaip dešimt vienetų originalus kūrinys.

Brandaus studentai, kurie neatitinka šių formalių įvažiavimo reikalavimus kviečiame kreiptis, jei jie gali įrodyti savo suinteresuotumą studijų srityje.

Kur ji nuves?

Kadangi šis kursas suteikiančias jums su aukšto lygio praktinių įgūdžių, yra kas užtikrinti darbą po baigimo galimybę. Mūsų studentai užima vaidmenis teatro, televizijos ir kino gamybos įmonių, taip pat dirba su makiažo agentūrų mados ir redakcijos.

Aukštojo mokslo sertifikatas (CertHE)

Tai pirmasis etapas fondo studijų programos ir yra pripažintos nacionaliniu lygiu apdovanojimas savo teisę. Daugiau informacijos rasite 6 psl.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in Taunton the County Town of Somerset, in the heart of the South West, Somerset College offers an extensive range of Further and Higher Education courses as well as skills training in a warm, ... Skaityti daugiau

Located in Taunton the County Town of Somerset, in the heart of the South West, Somerset College offers an extensive range of Further and Higher Education courses as well as skills training in a warm, friendly and welcoming environment. Our success speaks for itself with fantastic achievements and great careers for our students. Skaityti mažiau