Bakalauro žmogiškųjų išteklių valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Profesionalių užsakymus organizacijų visata suderinti bendrovės interesus tų, kurie ją dirba. Pastarieji metai buvo unikali tuo, socialinės ir ekonominės istorijos Pernambuco, atsižvelgiant į sugeneruotą rinkinys iniciatyvų jau įgyvendintos arba derybų ir planavimo viduryje.

RH Manager yra prisidėti prie strateginių tikslų korporacijos tikslų, aiškiai suformuluoti profesionalią vykdymą ir asmeninį pasitenkinimą savo pagrindinio turto, kūrėjas.

darbo rinka

Dabartinė rinkos situacija reikalauja didelės konkurencingumo indeksavimas organizacijos. Brazilijos darbo teisės sudėtingumo, apyvartos pagreitis dėl "Generation Y" įtraukimo į rinką ir negailestingai vykdymu produktyvumo, yra faktai, kurie patvirtina rinkos apimtį. Kontekstą, leidžia Žmogiškųjų išteklių vadybininkas kyla, ypač vidutinių ir didelių įmonių, viešųjų ar privačių paslaugų. Dienos atsiradimas naujų įmonių, o stiprinant žmogiškąjį kapitalą reikšmė strateginių tikslų užtikrina įtempto grafiko konsultavimo paslaugų ir specializuotos konsultacijos.

vienodas sąlygas

Suprasti verslo pasaulyje atlikti žmogiškojo kapitalo procesus organizacijų yra pagrindinė veikla žmogiškųjų išteklių vadovu.

Profesinis mokymas FACIPE taip pat leidžia keliose srityse našumą, nuo žmogiškųjų išteklių planavimą, Headhunting paslaugas. Verbavimas ir atranka; mokymas ir plėtra; statybos darbo užmokesčio politika; saugos, higienos ir sveikatos darbe; konfliktų sprendimas; keletas funkcijų, kad šie specialistai gali žaisti.

Sugebėti suprasti ir formuluoti įvairius laukus verslo administravimo, žmogiškųjų išteklių direktorius gali veikti bet kuriuo organizacijos lygmeniu, kuriant strategijas komandos rezultatų gerinimo, be to, konsultavimo ir konsultavimo paslaugas. Jūs taip pat galite sekti akademinę karjerą, kada nors galvojote apie tai buvo mokslininkas, mokytojas ar dėstytojas? Teritorija yra labai plati ir choice is yours!

TIKSLAI

Bendra:

Mokyti specialistus, galinčius derinant profesinę kompetenciją iki kritinės sąmonės, atsižvelgiant į tendencijas, reglamentuojančias žinių gamybą žinių valdymas žmogiškųjų išteklių srityse, dėl konkrečių profesinių įgūdžių įgijimo jame suformuota, ir ypač verslumo dvasios statyba kuri gali generuoti augimą ir socialinę plėtrą ir parengti, plačiąja prasme, žmogus į gyvenimą.

specifinis:

• Train vadybininkai, turintys ypatingą dėmesį skiriant verslumui galėsite: planą, kontroliuoja, vadovauti ir kontroliuoti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas. • Bendrauti kūrybiškai spręsti įvairius organizacinius ir socialinius kontekstus; susidoroti su naujoviškų valdymo modelių, operacinės pajėgumų palankiomis aplinkoje, skatinant ir plečiant galimybes kurti naujus verslus, kurie daro įtaką visuomenės pažangą, turinčių įtakos daugiausia Pernambuco bendruomenės poreikius. • Suteikti studentams teorinių ir konceptualių žinių statybą ir jos taikymą rinkodaros santykius, kurie yra taikomi įmonėms. • Teikti technologines priemones, kurios suteikia pagrindinius veiksmus ir procedūras, atitinkančias Žmogiškųjų išteklių valdymo poreikius; kurti intelektinę bazę, artikuliuoti politikos ir techniniais profesiniam savarankiškumui galimybes ir efektyvaus jos funkcijas rinkoje. • Pasiruošimas piliečius etiško elgesio ir kritiškai ir kūrybiškai mąstyti ir technologijos agentas profesionalų rinkoje ir visuomenėje; skatinti mokinį į negailestingai vykdymu žiniomis, sudarančiomis specialistas, kuris yra būdingas nuolat atnaujina valdymo informaciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau