Bakalauro (BAS) ankstyvojo ugdymo

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Domina padaryti skirtumą mūsų pasaulyje rytoj auklėti vaikus šiandien? Apsvarstykite galimybę gauti jūsų bakalauro laipsnį ankstyvojo ugdymo.

Mūsų absolventai turėti bakalauro ankstyvojo ugdymo su Floridos Prekindergarten / Pirminis (PREK-3) mokytojų sertifikavimo, skaitymo patvirtinimas (K-12), ir Pre-K negalios patvirtinimas. Už kitakalbiams (ESOL), patvirtinanti (K-12) Anglų galima gauti imant vieną papildomą klasę.

Graduate Management Admission Test arba Mokslo Bakalauro ankstyvojo ugdymo Programa siūloma per Mokytojų švietimo skyriaus dėmesys skiriamas vaikų raida nuo amžiaus nuo 3 iki trečios klasės, pabrėžiant socialinių, emocinių, kognityvinių ir kalbinių komponentų vaiko vystymąsi. Jis skirtas Koledžas absolventams statyti ant įgūdžių ankstyvojo ugdymo pozicijas reikia bakalauro laipsnį. CF BS absolventai turės teisę kreiptis dėl mokytojų sertifikavimo PREK ugdymas ir įrašų skaitymo (K-12), anglų kalba kalbančių kitomis kalbomis (ESOL, "K-12) * ir Prekindergarten negalia.

Studentai priimami šių programų turi būti baigę arba in Arts bendradarbis, bendradarbis mokslo ar asocijuotos Taikomosios mokslo laipsnį atitinkamoje srityje, iš 2,5 arba didesnis, praeinantis partitūros Generalinės žinių egzaminą VPS, ir parodyti sėkmingo Žemiau kursus: EPF 2005 Įvadas į mokytojo profesiją, EPF 2085 Įvadas į įvairovės pedagogams ir EME 2040 Įvadas technologijos pedagogams. 60 kreditų iš mokinio Koledžas minimalus bus įskaičiuojami į užbaigus programą. gali būti reikalaujama papildomos Bendra Švietimas ir / ar techninių Specializuoti kursai.

A C arba geriau laipsnio reikia visų techninių, programa pagrindinių ir programos specializacijos kursus ir visi kursai naudojamos tenkinti reikalavimą Gordonas taisyklė.

Studentai perleidus bakalaureato programas su AA laipsnį arba aukštojo nereikia patenkinti mūsų bendrojo lavinimo reikalavimus su kolegijos lygio anglų ir Gordon taisyklė matematika išimtis. Šie studentai turi būti sėkmingai užbaigtas, su C arba geriau laipsnio, bent vienas kolegijos lygio anglų ir viena Gordonu taisyklė matematikos kursą. Bendrojo lavinimo kursai turi iš viso 36 kreditų. AA arba didesnis laipsnis turi būti nuo akredituotos įstaigos, tačiau gali būti valstybinės, privačios ir / arba iš valstybės.

Sėkmingas kursų priskirtų stebėjimas arba lauko įdarbinimo komponentų apima, bet nebūtinai apsiribojant, užbaigus visą popierizmą, susitikti terminus, ir profesinių pareigų, susijusių su lauko / klinikinių patirtimi. Studentai gali būti reikalaujama gauti ir išlaikyti FDLE II lygio fono atranka ir bet kurios kitos svetainės pagrindu reikalavimus, prieš pradedant patirtimi šioje srityje. Bet studentas, kuris neišsiskiria reikalingas fono nešmenis gali nuspręsti atsiimti iš kursų ir netesybų visus mokesčius.

  • ESOL patvirtinimas yra iš dalies Smegenų ir reikia dviejų savarankiškų kursus: LIN 2740 ir EPF 2085; kurios programos reikalavimus. Skaitymo ir Prekindergarten negalavimai žymos yra suleidžiama į 36 kreditai.

Baigimo reikalavimai šioje programoje yra 2,5 VPS, einančios visų profesinių kursų su C arba geriau ir pakeleivingi balai lygiui Floridos Mokytojų sertifikavimo egzaminams (bendrosios žinios, profesinis mokymas ir Prek ugdymas). Klausimai turi būti nukreipta į mokytojų rengimo ar mokytojų rengimo dekanas patarėjas.

Bendrojo lavinimo / Techninės Specializuoti kursai

Kursai Šiame skyriuje bus sudaryta iš tų bendrojo lavinimo arba su plotu susijusios techninės Specializuoti kursai reikia įvykdyti programos reikalavimus. Šie kursai gali skirtis priklausomai nuo studento asocijuota lygio užsiėmimuose. Studentai dirbs su savo patarėju pasirinkti reikiamą kursinių jų programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Among the top 10% of U.S. Colleges; No. 4 community college in Florida; 20th most affordable college in U.S.; more than 70 academic pathways; $1 million in scholarships available with 86% of first-tim ... Skaityti daugiau

Among the top 10% of U.S. Colleges; No. 4 community college in Florida; 20th most affordable college in U.S.; more than 70 academic pathways; $1 million in scholarships available with 86% of first-time-in-college students receiving financial assistance... Skaityti mažiau
Ocala , „Lecanto“ , Chiefland + 2 Daugiau Mažiau