BFAFilm

Judantis vaizdas šiandien pirmaujanti bendravimo forma. Štai kodėl suprasti meną ir amatų filmavimui yra svarbesnis nei bet kada.

Padaryti Filmai - Padaryti juos Materija

Filme programą CCA, įsisavinti pagrindus yra tik pradžia. Mes padėsime jums peržengti konvencijos nutiesti naujus kelius į pasakojimo ir kino meno - dideliame ekrane, mažuose ekranuose, ir už jos ribų. Jūsų BPP Kino rengia ir įkvepia Jus tapti kūrybingas vizionierius ateities.

Sukurti apie kino ateitį

Jums padaryti daug filmus CCA, nuo savo pirmojo semestro per savo galutinį vyresnysis projektų. Jūs būsite iššūkį pažangiausius metodus ir idėjas. Jūs patirsite gyvenimą, kaip į dinamišką kūrybinės bendruomenės San Francisco Bay Area menininkas. CCA anketa tarpdisciplininio aplinka leidžia bendradarbiauti su studentais iš kitų programų, tokių kaip fotografija, tapyba / Brėžinys, ir rašymo ir literatūros plėtoti novatoriškus būdus priėmimo ir mokymosi.

Žinomas fakultetas, Svečias Menininkai ir dėstytojai

Bendrai pirmininkauja Oskaro laureatas režisierius Rob Epstein ir režisierius / kompozitoriaus Brook Hinton, filmas Programos ekspertų fakulteto darbo režisierių ir žiniasklaidos menininkų formuojant kino ir medijų meno ateitį. Tarpdisciplininiai menininkų, tokių kaip Žanos C. Finley ir Lynn Marie Kirby atnešti praktikos įvairovę, kuri naudinga studentams. Mūsų programa taip pat traukia pasaulinio lygio svečių menininkai ir dėstytojai, taip pat liberalioji kino pramonės lyderių, kurie užsiima studentų mūsų unikalių meistriškumo kursuose. Pastarieji lankytojai įtraukė Gus Van Sant ir John Waters.

Mokymosi rezultatai

Reikalavimų, apžvalgos ir mokymo programa CCA kino programoje suprojektuotas taip, kad baigę studentai sėkmingai pasiekti šiuos programa mokymosi rezultatus:

 • Pagalvokite plačiai apie filmą kaip vidutinio (įskaitant kino diegimui, eksploatacinių savybių, ir naujų žiniasklaidos), manydama, pasakojimo ir ne pasakojimo rūšių priėmimo ir skirtingų kontekstų parodos, sklaidos ir dialogą.
 • Taikyti kai tinkamas critiquing, analizuoti ir priėmimo fantastikos ir non-fiction darbą Pasakojimas ir pasakojimo sąvokas ir dinamiką.
 • Išvykimas iš nuolatinių, tradicinių ir patogus rūšių galvoti ir padaryti taip, kad leidžia naujų atradimų, naujovių ir nuolatinio augimo savo praktikoje.
 • Padaryti filmą nuo pradžios iki pabaigos, atskirai arba kaip dalis grupės pastangų.
 • Taikyti išsamių žinių apie kino istoriją ir teoriją sprendžiant problemas ir kūrybinių sprendimų savo darbą ir aptarti kitų darbą.
 • Naudokite įrankius kino, įskaitant gamybos ir po gamybos įranga, eksperimentuoti su naujų procesų, metodų ir estetinių galimybių, taip pat atlikti praktikos standartas darbą savo ir kitų "projektų su priimtinu techninio įrenginio.
 • Atlikti mokslinius tyrimus, naudojant įvairius metodus, su gylio ir apimties, būtinos darbą į savo išsamiausią potencialą.
 • Sukurti darbą, demonstruoja savitą balsą ir / arba prisideda prie tolesnio juda vaizdo ir garso meno.

Stažuotės

CCA kino studentai turi galimybę stažuotis su pirmaujančių kino ir medijų meno organizacijas čia Bay Area:

 • Frameline, gamina Tarptautinės lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualai kino festivalyje
 • San Francisko kino draugija (SFFS), gamina iš San Francisko tarptautiniame kino festivalyje
 • SoMArts
 • pasakoti Paveikslėliai

Be to, kino studentai dažnai Intern profesionaliems San Francisko įlankos kino kūrėjų ir menininkų, dažnai dirba tiesiogiai filmų ir parodų.

BFAfilm101
Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
44,976 USD
Dieninės per mokslo metus