Bakalauro (Hons) Gyvūnų elgesio ir gerovės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Gyvūnų elgesio ir gerovės bakalauro laipsnį gali sekti studijos antrosios pakopos studijas arba, kitaip tariant, jie dirba šioje pramonės šakoje.

Kursas apima specialistų modulius ir praktinę patirtį su įvairiomis naminių ir kompanionų rūšimis, suteikiant studentams galimybę suprasti daugelio skirtingų gyvūnų elgesį ir gerovę tiek nelaisvėje, tiek lauke. Studentai mokomi "Reaseheath" per metus ir naudoja zoologijos soduose licencijuotus objektus universitetuose, o tolesnį 2 ir 3 metų studijas vykdo tik Česterio universitete.

Darbas šioje srityje išplės jūsų žinias apie gyvūnų elgesį, ir yra disertacijos darbo galimybė, kuri leis jums dirbti paskaitų darbuotojus apie atitinkamus unikalius mokslinių tyrimų projektus.

Atkreipkite dėmesį: studentai yra įsikūrę Reaseheath pirmaisiais metais. Tada jūs būsite įsikūrę Česterio universitete antraisiais ir trečiaisiais metais. Studentams, norintiems gyventi, jūs pirmą gyvenimo metus gyvensite "Reaseheath" koledže esančiose " Hall of Residence ".

Kurso funkcijos:

 • Didžiosios Britanijos ir Airijos Zoologijos sodų ir akvariumų asociacijos (BIAZA) narė
 • Tikslinė gyvūnų valdymo mokymo centras su 3 mln. Svarų atnaujinimu
 • Studentas turės galimybę užsiimti užsienio šalių kursais įvairiose vietovėse, įskaitant Pietų Afriką, Pietų Ameriką ir Europą.
 • Centro namuose yra daugiau kaip 1000 gyvūnų ir 125 rūšių žuvų:
 • Žinduoliai: karvių katės, tapyrai, žiediniai lelurai, kiaukutiniai, tamarino beždžionės, ūdros, kapibara, meerkats, mara ir wallabies, be kita ko
 • Paukščiai: plėšriųjų paukščiai, viščiukai, antys, žiupsneliai, cockatiels, kakadučiai ir bukikai
 • Reptiles: gyvatės, barzdos drakonai, vėžliai ir chameleonai
 • Žuvis: gėlavandenių ir jūrinių žuvų asortimentas. Be statistinių gyvūnų: tarantulos, skorpionai ir vabzdžiai. Vargonai: varlės, skruzdės ir jaunikūniai.

Ką mokysiu?

Šis kursas skirtas studentams, norintiems plėtoti karjerą gyvūnų elgesiu ir (arba) gyvūnų gerove. Studentams suteikiamas unikalus akademinių studijų ir praktinio darbo derinys, kurio tikslas - ugdyti įvairius akademinius ir profesinius įgūdžius, žinant apie gyvūnų elgesį ir gyvūnų gerovės mokslą įvairiais kontekstais ir susijusias disciplinas. Studentams bus suteikta dinamiška mokymosi patirtis, jungianti akademinį mokymą su praktiniu temų pritaikymu gyvūnų elgesiui ir gerovei. Studentas, studijuojantis šią programą, turės reguliarų prieigą prie zoologijos sode leidžiamų gyvulių centro, veislyno ir ūkių patalpų, kad sustiprintų mokomų programos elementus ir pagerintų savo praktinius įgūdžius. Be to, studentai gali tikėtis interaktyvios ir asmeniškos mokymosi patirties, kuri remiasi mūsų specialistų komanda, su kuria studentai gali dalyvauti tyrime naudodami mūsų pirmos klasės paslaugas University Centre Reaseheath ir Česterio universiteto miesteliuose. , bet ir per užsienio studijų galimybes.

Studentai turėtų studijuoti ir baigti 120 kreditų per metus, kurie apima šešis studijų modulius viename akademiniame lygmenyje per metus. Visi 1-ojo modulio moduliai yra privalomi, siekiant užtikrinti, kad studentai atitiktų pagrindinius įgūdžius ir žinias, reikalingus tolesnei studijai tobulėti. Priešingai, studentai turės galimybę pasirinkti tam tikrus papildomus modulius 2 metais

1-ajame metais (4-asis lygis) sukursite pagrindines gyvūnų gerovės mokslo, gyvūnų biologijos, gyvulininkystės ir elgesio žinias ir įgūdžius. Labai svarbus 4 lygmens tyrimas taip pat bus skirtas akademinių įgūdžių ugdymui reguliariai tampant su paskirtu kursų vadovu.

2-ajame metais (5 lygis) matoma, kad akcentuojama daugiau akademinių ir moksliškai pagrįstų studijų, įskaitant evoliucijos temas, specifines taksonų elgesį

Trečiaisiais metais (6 lygis), jūs tęsite savo studijas, naudodamiesi konkretesniais Pathways , kuriais siekiama tobulinti savo akademinę kompetenciją ir profesinius įgūdžius gyvūnų elgesyje

Patekimo reikalavimai

Mažiausiai 112 UCAS taškų iš GCE A lygių, įskaitant C laipsnį biologijos, chemijos, žmogaus biologijos, mokslo ar taikomosios mokslų. Tipiškas pasiūlymas BCC / BBC
BTEC Išplėstinis diplomas (gyvūnų priežiūra / vadyba arba taikomosios mokslų): DMM
BTEC diplomas (gyvūnų priežiūra / vadyba arba taikomosios mokslų): D * D *
OCR National Extended / Diplomas: nuopelnus profilis ir vienas iš aukščiau išvardytų GCE A lygio dalykų
Airijos / Škotijos aukštesniajai B kategorijai iš 4 dalykų, įskaitant biologiją, chemiją ar žmogaus biologiją
Tarptautinis bakalauro laipsnis: 26 balai, iš kurių 5 yra HL Biologijoje
Prieiga prie HE (mokslo) diplomo, įtraukiant 45 kreditus 3 lygiu, iš kurių 30 turi būti "Merit"OCR National Extended / Diplomas: Priimta be vieno iš aukščiau išvardytų GCE A lygio dalykų
Atkreipiame dėmesį, kad mes priimame ne daugiau kaip 8 UCAS taškus iš GCE AS lygių ir kad mūsų pasiūlyme bus pripažinti Velsų bakalaureato (core) ir A lygio bendrieji studijos. Mes taip pat apsvarstysime A lygių ir BTEC / OCR derinį.

Tolesnis tyrimas

 • Antrosios pakopos studijos.

Karjeros galimybės

 • Gyvūnų gyvūnas
 • Gyvūnų gerovė / išsaugojimas
 • Laukinės gamtos valdymas
 • Mokymo / švietimo pareigūnai
 • Moksliniai tyrimai ir techninė pagalba
 • Gyvūnų elgesio konsultavimas / mokymas
 • Mokymas ir paskaitos
 • Gyvūnų sveikatos produktų kūrimas
 • Gelbėjimo centras gyvūnų priežiūra
 • Gyvūnų elgsenos tyrimai.

Mokestis už mokslą

Kaip aukštojo mokslo studentas turėsite dvi pagrindines išlaidas susitikti; mokesčius už mokslą ir pragyvenimo išlaidas.

Mūsų dieninių studijų mokesčiai už JK ir ES studentus, įstojusius į universitetą 2017/18 ar 2018/19 m., Yra 9 250 svarų sterlingų. Šie mokesčiai mokami už kiekvienus mokslo metus kursą, kurį kasmet nustato koledžas.

Jei esate tarptautinis studentas arba naujausia informacija apie mokesčius už mokslą, apsilankykite mūsų studentų finansavimo puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2018

Apie mokyklą

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellenc ... Skaityti daugiau

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellence and student satisfaction. Skaityti mažiau