Apžvalga

Svarbiausias Kompiuterių mokslų programos elementas yra studentų siūlomo pasirinkimo laipsnis. Studentai pergyvena laipsnį, jie vis dažniau prisiima atsakomybę už savo mokymąsi, sprendžiant, kokias temas studijuoti (iš patvirtinto skaičiavimo specialybių sąrašo) ir pasirinkdami modulius, kurie remtų jų dominančią sritį. Tai reikalauja, kad studentai aktyviai dalyvautų priimant sprendimus dėl jų kelio per laipsnį ir priimant sprendimus dėl karjeros po baigimo.

Kas yra apdovanojantis organas?

Kompiuterijos mokslo bakalauro laipsnį (Hons) skiria Staffordshire universitetas

Ką programoje yra?

„Computing Science“ apdovanojimas apjungia tvirtą pagrindą skaičiavimo pagrinduose su lankstumu ir pasirinkimu. Beveik pusę savo studijų kurso pasirinksite jūs. Kiekviename lygyje studijuoti pagrindinius modulius, kad suprastumėte kompiuterinių sąvokų ir gebėjimų pagrindinėse technologijose supratimą ir kiekviename lygyje pasirinkote likusius savo modulius, leidžiančius jums tobulinti įgūdžius ir žinias kompiuterijos šakose, kurias norite mokytis . Skirtingas šios programos elementas yra tai, kad galite sukurti savo studijų kelią, pritaikydami savo pasirinkimo modulių pasirinkimą savo interesams ir gebėjimams. Tai užtikrina gerą suderinamumą tarp jūsų ir jūsų studijų programos ir leidžia jums pasirinkti modulius, kurie palaikys jūsų pasirinktą karjerą.

Kur kyla kvalifikacija?

Šios programos bakalauro laipsnio turėtojai bus kvalifikuoti tęsti karjerą daugumos įmonių, programinės įrangos namų ir gamintojų, kaip programinės įrangos ir taikomųjų programų specialistų ar konsultantų, IT skyriuje.

Kiek laiko užtrunka?

Kompiuterijos mokslo bakalauras (Hons) gali būti pasiektas ne trumpiau kaip 4 metus.

Programos struktūra118654_1.jpg

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Gulf College Oman »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 20, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
27,300 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date