Bakalauro (Hons) socialinio darbo ir socialinio administravimo

United International College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro (Hons) socialinio darbo ir socialinio administravimo

United International College

Bakalauras (Hons) Socialinio darbo ir socialinio administravimo

Graduate Management Admission Test arba Bakalauras Socialinio darbo ir socialinio administravimo (BSWSA) programa siūlo 4 metų bakalauro profesinį mokymą rengti socialinius darbuotojus, socialinius administratoriai ir socialinės politikos formuotojams, kurie atsidavę ir skirta žmogaus sąlygų, visuomenės aplinkoje tobulinimo ir subjektyvių gerovę.

Žinių taikymas, gautų iš disciplinų antropologijos, sociologijos, psichologijos, ekologijos, ekonomikos, politikos, filosofijos, teisės studijas ir mokslinius tyrimus socialinių mokslų, mes esame pasiryžę kokybės, interaktyvios, bendruomenės prijungtas ir įrodymais grindžiamus švietimo.

Absolventai bus įrengta profesinių žinių, įgūdžių ir vertybių, taip pat pasitikėjimo ir kompetencijų susitikti su pateiktais sparčių socialinių ir ekonominių pokyčių Kinijoje ir kitose pasaulio iššūkius.

Kaip socialinis darbas yra kilęs iš Vakarų esame visiškai supranta vietinių švietimo poreikį išlaikant pasaulinę perspektyvą.

BSWSA101

Gyvenimo

Tai dieninių programa, todėl į bakalauro Socialinio darbo ir socialinio administravimo (pagyrimu) laipsnį. Studentai privalo baigti 132 uniits per ugdymo turinio struktūros taip:

BSWSACurriculumStructure

* Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į http://uic.edu.hk/en/ar/staff/undergraduate-handbook/21088-undergraduate-handbook-2016-2017-for-2016-admission

Karjeros galimybės

Socialinio darbo ir socialinės Administracija: sparčiai besivystanti profesija Kinijoje

Konstravimo stabilią, harmoningą visuomenę gerovei iš jos piliečių procesą, Kinija yra didelis poreikis profesionaliai apmokyti socialinių darbuotojų ir socialinių administratorių, ir ji yra įsitikinusi, kad karjeros perspektyva mūsų absolventai yra labai perspektyvi. Įsidarbinimo galimybės Kinijoje 2006 m politika pareiškimas buvo išleistas 6-osios Nacionalinės kongreso 16-Kinijos komunistų partijos centrinio komiteto. Ši politika pareiškimas paskelbė, kad "didelis" socialinio darbo jėga buvo reikalinga padėti kurti harmoningą visuomenę. Nuo tada profesionalus statusas socialiniams darbuotojams yra oficialiai pripažinta ir socialinis darbas pranešimų pradeda įkurti valdymo struktūros. Vyriausybės daugelio miestų, tokių kaip Šanchajus, Pekinas, Guangdžou ir Shenzhen, vaidina pagrindinį vaidmenį subsidijuojant socialinio darbo projektus.

Iki tos pačios politikos Civilinių reikalų ministerija yra įsipareigojusi sukurti geresnę socialinio administravimo darbo jėgą, paprastai vadinamą Civilinių reikalų darbo grupės, administruoti socialinės apsaugos nuostatas, nelaimės atveju, pagyvenusių priežiūros ir kaimynystės kūrimą. Socialiniai administratoriai dirbti ranka rankon su socialiniais darbuotojais, kaip geriau aprūpinimo sistema vystosi.

Socialiniai darbuotojai ir socialinių administratoriai taip pat paklausa kitų viešųjų paslaugų, įskaitant sveikatos priežiūros paslaugų, švietimo paslaugų, teisinių ir teisminių paslaugų, pigioms būsto paslaugas ir daugelyje kitų sričių.

SWSA absolventai yra gerai žinomi dėl savo profesinių kompetencijų ir specialiųjų įgūdžių. Jų karjeros trajektorija yra perspektyvus. Darbo galimybės egzistuoja įvairių vyriausybės departamentų ir įvairių viešųjų ir privačių socialinės rūpybos įstaigų ir institucijų. Kai kurie iš šių absolventų toliau tęsti magistrantūros studijas Kinijoje, Honkonge, ar užsienyje. Kitos absolventai perkelti į karjeros, kurios apima

  • Pilietinės reikalai ir socialinė gerovė: socialinė apsauga, šeimos paslaugos, vaikai ir jaunimas, mokyklos socialinio darbo, pagyvenusiems paslaugos, reabilitacijos paslaugos, medicinos, socialinio darbo, teismo socialinio darbo ir bendruomenės plėtros
  • Socialinis valdymas ir administravimas: Paslaugos koordinavimas ir valdymas, socialinis planavimas ir socialinių tyrimų
  • Karjera darbo su žmonėmis: Žmogiškieji ištekliai, ryšiai su visuomene, draudimo ir
  • Klientų aptarnavimas.

strateginės partnerystės

Glaudžią partnerystę tarp socialinio darbo Honkongo baptistų universiteto (HKBU), Pioneer socialinio darbo mokymo teritorijoje ir SWSA departamento buvo sukurta, nes mūsų įmonės. Programos mokymo programa yra patvirtino HKBU socialinio darbo kolega iš kurio fakulteto narys yra paskirtas tarnauti kaip mūsų išorės eksperto.

Dėl vietos paslaugų partneriais prisijungė ranką su Zhuhai Luixiang Street biuro ir Honkongas kaimynystės Advice veiksmą Tarybai įsteigti Zhuhai Kangning kaimynystės Savitarpio pagalbos asociacija.

Pastaruoju metu programa ir Zhuhai socialinės gerovės centras dirbu nuo projektų, įskaitant ikimokyklinio specialiojo ugdymo tarnybos, reabilitacijos paslaugas bei bendrąsias socialinio darbo paslaugos skaičiaus.

3 metus nuo 2011, mes organizuotas ne gerovės centro seminarų ir mokymo programų serijos paslaugų vyresnio amžiaus žmonėms. Dalyviai įtraukti administratorių vyresnio amžiaus paslaugų įstaigų ir licencijuotas socialinio darbo specialistus, Zhuhai. Pastaruoju metu, mes paskirta veikti pradininkas projektą Įtraukti socialinio darbo paslaugos visiems (16) viešųjų senelių namuose Zhuhai.

2013, kolegija yra sudariusi strateginės partnerystės sutartį su Zhuhai City ir tarp kitų sričių, padedančių miestą tolimesnei socialinio darbo nuostatas yra paryškinta.

SWSA taip pat nustatė glaudų bendradarbiavimą su užjūrio universitetų ypač valstybės institucijų Minesotos Asmeninis College Tarybai (MPCC) skaičius.

Nuo Augsburg College Dr. Christina Erickson, atėjo prisijungti prie mūsų darbą, kaip kviestinis mokslininkas į pavasario semestrą 2012. Ji mokė dvi socialinio darbo kursus ir paskaitas seminaruose ir kolegijų užklasinę renginių.

Turime planų ir toliau formuluoti sutartis su universitetais regiono ir tarptautiniu mastu organizuoti vasaros kursus, mainus ir užsienio studijų galimybes. Įsidarbinimo galimybes Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Singapūre ir Taivanyje ir kt bus ištirta.

SWSA programa ne UIC taip pat narys: Tarptautinės asociacijos mokyklų Socialinio darbo

  • Azijos ir Ramiojo vandenyno asociacija socialinio darbo išsilavinimo,
  • Kinija federacija socialinio darbo išsilavinimo, o nuolatinis komitetas Pietų Kinijos regione
BSWSA102
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla