Bakalauras papildymo programa - 1½ metų - 90 ECTS

Chemijos ir Biotehniskais, maisto ar procesas Technologijos yra aukščiausio iki kursas chemijos ir biotechnologinių analitikų, ir baigusi 18-mėnesio trukmės programą, kurią bus gauti bakalauro laipsnį. Programa yra tiesioginis kelias į tolesnio švietimo cheminių ir biotechnologinių analitikų, maisto technologų bei proceso technologų.

Jūs gausite įgūdžiai būtų sėkmingas tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse laboratorinių aplinkoje, ir jums bus atnaujintas naujausiais technologiniais, mokslo ir socialinių pokyčių. Jums bus mokomi įgyti papildomų žinių, per lauką, kad nuolat kinta, ir jūsų gebėjimas perkelti ir įgyvendinti technines ir mokslines rezultatus į praktinio naudojimo bus vienas pagrindinių jūsų stipriąsias puses. Jūs pagerinti savo akademinius įgūdžius ir savo kvalifikaciją, susijusią su planavimo, koordinavimo ir projektų valdymas. Programa turi tarpdalykinį dėmesio, kuris moko jus koordinuoti, bendrauti ir inicijuoti projektus visoje įvairių disciplinų.

Kaip bakalauras galite dirbti farmacijos įmonėms, mokslinių tyrimų ir plėtros, arba kaip mokytojas. Dažniausiai jums bus įdarbinti projekto valdymo padėtį atsakingas už planavimą, plėtrą, vykdymo, dokumentacijos ir kokybės kontrolė. Galite naudoti savo analitinius ir praktinius gebėjimus spręsti uždavinius, susijusius su plėtra, produktų gamybos ir mokslinių tyrimų. 18 mėnesių bus suteikta jums įsipareigoja ateities užduotis tiek viešojo, tiek privačių bendrovių.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Chemijos ir Biotehniskais, maisto ar procesas Technologijos

Tam, kad būtų leista šią studijų programą, turite baigė vieną iš šių programų:

  • Chemijos ir Biotehniskais Mokslas
  • maisto technologija
  • procesas technologijos

Anglų testas

Jei neturite Danijos AP laipsnį (Tarptautinė internetu), taip pat turi atitikti mūsų reikalavimus oficialiai patvirtintą anglų kalbos testą. Mes priimame šiuos bandymus su šiais minimaliais rezultatais:

  • IELTS: 6.5
  • TOEFL internetinė: 83
  • TOEFL popieriaus pagrindu: 560
  • Kembridžo tyrimas: CAE A, B arba C
  • Oksfordo Talpinimo: 160 (80 min kiekvienai daliai).
  • Oksfordo Prisijungę Talpinimo testas: C1 (siūlomi verslo akademija Orhusas)

Ne ES pareiškėjams mes priimame tik IELTS ir TOEFL.

Gimtoji kalba yra anglų ir pareiškėjai su Šiaurės stojamuosius egzaminus (įskaitant pareiškėjams kvalifikacinį egzaminą iš JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos, Didžiosios Britanijos, Škotijos, ar Airijoje) yra atleidžiami nuo anglų testą. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, turintys kvalifikacinį egzaminą iš visų kitų šalių (įskaitant Afrikos ir Azijos šalyse, kur Dėstomoji kalba yra anglų kalba) turi pateikti testą.

Jei turite danų kalbos egzaminą (arba kitoje Šiaurės stojamąjį egzaminą), turite turėti bent anglų B ar lygiaverčiais.

Karjeros galimybės

Chemijos ir Biotehniskais, maisto ar procesas Technologijos

Turintiems bakalauro laipsnį chemijos ir biotechniniu, maisto produktų arba gamybos technologija, jums bus dirbti su mokslinių tyrimų, plėtros ar gamybos. Jūs paprastai bus įdarbintas įmonių, kurios dirba su maistu, farmacijos, biologinių, cheminių ar mikrobiologinių procesų.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Business Academy Aarhus »

Šis kursas yra Campus based
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
for all international students
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for all international students
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for non-EU students; Oct. 15, 2017 for EU students.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for all international students
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for non-EU students; Oct. 15, 2017 for EU students.
End Date