Bakalauro administravimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

VIENETAS KURSO MĖNESIO vertybes 35% (20% + 15%) *

  • Yellow House R $ 259,35
  • Magdalietė (ryte) R $ 356,85
  • Magdalietė (nakties) R $ 369,85

Dabartinė socialinė padėtis atnešė pokyčių įvairiose žmogaus veiklos srityse. Technologijų pažanga ir globalizacija reikalauja specialistų vis paruošti labiau konkurencingoje rinkoje.

Vykti šiurkščių jūras ekonomika, daugiau ir daugiau globalizuotame reikia paruošti ir pajusti prognozavimo administratorių. Būtent administratorius turi būti išminties vadybininkas ne tik globalių pokyčių, bet ir su žmonėmis, kurie valdo, suteikiant paskatas, atkreipiant dėmesį į jų poreikius, todėl jie jaučiasi svarbūs, kaip darbuotojos, ir kaip žmonės.

Darbo rinka

Administratorius vis reikalauja darbo rinkoje, galimybės yra realus visuomenės ir privataus sektoriaus srityse. Brazilijoje 2005 metais buvo užregistruota prekybą, kartu apie 8.915.890 (aštuonių milijonų devynių šimtų penkiolikos tūkstančių aštuoni šimtai devyniasdešimt) bendrovės.

Mes pabrėžiame, kad net jei nemaža siūlome bakalauro studijų programų yra aiškus skirtumas tarp bendrovių ir susitikimo tai paklausos poreikį.

laukas

Be ekonominės globalizacijos scenarijų, organizacijos siekia kasdien didinti jų konkurencingumą.

Administratorius, kertinis akmuo verslą, tai turėtų veikti strateginio planavimo korporacijos, analizuoti scenarijus ir statybos strategijas, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus; Rinkodara, siekiant pozicija ženklą ir sudaryti pelningus santykius; finansų valdymas, užtikrinant likvidumą institucijos, įvertindamos kredito operacijas, apibūdinantį investavimo šaltinius ir rinkos rizikai valdyti; žmogiškųjų išteklių, plėtoti karjeros planavimo, įdarbinimo, atrankos, vertinimo ir teikti mokymus įgalinti komandos valdymas; ar skyrių, pavyzdžiui, logistikos, operacijų, pardavimo, užsienio prekyba, informacinių sistemų ir kt

Be kylančios funkcijų, tokių kaip valdymo kūrybiškumo ir inovacijų, įmonių valdymą ir tvarų valdymą. Profesionalus mokymas FACIPE, leidžia keliose srityse našumą, tiek mažų, mažų, vidutinių ar didelių; viešajame, privačiame ar trečiojo sektoriaus. Jei esate verslininkas, galite atidaryti savo verslą ir planuoja tai kurso metu. Konsultantai taip pat turi savo garantuotą rinkos erdvę. Jūs taip pat galite sekti akademinę karjerą, manoma, kad dėstytojas ar mokytojas? The choice is yours!

Bendrasis tikslas:

Mokyti specialistus, galinčius derinant profesinę kompetenciją iki kritinės sąmonės, atsižvelgiant į tendencijas, reglamentuojančias žinių gamybą vadovybės žinios iš sričių, konkrečių profesinių įgūdžių įgijimo formuojamos ją, ir ypač verslumo dvasios statyba, kuri gali generuoti augimas ir socialinė raida ir paruošti, plačiąja prasme, žmogus į gyvenimą.

Konkretus tikslas:

• Train vadybininkai, turintys ypatingą dėmesį skiriant verslumui galėsite: planas, kontroliuoja, tiesioginis ir kontroliuoti paslaugų apskritai administravimą; • Bendrauti kūrybiškai spręsti įvairius organizacinius ir socialinius kontekstus; Darbas su naujoviška valdymo modelių, operacinės pajėgumų palankiomis aplinkoje, skatinant ir plečiant galimybes kurti naujus verslus, kurie daro įtaką visuomenės pažangą, turinčių įtakos daugiausia Pernambuco bendruomenės poreikius; • Suteikti studentams teorinių ir konceptualių žinių ir jos taikymo rinkodaros santykius, kurie yra taikomi įmonių statybos; • Teikti technologines priemones, kurios suteikia pagrindinius veiksmus ir procedūras, atitinkančias su rinkodaros poreikius; Sukurti intelektinę bazę, artikuliuoti politikos ir techniniais profesiniam savarankiškumui galimybes ir efektyvaus jos funkcijas rinkoje; Pasiruošimas piliečius etiško elgesio ir kritiškai ir kūrybiškai mąstyti ir technologijos agentas profesionalų rinkoje ir visuomenėje; • Skatinti mokinį į negailestingai vykdymu žiniomis, sudarančiomis specialistas, kuris yra būdingas nuolat atnaujina valdymo informaciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau