bakalauro, analitinio finansų

Mälardalen University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

bakalauro, analitinio finansų

Mälardalen University

Analitinio Finansų bakalauras

&nbsp

Analitinės Finansų bakalauro programą rengia jums už iššūkį karjerą tarptautinės finansų pasaulyje. Jūs išmoksite žiūrėti ekonomiką iš skirtingų perspektyvų, iš apskaitos įmonių finansinių portfelių valdymą ir rizikos analizę finansų rinkose.

&nbsp

&nbsp

ŠVIETIMAS

&nbsp

Ši bakalauro programa turi unikalų charakterį pagal jo turinį. Jis buvo kruopščiai suprojektuoti ir priklauso labai populiarus švietimo finansų inžinerijos srityje. Dėmesys kiekybinių kompiuterinių finansinės analizės metodais, programa suteikia gerą pagrindą matematikos, ekonomikos, verslo administravimo, ir kompiuterių mokslo.

&nbsp

"Analitinis Finansų tarptautiniu mastu orientuota programa, mokoma tik anglų kalba. Studentai gali dalyvauti tarptautinių studentų mainų programai Mälardalen universiteto ir studijų ilgesnį viešnagė viena iš mūsų partnerių universitetų visame pasaulyje.

&nbsp

Labai kvalifikuoti profesoriai, dėstytojai, mokytojai, tiek akademinio pasaulio ir pramonės, dalyvauti programoje. Jis palaiko aktyvių mokslinių tyrimų ir įvairių bendradarbiavimo programų su finansų sektoriumi.

&nbsp

Programos dėmesys, tačiau dėl ekonominių ir finansinių realaus gyvenimo problemų ir vadovėliai buvo pasirinkti siekiant remti šį pproach. Išplėstinė finansų programinė įranga yra naudojama mokymo.
Programa yra lanksti ir leidžia studentams pasirinkti iš tiriamųjų atrankos metu visų trijų studijų metų.

&nbsp

Pirma ir antra metus pasiūlyti pagrindinius matematikos kursus, verslo administravimo, ekonomikos, ir kompiuterių mokslas. Per šiuos dvejus metus jūs susipažins su dalykų. Kitais metais jūs esate laisvas pasirinkti, taikomosios matematikos, ekonomikos ar verslo administravimo specializaciją. Jūs netgi galite gauti dviem laipsniais, pavyzdžiui, matematikos ir ekonomikos.

&nbsp

&nbsp

Po studijų

&nbsp

, Kaip baigęs analitinės Finansų jūs turės konkurencinį kvalifikaciją gauti patrauklią poziciją banko vertybinių popierių birža, investicijos, draudimas arba finansinis programinės įrangos bendrovė, vyriausybė ar finansų įstaiga arba gamybos įmonė.Jūs taip pat turės galimybę tęsti savo išsilavinimą, dvejų metų magistro programą Finansų inžinerijos siūloma Mälardalen universiteto ar kitos aukštos kokybės švietimo įstaigoje ar universitete, bet kurioje pasaulio vietoje.

&nbsp

&nbsp

Tinkamumo reikalavimai tarptautiniams studentams

&nbsp

Mokslas matematika 3 metų aukštojo vidurinį išsilavinimą ir anglų ekvivalento TOEFL (PBT) ne mažiau kaip 575, TWE balas 4,5, (iBT) ne mažiau kaip 90, TWE balas 20 arba IELTS balas akademiniais tikslais, kurių bendras grupės rezultatas 6,5 minimalaus ir ne juostos rezultatas žemiau 5,5.

&nbsp

Kalba: Anglų

&nbsp

Mokestis už mokslą

&nbsp

  • Studentų nepriklausančių ES ir ŽŪES
  • Pirmasis terminas mokestis: 57.500 SEK
  • Iš viso programos mokestis: 345.000 SEK

&nbsp

&nbsp

Tinkamumas

&nbsp

Standartiniai tinkamumo reikalavimai ir b, Ma C (specialiosios patekimo į rinką reikalavimai su pakeitimais 4).

&nbsp

&nbsp

Atranka

&nbsp

Prognozės iš aukštesniojo vidurinio ugdymo 60%, Švedijos nacionalinio Kvalifikacinio egzamino ar testo 40% rezultatų

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
345,000 SEK
Locations
Švedija - Eskilstuna, Södermanland County
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Švedija - Eskilstuna, Södermanland County
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla