Read the Official Description

Bendrosios-dur bakalauro laipsnis "Anglų kalba ir literatūra" yra skirtas sujungti teorinę komponentą su praktinio taikymo žinių ir įgūdžių; tikslas yra parengti absolventus su pažangių lygio kalbos kompetenciją (bEKM lygio C1 - "Įgudęs vartotojas") ir užtikrinti, kad jie galėtų dirbti savarankiškai užduotis anglų kalba apie žinių ir įgūdžių, įgyta per jų studijos.

Privalomų kursų blokas, skirtas ugdyti studento integruotą ir suderintą kalbinę kompetenciją ir patirtį visose pagrindinėse srityse anglų studijos: gerinti mokinių anglų kalbos komunikacinę kompetenciją, suteikiant jiems pažvelgti į struktūrą ir sistemas anglų kalba, ir plėtoti kietas žinios apie literatūros ir kultūrų angliškai kalbančiose šalyse.

Visais minėtais sričių studentai skatinami ne tik įgyti naujų žinių, bet pirmiausia analizuoti ir kūrybiškai taikyti šias žinias. Pusiau neprivaloma kursus blokas (ty iš kursų, iš kurių studentai gali pasirinkti, siekiant, kad iki reikiamos kreditų skaičių rinkinys) leidžia studentams padidinti savo kompetenciją įgyti specialių žinių apie kalbinius ir kultūrinius aspektus srityje. Platus asortimentas kompetencijų, kartu su studentams galimybę plėtoti ir plėsti konkrečių sričių žinių ir įgūdžių rinkinių, padidinti absolventų lankstumą darbo rinkoje.

Užbaigus bakalauro laipsnis leidžia studentams siekti du galimus kelius: tęsti studijas į "Anglų kalba ir literatūra" magistro laipsnį arba tiesiogiai patekti į darbo rinką.

Pereiti Profile ir karjeros galimybes:

Absolventai yra įgudę vartotojai anglų kalba (Metmenyse - lygis C1) abiem sakytinės ir rašytinės komunikacijos. Absolventai yra įgudę visose šiuolaikinio anglų aspektus - tarimo, gramatikos, žodyno ir stilistikos; jie galėtų užsiimti tarpkultūrinio bendravimo per įvairių žanrų, priklausomai nuo situacijos kontekste. Absolventai yra susipažinę su istorija ir raida šiuolaikinio britų ir amerikiečių literatūros; jie turi gerą žinių apie angliškai kalbančių šalių kultūrų, pirmiausia Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose kultūrą. Priklausomai nuo jų pasirinkimas specialius seminarus, absolventai taip pat gali būti įgudę verslo korespondencijos ar naudojamą terminologiją turizmo pramonei. Absolventai gali dirbti su šiuolaikinių šaltinių naujos informacijos ir žinių, juos naudojant efektyviai praktinio pritaikymo ir / arba suteikti tolesnio išsilavinimo.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Egzaminą anglų kalba yra egzaminas raštu; kandidatai turi įrodyti minimalų įvesties kompetencijos lygį B2 ( "Pažengęs vartotojas" pagal Bendros Europos kalbų mokėjimo orientacine).

Egzamino patikrina kandidatų kalbų kompetenciją, skaitymo supratimas ir žinios apie kultūrą, istoriją ir literatūros angliškai kalbančiose šalyse. Kandidatai turėtų turėti AN studijų srities interesus ir būti susipažinę su istorija ir dabartinės padėties angliškai kalbančiose šalyse.

Kandidatai gali pasiekti maksimalų 100 taškų į egzaminą. Klausimų ir tipų užduočių tyrimo nustatytas skaičius gali svyruoti nuo metų, tačiau bendras taškų skaičius (100) visuomet išlieka ta pati.

Taškai neatimamos Už neteisingus atsakymus. Jei kandidatas pasirenka dvi ar daugiau atsakymų variantus, iš kurių vienas yra neteisinga, atsakymas, kaip visuma, bus laikomas neteisingas. Visi pareiškėjai turi imtis egzaminą. Taškai neskiriamos už kalbos egzaminą sertifikatų arba pripažinimo jokių kitų aplinkybių.

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by University of Ostrava »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019