Bendra informacija apie programą:

  • Mokymo kalba: anglų
  • Kredito laikas: 132
  • Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Ši programa suteikia kursus kalbos, lingvistika, literatūra, lyginamosios literatūros, vertimo, ir raštu. Ji siekia atskirti mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų studentams siūlant aukšto lygio baigusiųjų kvalifikuotų kartas studentams, turintiems mokslo, žinių ir gebėjimą susidoroti su modernia raida ir konkuruoti vietos ir regionų lygiu.

Gyvenimo

Studentai apdovanoti bakalauro laipsnį anglų kalbos ir literatūros baigus šiuos kursus: A. University reikalavimai (. 27 Cr Hr.)

  • Privalomieji dalykai (12 Kr. Hr.)
  • Pasirenkamieji dalykai (15 Kr. Hr.)

B. Fakulteto reikalavimai (21 kr. Hr.) C. Universaliosios reikalavimai (84) Cr.Hr.

  • Privalomieji kursai (75 Cr.Hr.)

Kurso numeris Kurso pavadinimas Kurso aprašymas
ENGL 101 Anglų kalbos gramatika Šis kursas palaiko dvigubą dėmesį stiprinant mokinių aktyvų žinių iš anglų kalbos struktūros pagrindus ir aprūpinti juos su įgūdžių bendrauti su angliškais tekstais. Nors žinoma moka dvigubą dėmesį į anglų gramatikos, ji moka vienodą dėmesį atskleisti studentus į anglų tekstus įvairaus temų ir funkcijų, kur jie gali matyti struktūras jie studijuoja, kaip naudojami atitinkamų kontekstuose.
ENGL 102 Skaitymo gebėjimai Kursas skirtas stiprinti mokinių skaitymo ir suvokimo gebėjimus, nes jie yra veikiami anglų tekstų įvairiomis temomis ir svarbūs. Dėmesys turėtų būti skiriamas svarbiausių skaitymo metodus ir įgūdžius, pavyzdžiui, greitojo skaitymo, atsakydamas tekstinius klausimus, įskaitant faktus, nuomones, nemotyvuota išvada, palyginimas, vertinimas, todėl sprendimą ir statant tekstinius klausimus, formas ir naudojimo žodyną, protingas atspėti iš žodžių reiškia iš konteksto, sanglaudos teksto ir sakinio santykius, ir santraukos idėjas.
EGLT 103 Įvadas į literatūros Šis kursas yra pirmakursis-lygio kursas, kad nustato mokinių literatūros ir literatūros terminai, elementai ir žanrus. Be to, ji nustato mokinių analizės ir kritinių įrankius, kurie padeda studentams vertiname, suprasti ir analizuoti literatūros tekstus kartu su suteikiant studentams su kalbos bendravimo įgūdžius.
ENGL 104 Klausymas ir kalbėjimas Šis kursas siekiama mokymo studentams klausytis gimtoji ant įvairiomis temomis. Studentai bus reikalaujama išklausyti ir užsirašinėti, klausytis ir užpildyti anketą ir klausytis ir aptarti pastabas ar idėjų su instruktoriumi arba viena su kita. Jis taip pat stiprina kalbėjimo įgūdžius, įtraukiant studentus į užduotis ir veiklą, kad išsiaiškinti, kalbančių ir keistis idėjomis ir nuomonėmis.
ENGL 106 Įvadas į trumpąjį Fiction Šis kursas yra pirmakursis-lygio kursas, kad pristato studentams trumpą fantastika kaip žanro. Ji pabrėžia svarbiausius rašytojus ir judesius, ir įvairių formų trumpą fantastika.
ENGL 203 Anglų Garsai ir praktika Šis kursas siekiama įvesti studentus su garsais ir fonetinio alfabeto standartinės anglų tarimas. Kursas skirtas vietinėms garsiakalbių tarimo šiandienos anglų kalba. Iš garso įrašo naudojimas yra būtinas šio kurso. Šis kursas taip pat didina mokinių kalbėjimo įgūdžius įvairiose situacijose.
ENGL 204 Dalis Rašymas Kursas pabrėžia raštu lygiu dalį. nuosprendžio kartu metodai į seka nukreipiančios centrinę idėją ar mintį būtų įdiegta ir dirba apibūdinimo, lyginamųjų ir aiškinamosios dalies sudėtį.
ENGL 205 rašinių Antras kursas sudėties serijos, Anglų 205 integruoja principus 204 punktas į tiesiog organizuojamus esė 300 raštu - 400 žodžių. Retorinių modelių, pavyzdžiui, darbe, temą sakinių, sanglaudos, parama, palyginti, ir priešingai, ir argumentu įvairovė dirba.
EGLT 211 Apklausa britų literatūros (1) Prieš romantizmo laikotarpis Šis kursas yra antrakursis-lygio kursas, kad pristato studentams pradžioje britų literatūros. Ji pabrėžia svarbiausius rašytojus, judesius, elementai, laikotarpius ir žanrus britų literatūros iki romantizmo.
ENGL 212 Tyrimas britų literatūros (2) Kadangi romantyzmu Šis kursas yra antrakursis-lygio kursas, kad pristato studentams britų literatūros nuo romantizmo. Ji pabrėžia svarbiausius rašytojus, judesius, elementai, laikotarpius ir žanrus britų literatūros nuo romantizmo
ENGL 213 Apklausa Amerikos literatūros Šis kursas yra antrakursis-lygio kursas, kad pristato studentus Amerikos literatūros. Jis apžvelgia svarbiausius rašytojus, judesius, elementai, laikotarpius ir žanrus Amerikos literatūros nuo pradžios iki dabar.
ENGL 214 Pasaulinės literatūros studijos Šis kursas yra antrakursis-lygio kursas, kad pristato studentams Pasaulio literatūra - literatūros iš įvairių pasaulio dalių, įvairių žanrų ir skirtingų laikotarpių.
ENGL 220 Anglų Fonetika Šis kursas yra skirtas mokyti studentus gamybą ir aprašymas anglų suprasegmental funkcijų, tokių kaip skiemens, stresas, ir intonacijos per laboratorinės praktikos.
ENGL 321 Įvadas į kalbotyros Įvadas į mokslinį tyrimą, kalbos ir kalbinės aprašymas principais. Studentai supažindinami su pagrindinių aspektų kalbos studijų įskaitant fonologijos, morfologijos, sintaksės ir semantikos pagrindus.
ENGL 323 Anglų sintaksės Bendras praktinis tyrimas prielaidų ir metodų sintaksinės teorijos, taikomos į anglų ir iš anglų kalbos sintaksinių struktūrų aprašymas. Teorinis pagrindas įvairių gramatinių teorijų šiuolaikinės lingvistikos bus nagrinėjamas akcentuojant pertvarkos - generatyvinių požiūrio.
ENGL 330 Rašydamas apie literatūros Šis kursas yra antrakursis-Junior lygio kursas, kad pagrindinis dėmesys skiriamas skaitymo ir analizuoti literatūros tekstus, kad studentai gali rašyti kritinius rašinius literatūros temomis. Šio kurso idėja yra ta, kad studentai gali kreiptis literatūros tekstus raštu apie juos.
ENGL 331 Literatūros kritika Šis kursas yra jaunesnysis-lygio kursas, kuri siūlo įvadinį poveikio kritinių sąlygų ir jargons dalyvaujančių literatūros, kultūros ir teksto studijas. Jame nagrinėjami kai kurie iš pagrindinių raštais, rašytojų, klausimais, technikos žodyno ir metodus, kurie sudaro tai, kas vadinama kritinė teorija.
ENGL 354 Įvadas į kultūros studijų
ENGL 406 tyrimai rašymas Šis kursas supažindina su mokslinių tyrimų literatūros ir lingvistikos metodus, pavyzdžiui, duomenų rinkimo, eksperimentų, tyrimų, kritiškai analizuoti tekstus ir kalbos aprašymas.
ENGL 422 Anglų Morfologija Šis kursas supažindina su pagrindinėmis sąvokas morfologinės teorijos pabrėžiant anglų kalba. Sąvokos turi būti įtrauktos ir morfema, šaknis, stiebas, darybos morfemos ir kaitybiniame morfemos
ENGL 424 Semantika ir pragmatika Šis kursas nagrinėja kai kuriuos pagrindinius požiūrius į apibrėžta tyrimo kalbotyros. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas žodžio prasme (leksikos, semantikos). Sentential semantika ir pragmatika bus pristatyta laiką leisti.
ENGL 432 Studijos romano Šis kursas yra aukštesniojo lygio kursas, kad pristato studentams romano kaip atskiras žanras. Jame nagrinėjami kai kurie iš pagrindinių autorių, judėjimų, įvairių formų romano.
ENGL 433 Studijos dramos Šis kursas yra aukštesniojo lygio kursas, kad tyrinėja dramos kaip atskiras žanras. Jame nagrinėjami kai kurie iš pagrindinių dramaturgų, judėjimų, įvairių formų dramos.
ENGL 434 Tyrimai poezijoje Šis kursas yra aukštesniojo lygio kursas, kad tyrinėja Poezija kaip atskiras žanras. Jame nagrinėjami kai kurie iš pagrindinių poetų, judėjimų, įvairių formų poezijos.
ENGL 460 Taikomosios kalbotyros Šis kursas yra iš kalbinės teorijos paraiškas kalbų mokymosi, mokymo turinio projektavimas, leksikografija, kalbos planavimo tyrimas. Kurso tikslas supažindinti studentus su mokslinių tyrimų priemones ir teorinės kalbų tyrimų programas su įvairiais aspektais užsienio kalbų mokymo
  • Pasirenkamieji dalykai (9 Cr.Hr.)
A. 6 kredito valandos studentams pasirinkti iš šių literatūros kursų


Kurso numeris Kurso pavadinimas Kurso aprašymas
ENGL 340 Renesanso iki atkūrimo Šis kursas yra jaunesnysis lygio Žinoma, kad tyrinėja literatūros tekstus ir kultūros renesanso ir atkūrimo. Ji taip pat tyrinėja įvairias temas ir autoriams, susijusias su Renesanso ir atkūrimo.
ENGL 341 Epocha Augusto į Romantiškas Šis kursas yra jaunesnysis lygio Žinoma, kad tyrinėja kultūros ir literatūros tekstus pagrindinių britų autoriai tiek Augusto amžiaus ir romantiškas amžiaus.
ENGL 342 Viktorijos literatūra Šis kursas yra jaunesnysis lygio Žinoma, kad pristato studentams Viktorijos literatūroje. Jis tyrinėja literatūros tradicijas ir raštus, susijusius su Viktorijos literatūroje.
ENGL 350 mitologija Šis kursas yra jaunesnysis lygio Žinoma, kad pristato klasikinės mitologijos studentams ir parodo, kaip mitai ar dievų, deivių istorijas, ir herojai įkvėpė žmogaus kūrybingumą nuo antikos iki dabarties.
ENGL 353 Amerikos literatūra: ištakos 1900
ENGL 451 Šiuolaikinio literatūra Šis kursas yra aukštesniojo lygio kursas, kad tyrinėja šiuolaikinę literatūrą iš skirtingų žanrų. Jis tyrinėja literatūros tradicijas, susijusias su įvairių kultūrų, rasių, klasių ir raštų šiuolaikinės literatūros.
ENGL 452 Speciali tema literatūros Šis kursas yra jaunesnysis vyresnysis Žinoma, kad daugiausia dėmesio skiriama specialią temą, autorių, žanrą, ar literatūros judėjimo krypties, arba mokykloje, be kitų temų profesorius galite pasirinkti, susijusių su literatūros studijas.
ENGL 455 Postkolonijinės literatūros studijos Šis kursas yra aukštesniojo lygio kursas, kad tyrinėja postkolonializmas, postkolonijinis literatūrą, o pagrindinius literatūrinius ir kultūrines tradicijas, yra toje kolonializmo, imperializmo, neocolonialism, ir nacionalizmo istorijos.

Kurso numeris Kurso pavadinimas Kurso aprašymas
ENGL 306 Išplėstinė Anglų kalbos gramatika
ENGL 325 Istorija anglų kalba Šis kursas pristato chronologinį studiją istorijoje anglų kalbos nuo IX a iki dabar. Ji taip pat teikia išsamią studiją apie didelių pokyčių fonologijos, leksikos (morfologijos ir semantika) ir sintaksę. Dėmesio, taip pat gali būti atsižvelgiama į sąvoką ir praktikos standartiniu anglų ir plėtra bei dabartinę tarmių JAV.
ENGL 326 sociolingvistika Šis kursas pristato kalba savo socialinių ir kultūrinių kontekstų tyrimas: iš būdų, kuriais kalbinė variacijos padedanti apmąstyti socialinę ir kultūros vertybes, ir gebėjimą naudoti vieną kalbą teisingai socialiai apibrėžtoms situacijoms. Dialektai yra svarbi kurso.
ENGL 427 Psicholingvistika Žinoma, yra išsamus ir pažangių studijų pasirinktu tema kalba ar lingvistikos kuri atitinka specializuotus poreikius pažangių studentų. Kiekis svyruoja už auką.
ENGL 428 Speciali tema kalba Šis kursas yra glaudžiame kalbos ir psichologijos studija. Ji apima psichologinius principus, kuriais grindžiamos žmogaus gebėjimą suvokti, gaminti, ir suvokti anglų kalba. Daugiausia dėmesio skiriama kalbos įsisavinimo, kalbos ir smegenis, kalbos ir minties, kalbinių procesų ir pažintinių gebėjimų vystymuisi.
ENGL 461 TESOL Šis kursas bus ištirti pagrindines metodus kalbos mokymas parengti studentus mokyti anglų kalbos gramatiką ir kitus kalbinius įgūdžius.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Yarmouk University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date