Bakalauro aplinkos inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Suprasti gamtos ribas ir skatinti tvarų vystymąsi gyvenimo amžinumą, tai yra energija, kuri juda aplinkos inžinerija. Suderinti ekonominį augimą ir išsaugoti gamtos yra pagrindinė veikla pasaulyje.

Aplinkos inžinerija kursas Facipe yra leidžiama pagal MEC. Studijų Facipe yra pasiūlyti tvarių sprendimų, siekiant užtikrinti gyvenimo kokybę.

Darbo rinka

Augantis susirūpinimas dėl aplinkos Aplinkos inžinerija vienas iš perspektyviausių profesijų ateityje. Atliekų tvarkymo pelnas svarba su nacionaline politika susijusių kietųjų atliekų 2010 patvirtinimo steigimo griežtus standartus šalinimo; spartus miestų ir okupacijos, užsakymas tyrimų poveikį socialinių ir aplinkos; ir aukšto lygio aplinkos degradacijos yra veiksniai, kurie sukelia į darbo rinkos atšilimą tiek viešojo ir privataus sektorių.

Nors studijuoja Facipe nuo pirmojo pusmečio galima kaupti patirtį per mokamų stažuočių stipendijas tarp R $ 400,00 ir R $ 724.00, siūlomų institucijos ir valstybės įmonių per scenos centre. Baigęs Baigiu prasidedančios atlyginimai viršija R $ 3,500.00. Per karjerą vidutinis atlyginimas viršija R $ 10.0000.00.

Studijų Facipe turi būti iš anksto savo laiką ir siekti iš daugelio pasiekimų ateityje.

laukas

Skatinti tvarią ir pelningą vystymąsi yra kasdien pratybos aplinkos inžinierius, dirbantis su vandens, oro ir dirvožemio išsaugojimui. Be teisingo atliekų apdorojimo ir naudojimo pablogėjusiomis srityse.

Profesinis mokymas Facipe leidžia keliose srityse rezultatus, nuo galimų poveikio proceso ar produkto poveikio aplinkai vertinimo, į pagalbą už sertifikavimą ISO 9000 ir ISO 14000 pasiekti. Paruoškite poveikio aplinkai ataskaitas, kurti taršos kontrolės priemones, parengti projektus dėl užterštų ar degradavusių teritorijų atkūrimo, racionalizuoti vandens išteklių naudojimu, yra keletas veiksmų galimybes. Jūs taip pat galite sekti akademinę karjerą, kada nors galvojote apie tai buvo mokslininkas ar mokytojas? Teritorija yra labai plati ir choice is yours!

Bendrasis tikslas:

Forma atspindinti, kritiškai ir kūrybos profesionalai, gebantys veikti aplinkosaugos klausimais įvairių disciplinų ir tarpdisciplininio būdu, nustatymo ir pateikti sprendimus, susijusius su gamtinių išteklių, taršos prevencijos ir planavimo ir aplinkos valdymo, išsaugojimo, taip prisidedant prie pasiekti norimą tvarų vystymąsi.

Konkretus tikslas:

• Plėtoti įgūdžius ir gebėjimus planavimo ir valdymo aplinkos atributais tvaraus vystymosi; • mokslinių tyrimų darbus ir mokslinius tyrimus, kad prisideda prie aplinkosaugos klausimais supratimo ir todėl gali trukdyti aktyviai būdu proceso skatinimas; • atlikti veiksmus, kurie teikia taršos prevenciją ir / ar išieškojimą aplinkos niokojimo užtikrinti geresnę gyvenimo kokybę visiems gyventojams; • Norėdami įjungti studentus pasidalinti veiksmus, kalbas ir žinių, kad gali sukelti nuolatinę naudojimosi atsakingo pilietiškumo; • Naudokite vertybės ir požiūriai grindžiami atitinkamų profesinės praktikos etikos principų; • veikti valdymo procesų ir aplinkos planavimo ir stebėsenos ir švelninimo poveikį aplinkai, jos susijusios paslaugos; • Moksliniai tyrimai, sukurti ir naudoti naujas technologijas socialinės-ekonominės plėtros nekenkiant aplinkai; • Plėtoti integruotą veiklą su kitų sričių žinių aptarti sprendimus ir alternatyvas aplinkosaugos problemų akivaizdoje; • Teikti techninę ekspertizę dėl aplinkos sanitarijos programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau