Bakalauro aplinkos ir žemės ūkio valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras aplinkosaugos ir žemės ūkio valdymo

Aplinkosaugos ir žemės ūkio valdymo IBCM

Graduate Management Admission Test arba IBCM aplinkosaugos ir žemės ūkio valdymo (EAM) Programa suteikia studentams tarpdisciplininio patirtį kritinių aplinkosaugos klausimais, pavyzdžiui, žemės ūkio gamybos, biologinės įvairovės, gamtos išteklių ir atsinaujinančių energijos valdymą. Kaip EAM studentas, jums bus naudinga realaus pasaulio įžvalgas šiuolaikinių aplinkos apsaugos ir žemės ūkio verslo praktiką ir tendencijas, suteikti jums įgūdžių jums reikia už sėkmingą karjerą.

Tarptautinės ir akredituotos laipsnių

Programa yra dėstoma anglų kalba ir yra pagrįsta Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema (ECTS). Kursai yra tarptautiniu mastu pripažinta ir perleidžiamas.

IBCM siūlo dvi kvalifikacijas:

Bakalauro laipsnis: 3,5 metų (atitinka 210 ECTS) akademijos specialistas (AP) laipsnis: 2 metai (atitinka 120 ECTS).

Visi IBCM studentai gauna dvigubą laipsnį. Tai reiškia, kad gausite diplomą IBCM ir diplomą iš mūsų partnerių institucijos, Lillebaelt akademijos Professional Aukštojo mokslo Danijoje.

Absolventų IBCM EAM programos taip pat gali įgyti papildomą išsilavinimą akredituota mūsų partneriu Sąjunga Nikola Tesla universiteto Belgrade, su oficialiu pavadinimu "analitikas aplinkos apsaugos". Raštu keturis papildomus egzaminus studentai gali gauti Sąjungos diplomą Aplinkos ir ekologijos (vertė 180 ECTS kreditų) apsaugos.

Nekilnojamasis darbo patirtis

Jums bus baigti dviejų trijų mėnesių, visą laiką stažuotes per savo ketvirtą ir septintą semestro studijų, užtikrinant, kad jūs turite realaus pasaulio įgūdžių sėkmingai savo karjerą.

Turtingas ir įvairus studijų programa

EAM skyrius siūlo holistinį ir tarpdalykinį kursą, apimantį valdymo, taip pat pagrindinius aplinkosaugos ir žemės ūkio srityse. Per pirmąjį ir antrąjį pusmetį, vienetai studijuoja: Efektyvi komunikacija, Europos studijos, pagrindai Žemės ūkio ir Aplinkos ir ekosistemai. Trečiajame semestre (prieš pirmą stažuotės ketvirtąjį semestrą), kurį apims tokias temas, kaip: gamtos planavimo, apsaugos / atstatyti, buveinių tvarkymo, žaliųjų technologijų, atsinaujinančios energijos ir atliekų tvarkymo, maisto gamybos ir verslo planavimą. Penktoje ir šeštoje semestrus, įgysite žinių ir įgūdžių įvairiose srityse, įskaitant: biochemijos, maisto gamybos, tvarumo, tvaraus žemės ūkio, projektų valdymo, ir strategijos ir verslo plėtrai. Ir sudaryti mokytis, o septintajame semestro jums užbaigti savo antrąją ir galutinis stažuotės ir baigiamasis bakalauro darbas.

Įvairūs ir įdomių karjeros perspektyvas

Yra daug patrauklių karjeros perspektyvos studentams, turintiems bakalauro EAM nuo IBCM. Galimybių užimtumui ateityje apima: aplinkai vertinimo praktikos gydytojas, aplinkos apsaugos vadovas, žemės ūkio ekonomistas ir konsultantas, maisto saugos konsultantas, ūkio vadybininkas, ir daugelis kitų.

Išvykas

Kaip dalį savo studijų programą, jūs gausite galimybę dalyvauti išvykas, kurios papildys ir sustiprins mokytis klasėje. Šių kelionių išlaidos paprastai taikoma IBCM.

Studijų mainų galimybes

IBCM gali pasiūlyti ribotą skaičių tarptautinių studijų mainų galimybes kiekvienais metais. Tai tapo įmanoma per mūsų partnerystę su "Erasmus +", kuris finansiškai paremti šiuos mainus.

Ko lauki?

taikyti dabar paversti savo aistra aplinkos į karjerą!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to IBCM, a unique college which prides itself on fresh ways of thinking, learning, and applying knowledge. Based in our two beautiful, modern campuses in North and South Mitrovica, we speciali ... Skaityti daugiau

Welcome to IBCM, a unique college which prides itself on fresh ways of thinking, learning, and applying knowledge. Based in our two beautiful, modern campuses in North and South Mitrovica, we specialise in preparing our students for the world of work. Skaityti mažiau