Tvarios energijos ir technologijos aplinkos mokslų bakalauras

Planetai reikia problemų sprendimo būdų. Aplinkosaugos mokslo, skirto tvariai energijai ir technologijoms, programa (ESSET) pavers jus ambicinga aplinkosaugos specialiste, turinčia bakalauro laipsnį.

Savivaldybė nori, kad iki 2040 m. Būtų išvengta anglies neutralumo. Kaip konsultantų komandos dalis jūs rasite būdų, kaip sumažinti energijos suvartojimą ir įdiegti tvarius energijos šaltinius. Jūs tiriate saulės kolektorių išeigą ir kuriate strategijas, kaip pakartotinai panaudoti CO2 siekiant efektyviai auginti maisto augalus. Jūsų sprendimai yra finansiškai perspektyvūs ir priimami tiek pramonės, tiek visuomenės, atsižvelgiant į būsimus pokyčius, metodus ir politiką.

ESSET buvo išrinktas geriausiu aplinkos mokslų bakalauro laipsniu pagal „Keuzegids hbo 2019“ ir „Elsevier“ geriausias studijas 2018.


Tu

Norite išlaikyti planetą saugią ateities kartoms. Jus domina mokslo dalykai ir esate atviras kitų kultūrų atžvilgiu. Esate komandos žaidėjas ir kartu esate motyvuotas. O jūs esate drąsus ir nepriklausomas.


Aplinkosaugos mokslo programa, skirta tvariai energijai ir technologijoms

Vykdydami keletą projektų ir kursų sužinosite apie tvarios energijos metodus, jų pritaikymą konkrečiose situacijose, biologinių atliekų tvarkymą, aplinkos taršos ir valymo technologijas, ekonominės naudos analizę, suinteresuotųjų šalių analizę, taip pat aplinkos politiką ir įstatymus. Atsižvelgiant į studentų grupės tarptautinį pobūdį, sužinosite apie šiuos dalykus, susijusius su skirtingomis pasaulio dalimis.


Šios studijų programos ypatybės

Dėstytojai ir darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos. Mūsų požiūris yra asmeniškas. Dirbsite mažose grupėse. Asmeninis treneris ir studijų konsultantas suteiks jums daug patarimų. Atmosfera yra draugiška ir atvira. Studentų grupės sudėtis tęsiasi nuo Europos iki Afrikos ir Azijos. Projektai yra iš darbo aplinkos, kad galėtumėte tvarkyti realias problemas ir duomenis.


Reikalavimai

Jūsų ankstesnio išsilavinimo lygis turi būti lygiavertis aukštesniojo bendrojo vidurinio išsilavinimo (olandų havo) lygiui su gamtos mokslų profiliu (chemija ir matematika) ir anglų kalba arba pasirengimo universitetui lygiu (olandų vwo) su mokslo profiliu (chemija ir matematika) ir anglų kalba. .

Be būtiniausių diplomo reikalavimų, būtinos ir tinkamos matematikos bei chemijos žinios. Pirmenybė teikiama papildomoms gamtos mokslų dalykų, tokių kaip biologija ir fizika, žinioms.

Jei nesame susipažinę su jūsų užsienio diplomu, NUFFIC, Nyderlandų tarptautinio diplomų pripažinimo organizacija, patikrins mūsų lygį


Anglų kalbos reikalavimai tarptautiniams studentams

Egzaminas - minimalus balas:

  • IELTS bendra juosta: 6
  • TOEFL popieriaus pagrindu: 550
  • TOEFL internetas: 80


Studijų programos pradžia

Mėnuo: rugsėjis

Galutinis terminas ES: rugpjūčio 01 d

Galutinis terminas ne ES: birželio 1 d

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date