bakalauro aplinkos mokslo tvarios energetikos ir technologijų

Klausimai, kaip globalinis atšilimas, tarša ir lopšio iki lopšys jus domina. Aplinkos inžinerija Darnios energetikos ir technologijų programoje bus paversti Jus į aplinkos specialistas.
Vietos valdžia mieste nori būti neutrali CO2 iki 2040. Jūs esate dalis konsultavimo komanda. Jūs rasti būdų, kaip sumažinti energijos suvartojimą ir naudoti tinkamas tvarius energijos šaltinius. Jūs tirti saulės energijos, vandens, geoterminės energijos, vėjo energijos ir biomasės prieinamumą. Jūsų sprendimas yra finansiškai perspektyvios ir priimti tiek pramonei ir visuomenei. Jūs atsižvelgti į būsimus pokyčius, būdus ir politiką.

Jūs

Jūs norite išsaugoti planetą saugus ateities kartoms. Jus domina mokslo dalykų, ir jūs turite atvirą protą į kitas kultūras. Taip yra komanda grotuvas, ir, tuo pačiu metu, motyvuotas. Ir jūs esate drąsus ir nepriklausomas.

Programa Aplinkos inžinerija Darnios energetikos ir technologijų

Per keletą projektų ir kursų, jūs sužinosite apie tvarų energijos technologijas, jų tinkamumas konkrečiose situacijose, bio-pagrįstas atliekų tvarkymo, aplinkos taršos ir valymo technologija, sąnaudų ir naudos analizė, suinteresuotųjų šalių analizuoja ir taip pat aplinkos politikos ir teisės aktų. Atsižvelgiant į tarptautinį pobūdį studentų grupę, jūs sužinosite apie šių dalykų, susijusių su įvairių pasaulio dalių.

Savybės šią studijų programą

Dėstytojai ir darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos. Mūsų požiūris yra asmeninė. Dirbsite mažose grupėse. Asmeniniai treneris ir studijų konsultantas suteiks jums daug rekomendacijų. 2012, programa buvo reitinguojami numeris 1 dviejų pagrindinių aukštojo mokslo tyrimais iš Olandijos. Atmosfera yra draugiškas ir atviras. Iš studentų grupės sudėtis apima iš Europos į Afriką ir Aziją. Projektai iš darbo aplinkoje, todėl jums tvarkyti realius problemų ir duomenis.

Reikalavimai

Ši studijų programa buvo pripažintas geriausiu Environmental Science Darnios energetikos ir technologijų studijų programa Dieninės aukštesnysis išsilavinimas Nustatymai Guide 2013, 2014 ir 2016 ir savaitraščio Elsevier ketverius metus iš eilės nuo 2013 iki 2016 m.

Anglų reikalavimai tarptautiniams studentams

  • Egzaminas - Minimalus balas
  • IELTS bendras grupės: 6
  • TOEFL kompiuteriu: 213
  • TOEFL internetinė: 80

Papildomi reikalavimai

Savo ankstesnio išsilavinimo lygis turi būti lygiavertis Olandijos HAVO, VWO arba MBO 4 lygio šių kursų:

  • Anglų
  • Ekonomika ir socialinių mokslų
  • Chemija arba
  • Gamtos mokslų ir technologijų arba sveikatos

Jei nesame susipažinę su savo užsienio diplomas, NUFFIC, olandų organizacija tarptautinio pripažinimo diplomas, bus patikrinti mums lygį. Visi studentai gali pasirinkti dvigubo laipsnio programą.

Matematika ir Mokslo

Be minimalių diplomo reikalavimus, pakankamas žinias apie matematikos ir gamtos mokslų temomis, pavyzdžiui, chemijos, biologijos ir fizikos yra labai svarbi.

Pradžia studijų programos

Mėnuo: Rugsėjis

Galutinis ES 01 birželio

Terminas ne ES 01 rugpjūčio

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date