Bakalauro aplinkos planavimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro Aplinkos planavimas

Įvairių sričių, mokslinių tyrimų vadovaujamos programa, kuri suteikia teoriją ir praktiką, atitinkančią šiuolaikinį aplinkos planavimą. Waikato anketa bakalauras Aplinkos planavimas suteikia kelią į miestų planavimo ir išteklių valdymo karjerą, daugiausia dėmesio skiriant praktiniam pramonės patirtį, pavyzdžiui, rengiant aplinkos politiką ir dalyvaus išteklių valdymo klausymus.

envp kelionė

Iš Aplinkos planavimas (BEP), esant Waikato bakalauro dėmesys skiriamas vietos, nacionaliniu ir pasaulio aplinkosaugos valdymo klausimais. Tyrimų sritys apima tvarų būstą, gėlo vandens valdymą, maorių išteklių valdymą ir biologinės įvairovės išsaugojimui.

Jūs būsite mokomi pirmaujančių pramonės ekspertų, kurie ne iš naujausių mokslinių tyrimų ir inovacijų priešakyje. Jų kompetencija suteiks jums tvirtą pagrindą profesinės planavimo įgūdžius ir akredituotos Naujosios Zelandijos planavimo institutas (NZPI) specialisto laipsnį.

Su glaudžius ryšius su platesne Waikato regione ir jos gausius gamtinius išteklius, Waikato anketa Aplinkos planavimas programa sutelkia dokumentus iš dalykų, įskaitant aplinkos planavimą, biologijos, ekonomikos, politologijos, geografijos ir maorių ir Ramiojo vandenyno plėtros.

BEP suteikia jums praktinių, pramonės patirtį, įgytą per laboratorijose, dirbtuvėse ir išvykas. Jūs taip pat gauti naudos iš svečių dėstytojų ir praktinės veiklos, ir dalyvaus pramonės orientuota renginių, tokių kaip išteklių valdymo klausymus, teismų praktiką pristatymus ir juoktis klausymus.

Šis keturių metų studijų yra padalintas į dvi kelius, kiekvienas su trimis srautais:

Aplinkosauga ir išteklių planavimo Kelias:

Jums sukurti stiprų mokslo žinias komplimentas pagrindinius aplinkosaugos planavimo dokumentus.

 • Pakrančių ir jūrų aplinkai
 • Gėlavandeniai aplinka
 • sausumos aplinka

Socialinės ir ekonominės politikos ir planavimo Kelias:

Jums sukurti stiprius ekonominius, politinius ir politikos analizės įgūdžius papildyti pagrindinius aplinkosaugos planavimo dokumentus.

 • Visuomenė, Politika ir aplinkos
 • Aplinkosaugos ekonomika
 • Viešoji politika ir aplinkos

Karjeros galimybės

 • Miestas planavimo
 • Bendrijos plėtros koordinatorius
 • išsaugojimo planavimo
 • Aplinkos konsultantas / Pedagogo / planavimo
 • IWI planavimas koordinatorius
 • politikos analitikas
 • Išteklių Sutikimas planavimo

Praktinė patirtis

Daugelis siūlomų per BEP dokumentus yra galimybes praktine patirtimi, įskaitant laboratorijose, dirbtuvėse ir išvykas. Svečiai lektoriai iš profesijos, taip pat žmonės ir dalyvauja aplinkos planavimo ir išteklių valdymo organizacijos, duos pristatymus.

Kaip jums pažangą savo studijų programą Jums tikimasi atlikti platų praktinės veiklos, kaip dalį savo vertinimą. Pasirengimas žemėlapiai, GIS programų, išteklių sutikimo programų, išteklių valdymo planus, IWI valdymo planų, politikos pozicijų dokumentus ir aplinkos monitoringo planų pavyzdžiai numatomą praktinės patirties komponentas. Jūs dalyvaus išteklių valdymo klausymus, dalyvauti teismų praktiką pristatymus ir dalyvauti juoktis klausymus.

Priėmimo ir registracija

Jums bus teisę kreiptis dėl šio laipsnio, jei turite universitetą ir patenkinti bet kokius papildomus reikalavimus kvalifikacijai. Visi kiti prašymai bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai, atveju.

Kai pirmą metų dokumentai gali turėti specialių prielaidų, todėl prašome patikrinti katalogas dokumentus atsargiai. Jei neatitinkate prielaidas, susisiekite su wfass@waikato.ac.nz nes gali būti kitų keliai, kurių galite imtis studijuoti šioje srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2017

Apie mokyklą

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Skaityti daugiau

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Skaityti mažiau
Hamiltonas , Tauranga + 1 Daugiau Mažiau