Bakalauro aplinkos politikos ir planavimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba pagrindinis aplinkos politikos ir planavimo, kurias suteikia Viešųjų ir Aplinkosaugos reikalų departamentoYra aplinkos tyrimų programa grindžiama socialinių mokslų.

Ji sukurta siekiant parengti studentus iš sudėtingiausių profesijų, susijusių su planavimo, analizės, projektavimo ir administravimo politiką ir programas, susijusius su gamtos ir žmogaus sukurtos aplinkos įvairovė. Tai tarpdisciplininis pagrindinis taip pat toliau studijuoti į platų studijų programų, įskaitant aplinkos tyrimai, viešosios politikos, viešojo administravimo, teisės, miestų ir regioninio planavimo ir susijusiose srityse tinka parengimas. Per šį dur, studentai plėtoti žinias ir įgūdžius planuojant ir priimant sprendimus, viešajai tvarkai, politinių ir ekonominių sistemų ir aplinkos mokslų ir įgyti analitinius gebėjimus dalyvauti šiuose procesuose, kurie formuoja aplinkos kokybę ateityje.

Stažuotės, specialūs temos kursai, ir / arba taikomųjų mokslinių tyrimų projektai yra prieinama kiekvienam studentui. Stažuotės yra ypač skatinamas. Tai paprastai yra trumpalaikės pozicijos, vietos valdžios institucijos arba agentūros (paprastai ne mokama), kur studentai vykdyti projektus, susijusius su jų akademinių interesų ir įgūdžių. Be to, siekiant gauti vertingą patirtį, studentai padidinti jų galimybes ateityje įsidarbinti ir aukštosios mokyklos.

Absolventai dirbti viešojo, privataus ir ne pelno organizacijos. Pavyzdžiui, studentai rado darbą su aplinkos apsaugos grupių, vietos valdžios ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi padalinių didelėms bendrovėms. Informacija apie karjerą galima rasti internete arba karjeros vadovus. Kita medžiaga apie karjeros gali būti peržiūrėtas universiteto Karjeros Services Studentų paslaugų 1600. Ši tarnyba taip pat gali padėti jums tyrinėti karjeros galimybes ir rengiant CV.

Jeigu Jus domina siekti Aplinkos apsaugos politika ir planavimas pagrindinis ar nepilnametis, kreipkitės į programos konsultantu arba visuomenės ir aplinkos reikalų kėdė aptarti studijų programas, kurios yra prieinamos. Jie gali patarti jums geriausia tvarka, kurioje būtų atsižvelgta kursus, tinkamiausią būdą pasiruošti specialius kursus, ir padėti jums pavyks programoje. Jūs taip pat turėtų apsvarstyti kalbėti su studentais programoje, arba patekti į Departamentui svetainėje naujienlaiškį. Jūs taip pat gali norėti ištirti ŽIRNIŲ departamentas pagrindiniame puslapyje informacijos apie stažuotes, kurso planas, dėstytojų ir kitų susijusių temų.

Mokymosi rezultatai

Fakulteto narių Visuomenės ir aplinkos Affairai daviau daug minties, ką mes tikimės, kad mūsų stambiausios Aplinkos apsaugos politika ir planavimas mokytis jiems tarnauti ir savo ateities karjerą. Mes taip pat iš tų "mokymosi pasiekimai" čia kopiją, kad jūs žinote, apskritai, kas mūsų lūkesčiai. Kiekvienas mokymosi rezultatų žemiau rodo, kuris kursai mokymo programos yra ypač tinka šiam tikslui.

Kaip dalis mūsų metinės pastangų siekiant įvertinti, kaip gerai mūsų didžiųjų darai tenkinant šiuos lūkesčius, mes įvertinti bent vieną rašytinį pavedimą kiekvienoje iš mūsų pagrindinių kursų, naudojant šiuos kriterijus. Mes taip pat nusiųs klausimyną baigimo vyresniųjų didžiųjų paprašykite jų, kaip gerai jie tiki programa padėjo jiems atitikti tuos pačius tikslus.

  • Paroda supratimą ir gebėjimą įgyvendinti tvarumą kaip susidomėjimo piliečio (PU LT AF 102, 323, 324) - parodyti pagrindinių žinių apie aplinkos mokslo ir pasirinktas kitas sritis gamtos mokslų (ENV SCI-102 ir tiek galimų apatinės ir viršutinės lygio aplinkos mokslas, biologijos, geografijos, geologijos ir kursai).
  • Express žinių apie sąvokas, principus ir teorijas aplinkos apsaugos politika, teisė ir planavimas (PU LT AF-202, 408, 301, 322, 350 ir 378).
  • Užsiimti etikos sprendimų priėmimo ir kritinio mąstymo aplinkos politikos ir planavimo (PU LT AF 430).
  • Bendrauti aiškiai ir efektyviai apie aplinkos apsaugos politiką ir planavimas (visų kursų).
  • Naudokite techninius įgūdžius aplinkos politikos ir planavimo (PU LT AF-301, 378, 322, ir kitų viršutinių lygio kursus).
  • Gauti studijų darbą mokyklose aplinkos tyrimai, viešosios tvarkos, visuomenės reikalus, planavimo, ar susijusiose srityse, arba gauti pradinio lygio profesinę darbo aplinkos politika ir planavimas (visuose kursuose).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Wisconsin-Green Bay takes a big-picture approach to education, accounting for your unique way of learning, your passion, and your perspective. Become enriched through impressive int ... Skaityti daugiau

The University of Wisconsin-Green Bay takes a big-picture approach to education, accounting for your unique way of learning, your passion, and your perspective. Become enriched through impressive internship opportunities; get a job that pays in multiple ways as a student employee on campus; have fun with like-minded people by joining one of our 100+ clubs and organizations; make the most of your college years living on campus; become a leader through student government; better your world with community service; and see more of it via our many opportunities to study and travel around the globe. Skaityti mažiau