Aplinkos tvarumas majoras

Tuo EPS, gausite geriausios mokslinį išsilavinimą dėka profesorių, kurie yra savo srities specialistai ir mūsų gerai suapvalinti, tarpdisciplininio mokymosi metodą. Tai dalis to, ką daro EPS krikščionių universitetas, kaip niekas kitas.

Aplinkos tvarumo didžiųjų išmokti tikrai suprasti aplinkos tyrimų ir problemų pobūdį, atsižvelgiant kursus disciplinų įvairovė. Biologija, sociologija ir taikos stiprinimo profesoriai glaudžiai bendradarbiaus aplinkos tvarumo kursus, pynimo priekį mąstymas tvarumo praktika klausimai tarptautinių ir Bendrijos plėtros ir išsaugojimo.

Tuo pačiu metu, studentai gauti išsamesnę išsilavinimą vienoje srityje pasirenkant mokslo ar socialinį tvarumą takelį per aplinkos tvarumo dur.

Mūsų absolventas programa taiką taip pat yra turtas, bet vystymosi ir tvarumo srityse undergrad; dešimtys Grad lygio tarptautinių mokslininkų plūsta į EPS kasmet studijuoti teisingumo ir taikos stiprinimo centras. Ir daugelis profesorių aplink kampusie turi dešimtmečių patirtį dirbti ir gyventi į užsienį pasisako už nurodytuosius maržas.

Apie mūsų aplinkos tvarumo Major

Ką daro EPS aplinkos tvarumas pagrindinis tokia unikali? Daug!

Mūsų programa suteikia pločio ir gylio kombinacija. Visi mokiniai mokosi tarpdisciplininį pobūdį aplinkos tyrimų ir klausimais, atsižvelgiant kursus disciplinų įvairovė. Tuo pačiu metu, studentai gauti išsamesnę išsilavinimą vienoje srityje pasirenkant mokslo ar socialinį tvarumą sekti per aplinkos tvarumo dur.

Pagrindiniai Distinctives mūsų programos

tarpdiscipliniškumas suprasti šiuolaikinių problemų pavyzdžiui, vietos hydrofracking Wilderness išsaugojimo. Mes studijuoja šiuolaikines problemas, kaip globalinis atšilimas iš abiejų mokslo ir socialinių perspektyvų.

Darbas susijusių patirtis į įvairių organizacijų per reikalaujamą praktikumo ar stažuotės. Praktinės patirties privačių įmonių, ūkių ir vyriausybės agentūrų yra svarbus žingsnis kuriant karjerą aplinkos tvarumo.

Mokslinių tyrimų galimybes, apie studentą fakulteto bendradarbiavimo projektus, Pavyzdžiui, dotacijos finansuojama garo restauravimo projekto vietos kalnų bendruomenei. EPS tarpkultūrinė studijų užsienyje kelionės kad dėmesys tvarumo klausimais, pavyzdžiui, neseniai kelionės į Naująją Zelandiją, Bolivijos ir Galapagų ir Kenijoje.

EMUes

Aplinkos mokslo koncentracija

Aplinkos mokslo koncentracija dėmesys skiriamas biologinių ir cheminių aspektų aplinkos tvarumo.

Kietosios ir sudėtingas kursinių gamtos mokslų ruošia studentus dirbti tokius klausimus, kaip biologinės įvairovės ir nuostolių rūšis, taršos ir toksikologijos, žemės naudojimo ir degradacija, atliekų tvarkymas, išteklių išeikvojimas ir energijos suvartojimo, klimato kaita, ir alternatyvios žemės ūkiui.

Studentai sutelkti dėmesį į "tradicinių" Environmental Science kursai nuo ekologijos, chemijos ir fiziologijos disciplinų, bet taip pat sužinoti tarpdisciplininį pobūdį aplinkos tyrimų ir problemų dirbant su sociologija, ekonomika ir plėtros profesoriai.

Klasės spręsti vietos ir pasaulio tvarumo klausimus ir įtraukti praktinės mokslinių tyrimų projektus. Per reikiamos stažuotės studentams dirbti su vietos aplinkosaugos organizacijos, pavyzdžiui, Shenandoah nacionalinis parkas, gamtos apsaugos arba Virdžinijos departamento Aplinkos kokybės.

Aplinkos ir socialinį tvarumą koncentracija

Aplinkos ir socialinį tvarumą koncentracija dėmesys skiriamas socialinių, ekonominių ir politinių aspektų aplinkos tvarumo.

Sunkiai kursinių įvairiomis socialinių mokslų ruošia studentus dirbti tokiais klausimais kaip aplinkos rėmimo, apsaugos ir tvarios plėtros, žemės naudojimo ir degradacija, aplinkosauginio švietimo ir žemės ūkio pratęsimo, klimato kaitos, atliekų tvarkymas ir alternatyvių energijos.

Šis kūrinys apjungia tradicinę aplinkos mokslo kursinių su taikomosios sociologijos studijų, kurios pabrėžia tarptautinės ir Bendrijos plėtrą ir išsaugojimą.

Turėsite hands-on galimybes dirbti sričių asmeninių interesų, pavyzdžiui, taikos švietimo, teisinių ir užsienio politikos propagavimas, bendruomenės organizavimas, atkuriamojo teisingumo ir tarpininkavimo, socialinio teisingumo ir taikos palaikymą, žmogaus teisių ir imigrantų teises.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Eastern Mennonite University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date