Bakalauro aplinkos tyrimų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aplinkos tyrimai pagrindiniai yra tarpdisciplininis, siūlanti studentams mokslo, socialinių, ekonominių, ir politinių perspektyvų aplinkosaugos klausimais įvairovė.

Ši studijų kursas suteiks galimybę studentams sutelkti dėmesį į augančių sąsajų Biologija, Chemija, ir žemės mokslą, kaip taikomi aplinkos.

Viskonsinas liuteronų kolegija suteikia aplinka, kurioje studentas gali studijuoti kūrimo sudėtingumą klasėje, kur Dievo sudėtingas dizainas gali būti pripažinta tokia. Aplinkos studijų ir santykiai, kad žmonės turi su aplinka ir vienas su kitu susijusių aplinkosaugos klausimų sprendžiama iš krikščioniškos perspektyvos. Šis svarbus padės parengti studentus būti aktyviais visuomenės, kaip tvarkdarių Dievo kūrinijos.

Aplinkos studijos vs Environmental Science

Aplinkos tyrimai pagrindinių rengia studentų magistrantūros studijų ar karjeros aplinką susijusiose srityse, teisės, ar studento norimo dėmesio. Tai tarpdisciplininis, reikalaujantis mažiau kreditai nei aplinkai mokslo dur mokslų ir apima kursus iš kitų akademinių disciplinų.

What makes programa Skiriamasis?

Nors aplinkai tyrimus pagrindinis reikalauja mažiau mokslo kursus, studentai vis dar gauna naudos iš aktyvų dalyvavimą mokslinių tyrimų su profesorių, praktika ne dažnai pasitaiko bakalauro programas. WLC vietovė taip pat pristato unikalias galimybes aplinkos apsaugos tyrimams atlikti studentų, įskaitant netoliese ekologiškai svarbių ežerų, upių ir upelių. WLC partnerystė su Šv.Jurgio universiteto Grenada siūlo WLC studentų galimybes dalyvauti jūrinių ir gėlavandenių studijas. Studentai taip pat turi galimybę padėti dėstytojams ir toliau plėtoti WLC tropinis sodas, kompostavimo, valdymo organinių atliekų ir dirvožemio tyrimus ir analizę. Be mokslų ir mokslinių tyrimų galimybių, studentai gali pasirinkti iš daug dėmesio iš verslo administravimo, komunikacijos, istorijos, ar filosofijos srityje, leidžiant studentui pritaikyti programą prie individualių karjeros siekius ir akademinių tikslų.

Mokslininkai ir TYRIMAI

Studentų moksliniai tyrimai

Aplinkos studijos didžiųjų gali dalyvauti gerai finansuojamų projektų skaičių vandens ekologijos tiek vietos, tiek tropinių baseinų ar atlikti mokslinius tyrimus šioje srityje tyrimą tarp vietinių augalų ir invazinių rūšių atkuriant nuotekų skirtumus. Studentai taip pat gali padėti tyrimams, norint sumažinti fosforo koncentracijas nuotekose iš pastatytų pelkes. Tolesni tyrimai gali būti dirvožemio tyrimus ir analizę, tyrimus WLC anketa lietaus sode, dalyvavimą WLC anketa švietimo kompostavimo svetainę, ir nepriklausomus tyrimus, susijusius su siekiamybė studijų srityse.

State-of-the-art įrenginių

Biologijos ir chemijos departamentų įsikūrę Generac salėje. Tai 81700 kvadratinių pėdų įrenginio leidžia undergrads patirti state-of-the-art įrangą ir technologijas, kad studentai daugelyje kitų institucijų nebūtų prieigą prie iki aukštosios mokyklos. Lab tyrimas suteikia studentams su patirtinio mokymosi galimybes, supažindinti juos su analizės ir instrumentinių chemijos metodus. Mokymosi sąvokas biologijos, chemijos, fizikos ir dirvožemiai yra svarbu suprasti procesus ir rengia studentus karjeros mokslo įvairovė.

Po pamokų

Mokslinių tyrimų srityje

Keletas netoliese, ekologiškai svarbių ežerai, upės, upeliai ir teikia unikalias galimybes lauko tyrimus vandens ekologiją. Anksčiau studentai padėjo įvertinti faktinį iš akyto akmens kliūties Mičigano ežero skirtas laikyti žuvis nuo netoliese elektros gamybos stoties. Studentai taip pat atlikti Scuba patikrinimus ir įrašyti povandeninį vaizdo. Studentai nereikia keliauti toli atlikti mokslinius tyrimus ir analizę, o ne naudojant WLC anketa pačių lietaus sodas, Spade (dirvožemio, augalų, agronomijos, skilimo ir aplinkos) moksliniai tyrimai sklypą, ir švietimo kompostavimo aikštelė.

Studijos užsienyje

Priklausomai nuo pasirenkamuosius kursus pasirinktose, aplinkos studijų studentai gali pasirinkti dalyvauti mokslinių tyrimų keliose atogrąžų aplinkose. Studentai neseniai keliavo į Discovery Bay, Jamaika, žvalgyti Koralinis rifas, vėžlių žolės lovos, uolėtos pakrantės, ir mangrovių pelkes. Jūrų biologijos tyrimų Grenada leidžia studentams pagelbėti kuriant biologinį monitoringą saugomą jūrų rajoną off jos pietvakarių kranto.

Aukštosios mokyklos ir karjera

Aukštosios mokyklos

Aplinkos studijos didžiųjų gali pasirinkti tęsti mokslus mokslo disciplinų. WLC aplinkai studijos laipsnis suteikia tvirtą mokymo pamatą, o tvirtą bakalauro mokslinių tyrimų patirtį, nuo kurių viena gali sėkmingai magistrantūros klases.

Karjera

Bakalauro laipsnis aplinkos tyrimus iš WLC gali sukelti sėkmingą karjerą platų profesijų, įskaitant aplinkos teisininkas, mėgėjų organizatorius, ekoturizmo konsultantas, aplinkos nepelno organizacija lyderis, aplinkos žurnalistas, perdirbimo koordinatorius, ar gamtos draustinis vadybininkas.

12
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Wisconsin Lutheran College is a four-year liberal arts college affiliated with the Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. It is located in Milwaukee. The college has a two-semester academic year and aw ... Skaityti daugiau

Wisconsin Lutheran College is a four-year liberal arts college affiliated with the Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. It is located in Milwaukee. The college has a two-semester academic year and awards the Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Science in Nursing, and Master of Arts degrees with liberal arts and professional majors and several pre-professional programs. Skaityti mažiau