Bakalauro Apskaita ir verslas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Buhalterinės apskaitos ir verslo bakalauras yra tarpdisciplininė programa, kuri palaiko svarbiausią apskaitos pagrindą, tačiau suteiks daug platesnį verslo subjektų supratimą ir platesnį kontekstą, kuriame veikia apskaita. Programa apima visas verslo mokyklos disciplinas ir jūs studijuosite privalomus ir pasirenkamus verslo, vadybos, apskaitos, finansų, teisės, ekonomikos modulius.

Buhalterinės apskaitos ir verslo bakalauras padės išsiugdyti absolventų įgūdžius ir atributus, kurie yra nepaprastai svarbūs XXI amžiaus verslui, tokius kaip analitinis problemų sprendimas, komandinis darbas, tyrimai ir informacijos organizavimas bei perdavimas. Tai taip pat paruoš profesinę karjerą įvairiuose sektoriuose, įskaitant buhalteriją, elektroninę prekybą, rinkodarą, valdymo ryšius, bankininkystę ir finansus. Jei nuspręstumėte įsitraukti į buhalterio profesiją, tai, kokiu mastu ši studijų programa suteikia išimtis nuo profesinių egzaminų, priklauso nuo jūsų pasirinktų variantų.

Atleidimas nuo profesinių buhalterinių egzaminų

Baigę šią programą galėsite gauti išimčių iš profesinių apskaitos egzaminų, pateikdami prašymą atitinkamai apskaitos įstaigai. Šių išimčių lygis priklausys nuo modulių, kurių imamasi programos metu, ir nuo įvertinimo.

Programos struktūra

Tikslūs ateinančių metų turimi moduliai gali skirtis priklausomai nuo personalo prieinamumo ir mokslinių tyrimų interesų, naujų studijų temų, tvarkaraščio sudarymo ir studentų poreikio.

Pasirinkimo modulius galite naudoti tol, kol bus įvykdytos visos būtinos sąlygos, jei tvarkaraštis leidžia ir jei dar nesiėmėte nagrinėjamo modulio ar lygiaverčio modulio.

Mokymasis ir mokymasis

Mūsų bakalauro studijų programose naudojami įvairūs mokymo metodai, įskaitant paskaitas, seminarus ir vadovėlius.

Paskaitos

Vienos ar dviejų valandų paskaitos atliekamos kartą per savaitę kiekvienam moduliui. Paskaitų tikslas - suteikti jums informacijos apie idėjas, kurios yra svarbios moduliui, ir padėti jums suprasti sudėtingas idėjas. Daugelis paskaitų dėstomų dalykų yra prieinami jums elektroniniu būdu, kad būtų galima pridėti pastabų, kurias jūs skaitote paskaitoje. Paskaitas teikia įvairūs darbuotojai, įskaitant pagrindinius profesorius, kurie savo naujausius tyrimo rezultatus įtraukia į jūsų gautą mokymą. Svečių dėstytojai, įskaitant pramonės atstovus, taip pat prisideda prie kai kurių modulių.

Seminarai ir vadovėliai

Seminarai ir vadovėliai vyksta kas savaitę ar kas savaitę kiekvieno modulio metu. Jie apima išsamų tyrinėjimų, aptartų paskaitose, taip pat suteikiant jums galimybę aptarti įvairias sąvokas ir teorijas bei gauti atsiliepimus apie jūsų rašytines užduotis. Kai kuriuose moduliuose nėra samouczków, o kiti per pastaruosius metus dėsto tik vadovėliai.

Studijų valandos

Tikslinės kontaktinės valandos, sudarytos iš paskaitų, seminarų ir vadovėlių, skiriasi programų trukmė ir tarp programų, kurios vidutiniškai trunka nuo 11 iki 14 valandų. Be to, jūs turėsite baigti vidutiniškai 20-25 valandų savarankiško ar grupinio tyrimo per savaitę.

Vertinimas

Moduliai vertinami naudojant grupinį darbą, kursinį darbą, projekto darbą ir egzaminus; kiekvieno komponento svoris priklauso nuo modulio akademinių reikalavimų. Kursinių darbų užduotys paprastai yra nuo 2500 iki 6000 žodžių, o egzaminai paprastai vyksta modulio pabaigoje, sausio ir gegužės / birželio mėn.

Norėdami pereiti į antrus metus, turite išlaikyti savo pirmųjų metų įvertinimus. Yra numatyta, kad studentai gali būti nukreipiami į egzaminus rugpjūčio / rugsėjo mėnesiais, jei bet kuriais metais neišlaiko jokio egzamino. Laipsnių klasifikacija suteikiama remiantis įvertinimų rezultatais antrųjų ir paskutiniųjų metų pabaigoje.

Įvažiavimo reikalavimai 2020 m

Tipiškas pasiūlymas

AAA; IB: 36; BTEC nacionalinis DDD

Reikalingi dalykai

AAA; IB: 36; BTEC nacionalinis DDD

Papildomi atrankos kriterijai

Mes ieškome aukštos kvalifikacijos studentų, kurie nuoširdžiai domėtųsi ir susižavėtų šia tema.

Be aukščiau išvardytų specifinių reikalavimų, mes ieškome puikių A lygio * rezultatų / prognozių ir, vykdydami holistinį programos vertinimą, galime atsižvelgti į rezultatus, susijusius su GCSE * ir AS lygiais *.

* Bus atsižvelgiama į lygiavertes kvalifikacijas.

Tarptautiniai studentai

Tarptautiniai studentai turėtų patikrinti mūsų anglų kalbos reikalavimus.

Jei jūsų akademinė kvalifikacija ar anglų kalbos įgūdžiai neatitinka mūsų stojimo reikalavimų, mūsų INTO Ekseterio universiteto centras siūlo daugybę kursų, kurie padės pasiekti reikiamus kalbos ir akademinius standartus.

Karjera

Ekseterio universiteto apskaitos studijų laipsnis padės jums tobulinti įvairius įgūdžius, tokius kaip analitinis problemų sprendimas, komandinis darbas, tyrimai, informacijos organizavimas ir perdavimas. Dauguma verslo mokyklos absolventų laikosi ekonomikos ir apskaitos, verslo, aktuarinio mokslo, rinkodaros, draudimo, bankininkystės, finansų ar valdymo profesinės veiklos tiek verslo, tiek viešajame sektoriuje. Daugelis aukštojo mokslo darbuotojų, dirbančių šiuose sektoriuose, aplanko Exeter, kad įdarbintų mūsų studentus. Kai kurie iš mūsų absolventų siekia labiau sužinoti apie savo studijas aukštesniu laipsniu, dažnai čia Exeter.

Jūsų įgūdžių ir karjeros perspektyvų kūrimas

University of Exeter Business School teikia įvairius paramą, kad padėtų jums sukurti darbdaviams patinkančius įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... Skaityti daugiau

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. Skaityti mažiau