Bakalauro apskaitos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apskaita Mesijo kolegijoje

Pasiruoškite tapti patvirtintą buhalteriumi; įveskite finansinę, verslo, asmeninę ar mokesčių apskaitos sritį; arba siekti audito - visi krikščioniškoje perspektyvoje.

Būdamas Mesijo kolegijos apskaitos specialistas, viešosios apskaitos įmonės ir nacionalinės korporacijos bei smulkaus verslo įmonės turės didelę paklausą. Iš tiesų, kaip ir daugiau nei 70 procentų mūsų absolventų, jūs netgi galite įsidarbinti priimdami darbo pasiūlymą ankstyviausiais metais.

Kodėl reiktų studijuoti apskaitos?

Kaip apskaitos pagrindas, sukursite kompetencijas, būtinas fizinių ir verslo finansinių įrašų priežiūrai, auditui ir patikrinimui. Taip pat išmokti įgūdžių, reikalingų rengiant finansines ir mokesčių ataskaitas. Tiesiog atidarykite savo mėgstamą darbo paieškos lentą ir rasite ilgą buhalterių darbo vietų sąrašą. Nacionalinės, didelės korporacijos ir viešosios apskaitos įmonės, taip pat mažosios įmonės ir asmenys atspindi šią paklausą apmokyti buhalteriai.

Praktinė patirtis

Per savo laiką Messije jūs būsite paraginti įgyti praktinės patirties ne kampanijų nustatymuose. Per karjeros ir profesinio tobuljimo centrą galite gauti stažuotes ir bendradarbiavimo mokymosi patirtį aplinkinių bendruomenių versle. Ši praktinė patirtis, iš kurios kai kurios yra mokamos, suteiks jums galimybę paaiškinti karjeros tikslus ir pagerinti mokymąsi klasėje.

Rašymo integracija

Šis pagrindinis siūlo išskirtinę programą, apimančią veiksmingų rašymo įgūdžių mokymą aukštojo lygio apskaitos kursų seka. Vertinant kokybei ir turiniui, užduotys būdingos rašymo formoms, reikalingoms studentams, kai jie įeina į savo profesiją. Viena programa yra naudojama, nes studentai sudaro savo rašymo portfelį, kurį jie toliau dirba keturių kursų seka. Atsiliepimai iš studentų, absolventų ir įdarbintojų rodo, kad tai labai sėkminga programa.

Bendrijos tarnyba

Mesijos studentai teikia gyvybiškai svarbią paslaugą ir įgyja praktinės patirties, dalyvaudami Vidaus pajamų tarnybos remiamoje programoje, žinomoje kaip savanorių pajamų mokesčio asistentė (VITA) programa. Mokiniai nemokamai teikia mokesčių deklaracijas mažas pajamas gaunantiems asmenims, pagyvenusiems ir nepalankioje padėtyje esantiems asmenims.

CPA egzaminas

Mesijas kolegija suteikia jums akivaizdų pranašumą, kai pasiruojate priimti keturias "Certified Public Accounting" (CPA) egzamino dalis. Mūsų studentai reguliariai viršija nacionalinį vidurkį, skirtą pirmą kartą testuotojams. 2016 m. Mūsų perdavimo greitis buvo 83,8%. Palyginimui, šalies vidurkis buvo tik 55,4%. Messija užėmė pirmąją vietą Pensilvanijoje (iš 74 programų); Vidutinio dydžio apskaitos programas tautoje # 1 (iš 294 programų); ir 10 tautos apskritai (iš 858 programų).

Stipendijos

Mesijas kolegija siūlo keletą stipendijų, įskaitant "Provost" ir "College Honors" stipendijas, kurių kiekvienas turi skirtingus akademinius reikalavimus ir terminus. Iki sausio 15 d. Turime gauti visas paraiškos medžiagas, kad gautume didžiausią stipendiją.

Tarptautiniais piliečiais gali būti skiriama papildoma finansinė parama kiekvienu konkrečiu atveju, remiantis informacija, pateikta Tarptautinėje studentų stipendijų paraiškoje (ISSA). Nuoroda į ISSA formą siunčiama studentams elektroniniu paštu kartu su jų priimtu sprendimu. Tai reiškia, kad kuo greičiau baigsis priėmimo procesas, anksčiau studentai gali kreiptis dėl finansinės pagalbos ir gauti paketą.

Išskyrus akademines stipendijas ir pinigines lėšas, tarptautiniai studentai ketverius metus moka nuo 20 000 iki 30 000 JAV dolerių per metus. JAV ambasada atsisakys studentų prašymų išduoti vizą, jei studentas negalės pateikti finansinių dokumentų, reikalingų sumokėti šią sumą už kolegijos išlaidas. Tai vyriausybės taisyklė, o ne kolegijos taisyklė.

Mes galime priimti jūsų paraišką, oficialų stenogramą ir testo rezultatus bet kuriuo metų laiku. Jūs turite pasirinkti, kurį terminą turėsite įvesti. Kiekvienais akademiniais metais yra du suvartojamos medžiagos - rudens pabaigoje - mūsų rudenį, o sausio mėn. Pabaigoje - pavasario semestrui.

Baigęs

Visos "Big Four" apskaitos firmos įdarbina "Messiah" apskaitininkų absolventus, o darbdaviai nuolat praneša, kad "Mesja" kolegija gamina labai kompetentingus krikščioniškus buhalterius, turintys integralumą, techninius įgūdžius ir rašymo įgūdžius, reikalingus šiuolaikinės sudėtingos verslo aplinkoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2017

Apie mokyklą

Messiah College is a nationally ranked, private Christian college with a student body of 3,305 undergraduate and graduate students. Located in Mechanicsburg, Pa., Messiah is just 12 miles from the sta ... Skaityti daugiau

Messiah College is a nationally ranked, private Christian college with a student body of 3,305 undergraduate and graduate students. Located in Mechanicsburg, Pa., Messiah is just 12 miles from the state capital, Harrisburg. Skaityti mažiau