Oficialus aprašymas

TIKSLAI

 • Žinios apie metodiką ir kalbinių, filologiniai ir literatūrologija istorija
 • Žinios apie literatūros, kalbotyros, istorijos, geografijos ir meno senovėje, viduramžiais ir šiais laikais
 • Raštu ir žodžiu sklandumą bent viena ES kalba
 • Pagrindinių kompiuterinių įgūdžių įgijimą.

KARJEROS GALIMYBĖS

 • Profesinė veikla ir mokymas valstybinėse ir privačiose įmonėse
 • Užimtumas žurnalistikos ir leidybos
 • Darbas institucijų organizuojant kultūrinę veiklą ar veikia išsaugojimo ir naudojimo kultūros paveldo srityje.

TURINYS

 • Europos literatūros
 • Mada, Menas, Visual kultūros
 • Dailės, žiniasklaidos ir Visual kultūros
 • istorija
 • Filologija ir švietimas

APLANKYTI BANDYMAI

Nėra pasirinkimo testas įtraukimo į kurso, tačiau yra bandymas išsiaiškinti mokinio pradinio lygio kompetencijų.

Studentų pirmaisiais studijų programoje apskritai dailės privalo turėti pasiekė profesionalumo lygį Italijos kalbos ir literatūros, istorijos ir pagrindinių žinių.

Kiekvienais metais, įėjimo testai vyksta rugsėjo mėnesį.

PASLAUGOS UŽ laipsnio kursas

Priėmimas

Priėmimas į Italijos universitetuose yra įmanoma tik jei studentas turi diploma di Maturita ( "A" lygis / aukštoji mokykla sertifikatas), įgytą po 5 metų aukšto mokykloje.

On-line SAVITIKRA

Vertinimo testai yra laisvai prieinami internetu dėl universiteto svetainė už šių užsienio kalbų: prancūzų, anglų, ispanų ir vokiečių, taip pat bandymų lotynų kalba. Perdavimai šiuos bandymus užtikrina, kad studentai turi minimalius kalbines kompetencijas, reikalingas tada imtis Užsienio kalbos testai, liudijančius jų kalbos žinių ir sekite pamokas Lotynų kalbos ir literatūros, kurios dalis jų studijų plane.

atotrūkio kursai

Laiškais departamentas ir filosofija suteikia studentams parengiamuosius kursus lotynų kalba, siekiant padėti studentams anksčiau nebuvo konkretaus fone kalba pasiektų reikiamą lygį kalbų žinias. Ji siūlo elementarių lotynų ir yra skirtas studentams, kurie niekada studijavo kalbą. 60 valandų kursas apima keturias valandas pamokų kiekvieną dieną. Studentai su pagrindinio kalbos žinių, bet dėl ​​jų aukštos ugdymo metu nebuvo pasiekti kompetencijos universitete reikalaujama taip pat gali dalyvauti Lotynų parengiamuosius kursus lygį. Prieš priimdama sprendimą stoti į kursą, studentai turi imtis atitinkama on-line savikontrolės testą.

Apmokymai

Departamentas siūlo Pagalbos tarnyba dalyvauja dėstytojų, kuratorių ir kolegoms. Siekiama padėti ir patarti studentams jų studijų. Visų pirma, pagalba yra teikiama naujai įstojusiems studentams savaites prieš pamokas pradėti ir pagalba teikiama dėl vežimo paslaugas iš Vecchio ordinamento Nuovo ordinamento ir iš kitų universitetų ar kitų studijų kursus. Patarimai skiriamas taip pat dėl ​​studento pasirinkimą specializacijos ir jo studijų ir mokymo projektus.

mokymas

Įvairūs galimybės siūlomi kurie yra susiję su studento mokymo ir darbo tema. Tai yra bendradarbiavimo tarp universiteto ir priimančiųjų įmonių ar viešųjų įstaigų, kurios abi siekiama nustatyti stažuotojas tikslus, planuoti veiksmus, kurių reikėtų imtis stažuotojo (palaikoma ir prižiūri universiteto dėstytojų ir kuratorių) ir kontūro rezultatas galutinis rezultatas.

Tarptautiniai santykiai

Departamentas įgyvendino bendradarbiavimą ir tarptautinius mainus su Barcelona, ​​Perpignan, Ženeva, Leeds, Paryžiaus universitetuose (Paryžius XII - Marnos slėnis) ...

Programa mokoma:
Italų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų University Of Bergamo »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date