Bendra informacija apie programą:

  • Mokymo kalba: arabų
  • Kredito laikas: 132
  • Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Šia programa siekiama padėti studentams plėtoti kalbinius ir literatūros įgūdžių arabų kalba, suteikti galimybę studentams vertiname arabų kalba ir arabų islamo paveldą, ir kad absolventai patenkinti nacionalinėje rinkoje ar mokymo profesijų ar kitose srityse poreikius.

Bakalauro Laipsnis Reikalavimai programų, dėstomų arabų

  • Privalomojo Reikalavimai: (12 Kr Hr..), Išvardyti toliau
ACourses101

Visi nauji studentai turėtų imtis lygio egzaminą arabų kalbos, anglų kalbos ir darbo kompiuteriu įgūdžius. Studentai, kurie nesugeba sėkmingai bet kurį iš šių egzaminų privalo imtis šių papildomų prielaida kursus (099):

ACourses102
  • Pasirenkamieji dalykai (15 Kr. Hr.)

Šie kursai yra imamas iš paslaugų kursai ne iš archeologijos ir antropologijos fakulteto:

ACourses103

Gyvenimo

Studentai apdovanoti bakalauro laipsnį į arabų kalbą nuo sėkmingo šių kursų: (.. 27 Kr Hr) A. Universiteto reikalavimų

  • Privalomieji dalykai (12 Kr. Hr.)
  • Pasirenkamieji dalykai (15 Kr. Hr.)

B. fakultetas reikalavimai (21 Kr. Hr.)

  • Privalomieji dalykai (15 Kr. Hr.)
  • Pasirenkamieji dalykai (6 Kr. Hr.)

C. Universaliosios reikalavimai (84 Cr. Hr.)

Žinoma simbolis & Ne Kurso pavadinimas Kurso pavadinimas
ARABŲ 107 Rašymo ir saviraiškos įgūdžiai Šis kursas apima įvadas į rašymo įgūdžius bei jos sąlygų (pradedant pirmą idėją, pasiekti galutinį projektą), suprasti arabų sakinio turinį, ir rūšis, kalbos ir stilistikos pusių. Žinoma, daugiausia dėmesio skiriama funkcinių išraiškos ir jų formų studijuojant teorinius principus ir taikymą kai kurių teksto pavyzdžių.
ARABŲ 108 Degustacinis literatūros tekstus Šis kursas apima pasirinktas literatūros tekstus įvairaus amžiaus ir susijęs su šių tekstų analizuojant ir pabrėžiant jų pagrindines mintis ir techninius naudotų stilius perteikti pranešimus.
ARABŲ 242 Arabų biblioteka Šis kursas apima įvadas į arabų raštu judėjimo plėtra, judėjimas pradžioje ir plėtrą. Be to, žinoma, apima apžvalgą į pagrindinių arabų knygų, kurios laikomos pagrindiniais ištekliais arabų bibliotekoje.
ARABŲ 220 Pasirengimo Islamo Poezija Šis kursas apima poezijos pavyzdžių tyrimą (ty iš anksto islamo era), charakteristikas šioje poezijoje, jo kilmę, svarbą ir jos vaizdavimo arabų stiliaus-of-gyvenančių šį laikotarpį (kodas mąstymo, socialinio gyvenimo ir Religija).
ARABŲ 221 Poezija ankstyvojo Islamo & Umayyad laikotarpis Šis kursas susijęs su poezijos studijos pirmaisiais islamo ir Umayyad laikotarpiais, jos nuostatų ir aplinka. Eilėraščiai šių laikotarpių yra atrenkami atstovauti skirtingus poetus ir poetinis charakteristikas šioje eroje.
ARABŲ 222 Senas Arabų proza Šis kursas pasiūlymai su arabų prozos iš anksto Islamo eros į septintą šimtmetį AH savybių; tekstai turi būti studijavę atstovauti stilių prozos ir jos plėtros etapus, pagal kultūros ir intelekto pokyčių.
ARABŲ 223 Klausimai Pasirengimo Islamo literatūros Šis kursas nagrinėja pagrindinius klausimus, susijusius su Pasirengimo Islamo poezijos (pavyzdžiui, poezijos vaizdavimo į arabų gyvenimą, į šį laikotarpį, prioritetai, tarmės, ir tt ...).
ARABŲ 241 Prozodija ir Poetinis ritmas Šis kursas susijęs su arabų prozodija ir metrikos, ir kitų įvairių poetinių prosodies ir intonacijų tyrimo, rimavimas schemos yra taikomos arabų poezijos.
ARABŲ 211 Gramatika (1) Šis kursas apima gramatinių sąvokų, tokių kaip (leksikos, sintaksės, struktūros), ir vardiniai atvejais kartu su savo pavyzdžiais arabų sakinių pakelti mokinių įgūdžius nuoroda į pagrindinių šaltinių gramatikos arabų kalba studiją.
ARABŲ 214 Bendra Gramatika (žurnalistikos studentams) Šis kursas nagrinėja tam tikrą arabų morfologinių ir sintaksinių gramatikų, kuri skirta nuo specializacijos ir apibendrinimo lygiu (pavyzdžiui: sakinių tipų, neigimą, papildo, veiksmažodžio rūšis, skaičių atvejų, apskaičiavimą, apdorojant ir perlinkio ženklų).
ARABŲ 215 Kalbiniai įgūdžiai (žurnalistikos studentams) Šis kursas nagrinėja dažniausių kalbinių įgūdžių, kurie naudojami žurnalistikos ir gerinti mokinių gebėjimas tinkamai kalbų veiklos, viešųjų pasisakymų ir oratorijos principus ir jų sąlygas ir programas.
ARABŲ 216 Žiniasklaida kalbos įgūdžiai (žurnalistikos studentams) Šis kursas bando mokyti studentus (žurnalistikos specializacijos) Kaip kurti sakinius ir pastraipas, ir taip pat bando sukurti kalbinio užpildant įgūdžių, sąlygos, naudojant kalbines tiltus ir įgūdžius Ascription, citatos ir pradžioje. Kursas apima praktinių pavyzdžių redagavimas, teisingą teksto rašymas ir teisingą ženklą nukreipta.
ARABŲ 320 Abbasidai-laikotarpis Poezija (1) Šis kursas nagrinėja Abbasidai poezija (iki 232 (Ah)), kuri buvo taikoma radikalių pokyčių kultūros ir visuomenės. Žinoma, taip pat studijuoja miestų patirtį ir bandymas pažeisti kalbos ir intelekto dimensijų paveldą. Tyrimas tentiniai pristatyti ir išanalizuoti pagrindinius reiškinius Abbasidai poezijos ir jo charakteristikas, ornamentika, konotacijų, ir vaizdus.
ARABŲ 321 Abasidų laikotarpio poezija (2) Šis kursas tyrimai poezija nuo 232-256 (Ah), per kurį įvairių judesiai buvo pastebėta, kad poetiniai vaizdai žinomų poetų šį laikotarpį, poetinių mokyklų priklauso nuo to, Abbasidai karaliavimo dekadansą įvairovė, o poezija statusas šio laikotarpio pabaigoje ,
ARABŲ 322 Literatūra islamo sekta Šis kursas nagrinėja poeziją ir prozą iš islamo pagrindinių grupuočių, atsižvelgiant į iniciacijas ir principų
ARABŲ 323 Literatūra Kryžiaus karus Šis kursas dėmesys tyrimą dėl Crusade karai arabų literatūros ypač literatūros kūriniams pagrindinių autorių šio laikotarpio Sirijoje ir Egipte per 6 ir 7 šimtmečius įtakos.
ARABŲ 428 Pasakojimai Old arabų literatūros Šis kursas apima pasakojimo senais arabų literatūros duoti pavyzdžių įvairių pasakojimo žanrų (pvz: pasaka, droll istorija, naratyvą ir rašytinės komunikacijos) studijuoti į Šiuolaikinio Pasakojimas teorijos šviesoje.
ARABŲ 312 Gramatika (2) Šis kursas apima įvairių gramatinių klausimais arabų lingvistikos, kaip antai (pagundai, šlovindami, įspėjimo, ir tt ...) studiją
ARABŲ 313 Arabų Morfologija Šis kursas suteikia įvadas į žodžių struktūrą, sukeltų pokyčių apskaičiavimą, priedų, trynimų ir kitų susijusių klausimų.
ARABŲ 314 Intr. kalbotyros Šis kursas suteikia įvadas į šnekamąją kalbą filialuose bei terminai (fonemos, morfemos, ir tt ...). Ji studijuoja vokalo takus, aprašymus fonemų, ir pagrindinis Vakarų kalbinius teorijas (iš (Dessusare iki Chomsky). Jis bando palyginti tarp šių teorijų ir pagrindinių arabų kalbinių teorijų Al-Jurjani, Ibn- Jennie, Alsakkaki. Ji taip pat studijuoja funkcinius vaidmenis ženklai ir rimuojasi sintaksės.
ARABŲ 315 Semitas ar Rytų Kalba Šis kursas suteikia studentams įvadas į tam semitų ar Rytų kalbos, jo kilmę, istoriją tyrimas. Jis bando lyginti kalbines charakteristikas ir funkcijas tarp šia kalba ir viena iš gretimų kalbų.
ARABŲ 316 Leksikologija ir terminija Šis kursas studijuoja arabų leksikologijos metodikos ir jų vystymosi pradžią. Ji taip pat suteikia įvadas į kompiuterizavimo leksikos, dirbtinis intelektas, ir dvikalbių žodynų.
ARABŲ 331 Senas Literatūros kritika Šis kursas apima aplinkų tyrimas prisidėjo prie senovės literatūros kritiką tarp kalbininkų, filosofų ir rašytojų. Jis pasirenka tekstų imtį, kuri atstovauja aplinkas ir senovės mokyklas kritikos.
ARABŲ 317 Paraiškos Gramatika ir morfologijos (studentams švietimas) Šis kursas moko studentus, kaip elgtis su skirtingų gramatinių ir sintaksinių problemų arabų kalba (tokių kaip: sakinių tipų ir pereinamas ir Intransitive veiksmažodžių) ir studijų įvairių žanrų literatūros tekstus.
ARABŲ 332 Korano ir Hadith Tyrimai Šis kursas nagrinėja iš Quranic tekstų pasirinkimą atkreipti dėmesį į savo struktūrą ir klausimus (pavyzdžiui: deklamavimas, aiškinimo ir įvairių skaitymų). Ji taip pat studijuoja kai Pranašo tradicijos ir su tuo susijusių klausimų (tokių kaip: šių tradicijų, dokumentacijos ir pasakojimo Collection).
ARABŲ 440 Tyrimo metodai literatūros ir kalbos Šis kursas suteikia įvadas į mokslinius tyrimus, jos principus, kilmės, ir išteklių metodiką. Žinoma, taip pat suteikia studentams žinių, kaip taikyti teorijas savo tyrimų į kalbinių ir literatūrinių temų.
ARABŲ 420 Andalūzijos ir Maroko Poezija Šis kursas nagrinėja poeziją per Andalūzijos eros, jo savybes, aplinką bei funkcijas. Kursas suteikia studentams įvadas į pagrindinių tipų Andalūzijos poezijos (tokių kaip: poezijos gamtos, meilės poezijos, ir elegijos) ir poezijos įtaka kultūrai ir visuomenei. Žinoma, pasirenka eilėraščių ir poetų šioje srityje atstovaujančių tipą ir išskirtinumą Andalūzijos poezijos pavyzdys.
ARABŲ 421 Andalūzijos ir Maroko proza Šis kursas nagrinėja keletą raštų (iš Andalūzijos ERA), kurios atstovauja įvairius išskirtinius stilių prozos ir jos pagrindinės taikomus savybių įvairovė.
ARABŲ 427 Literatūra iš eilės Ages Šis kursas nagrinėja keletą savitų literatūros pavyzdžių literatūros parašę autoriai, įvairių literatūrinių judėjimų po kito šimtmečius. Ši literatūra yra žinoma įvairių karaliauja. Žinoma, bando išsiaiškinti, literatūros charakteristikas šiuo laikotarpiu, jos aplinka, ir jo technines savybes.
ARABŲ 429 Šiuolaikinės literatūros Jordanija Šis kursas nagrinėja anksti literatūrą Jordanija sužinoti savo pagrindines charakteristikas ir mokyklų įvairių žanrų (tokių kaip: poezijos, dramos, romanai, ir apsakymų).
ARABŲ 422 Modernus Poezija (1) Šis kursas bando studijuoti arabų poezijos (nuo renesanso) plėtrą studijuoja skirtingus poetus, atstovaujančių judėjimui, poezija skirtingų fazių. Žinoma, bando sužinoti Vakarų kultūros įtaką šių judėjimų.
ARABŲ 423 Modernus Poezija (2) Šis kursas nagrinėja poetų imigracijos (į šiaurę ir į pietus nuo pasaulyje), šio poezijos, Romantikų požiūris Apollo judėjimo charakteristikas, ir keletą didelių poetų (tokių kaip: Al-Sayyab ir Nazek AL-Mala'kah) ,
ARABŲ 424 Modernios prozos (1) Šis kursas studijuoja arabų prozos pradžia ir jos raidą iki Antrojo pasaulinio karo, sutelkiant dėmesį į pagrindines literatūros bruožų esė ir romanų pateiktus per šį laikotarpį.
ARABŲ 425 Modernus proza ​​(2) Šis kursas nagrinėja šiuolaikinės prozos arabų pasaulyje po II pasaulinio karo plėtrą.
ARABŲ 431 Arabų retorika Šis kursas nagrinėja įvairius pavyzdžius arabų retorikos stilių. Žinoma, bando lyginti arabų retorika mokyklas šiuolaikinių kritinių ir retorinių sąvokas.
ARABŲ 410 Gramatika (3) Šis kursas tyrimai Vyriausybės filosofija ir kai kurie studijuoja klausimai senovės Arabų Grammarians diferenciaciją. Žinoma, taip pat studijuoja struktūras priesaikos, Paklausa, Būklė, ginčų valdytojų, valdytojai, užsiėmęs, sintaksės palydovus ir žodžių kilmininko linksnis.
ARABŲ 413 Gramatika (4) Šis kursas nagrinėja įvairias gramatines daleles, jų kilmę, pagrindinius bruožus ir funkcijas, vaizdais grammarians ir jų taikomus pavyzdžių.
ARABŲ 414 Gramatika (5) Šis kursas bando mokyti studentus, kaip: įgyti įgūdžių suprasti, taikant ir įvertinti arabų analizavimo metodus.
ARABŲ 412 Gramatika Mokyklos Šis kursas nagrinėja skirtingas mokyklas gramatikos (tokių kaip: Al-Basri, Al-Kufi ir kitų mokyklų), per lyginant ir priešpastatant savo pagrindines funkcijas.
ARABŲ 415 Ypatingas Užsakyti kalbotyros ar gramatika Šis kursas nagrinėja vieną iš gerai žinomų nuorodas arba išteklių kalba ar gramatikos (tokių kaip: Al-Kamil Al-Mubarrid, Al-Khasa`is iš Ibn Jinnim, Al-Kitab iš Sibawayhi, Maani Al-kur`an iš al-Farraa tt) peržiūri dažniausius temas (kalbotyros) ir netyrinėta klausimus ankstesnių kursų.
ARABŲ 411 Lingvistika arabų Šis kursas nagrinėja kalbų apskritai ir arabų, ypač istoriją, tarp arabų ir skirtingų tarmių santykiai, pagrindiniai bruožai kalbos istorijos, kaip antai: apskaičiavimą, sinonimus, metatezę ir kalbos vystymuisi.
ARABŲ 432 Šiuolaikinės literatūros kritika Šis kursas tyrimai dėl kritikos COLERIDGE teorija, naujas kritikas mokyklos Didžiojoje Britanijoje ir Amerikoje plėtros pagrindiniai šiuolaikinių kritikų teorijos (pvz: struktūralizmas ir Kalbinis ir psichologinės mokyklos).
ARABŲ 426 Lyginamoji literatūra Šis kursas nagrinėja lyginamosios literatūros kaip koncepcija, jos ištakas, jo Prancūzijos ir Amerikos mokyklose, šiuolaikinių kritinių tyrimų, jos pradininkų, ir kai taikomus literatūros tekstų.
ARABŲ 434 Korano ir Pranašo Retorika Šis tyrimas suteikia įvadas į retorikos kalba apskritai ir kalbos struktūros Korane ir Pranašo Tradicijos; estetinė vaizdai, patarlės, ir ironiška išraiška Korano.
ARABŲ 417 Specialūs Temos
ARABŲ 416 Atliekant paiešką Kalba
ARABŲ 434 Korano ir Pranašo Retorika
ARABŲ 417 Specialūs Temos
Programa mokoma:
Arabic (Jordan)

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Yarmouk University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date