Bakalauro architektūra laipsnių

NewSchool of Architecture and Design

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro architektūra laipsnių

NewSchool of Architecture and Design

NewSchool siūlo dvi bakalauro programas architektūroje. Architektūros bakalauras yra penkerių metų Naab akredituota programa, kuri parengs jums siekti architektūros ia Jungtinėse Amerikos Valstijose ir dailės architektūros bakalauro yra keturių metų studijų programa, kuri duos jums platų pagrindą architektūros srityje.

Bakalauras Architektūros

Nuo mokymo Senovinis pastatas tradicijas tvarių ir naujoviškų technologijų, šios architektūros bakalauro studijų programos mokymo suteikia ateities kūrėjais galimybę užsidirbti pirmąjį profesionalų laipsnį akredituota Nacionalinio architektūros akreditavimo valdyba (Naab). Architektūros bakalauras padės studentams įgyti išsilavinimą ir įgaliojimai jiems reikia siekti valstybės ia. Studentai turės palikti šią programą gerai parengtą poziciją su architektūros ar dizaino įmonė.

Tradicinis trasa trunka penkerius metus baigti, bet dedikuoti studentai gali pasirinkti imtis pagreitintą takelį, kuris leis jiems užbaigti savo lygį per ketverius metus. Dailės bakalauras architektūros laipsnis yra skirtas studentams, kurie domisi sužinoti apie dizainą iš techninės ir estetinės požiūriu rengiantis arba architektūros studijų programą ar kitos profesinės laipsnio siekimas. Su mokymo orientuota supažindinti jus su naujovių, produktų ir formų pastatą, ši programa suteikiančias jums patenkinti profesinius iššūkius daugelyje kylančios architektūros siekiams. Jeigu jūs visada norėjau suprasti dizaino pamatus iš techninių ir estetinių požiūriu, NewSchool anketa bakalauras architektūros programa yra ideali vieta jums.

Tradicinis kelio trunka ketverius metus užbaigti bet dedikuoti studentai gali pasirinkti imtis pagreitintą takelį, kuris leistų jiems užbaigti savo laipsnį per trejus metus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
4 - 5 metų
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Diego, California
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Diego, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla