Bakalauro architektūra

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

apie katedrą

Studentai įtraukiami į šio ketverių metų bakalauro programą su savo MF-4 taškų YGS. Iš departamentas architektūra reikia stipraus turinio žinias matematikos, geometrijos ir nekilnojamojo susidomėjimą vizualiųjų menų ir filosofijos. Kursai keturių skirtingų sričių, pavyzdžiui, architektūros ir statybos informaciją, istorijos architektūros, aplinkos kontrolės ir statybos technologijų, projektų statybos ir valdymo siūlomi su gylio studentams. Studentai sukurti ir pateikti projekto su šiomis žiniomis laboratorijose ir dirbtuvėse kiekvieną semestrą. Tai reiškia, kad studentai aktyviai dalyvauti jų ugdymo procese. Jis skirtas suteikti mūsų studentams įgūdžių, pavyzdžiui, projektuojant visus statybos rūšių, projektavimo vietas, gaminti daiktus, kurie naudotojai reikia, techninį mokymą apie planavimo ir statybos procesus, taip pat įgūdžius savęs tobulinimą koordinuoja remiantis meno ir kultūros, ir įgūdžiai sprendžiant problemas dėl darbo.

Įdarbinimo galimybės

Statybos sektorius yra pirmaujanti sektorius šalies ekonomikai, kartu su kitų sektorių, kad jis turi įtakos. Architektai galite pasirinkti vietas ir padaryti galimybių studiją nekilnojamojo turto investicinių bendrovių; būti skiriamas kiekviename projektavimo, kaštų valdymo ir gamybos plačiąja prasme etape; koordinuoti visus su naudojant sukurtą produktą proceso disciplinas; vykdyti įsipareigojimų klausimus, lauko kontrolė ir konsultavimo paslaugas; parduoti ir daryti rinkodaros statybinių medžiagų; dirbti kaip akademinio pasaulio akademinėje aplinkoje; dirbti organizacijos ir leidybos verslo architektūros ir meno srityse. Architektai gali dirbti valstybinėse institucijose, pavyzdžiui, Kultūros ir turizmo ministerijos, Aplinkos ministerijos ir urbanistikos ministerijos plėtros savivaldybėse, taip pat privataus sektoriaus įsipareigojimą, projektavimo, nekilnojamojo turto gerinimo firmų, ir jie taip pat gali atidaryti savo verslo ir dirbti kaip laisvai samdomais vertėjais. Su didėjančios tendencijos gentrification, buvo sukurtos naujos darbo sritys architektams.

apie kursai

Gyvenimo iš departamento architektūra siūlo kursus, kurie suteikia informaciją, kuri gali būti naudojama visose profesinio gyvenimo etape. Pagrindai projektavimas, kompiuterinės padeda projektavimą, statybą informacijos, struktūros informacija, technologijų architektūra, architektūros dizaino, statybinių medžiagų, architektūrinės projekto, statybos apklausos, protection- restauravimo, zonavimas įstatymą, architektūros statybos projekto yra pagrindiniai kursai departamentas. Daugelis pasirenkamuosius kursus apie konkrečių sričių siūlomi studentams, taip pat.

Įsiurbimas

  • On-campus rugsėjo ir vasario kiekvienų metų
  • Prisijungę: ištisus metus studentas gali įtraukti bet kokią metų mėnuo
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

We are a big family believing that the life is the product of dreams, dreams give rise to goals and goals give rise to life, and we all adjoin not only heart but also mind to the work. As a requisiten ... Skaityti daugiau

We are a big family believing that the life is the product of dreams, dreams give rise to goals and goals give rise to life, and we all adjoin not only heart but also mind to the work. As a requisiteness of doing a work whose output is science, we believe in the power of seeing, looking differently, changing and transforming. We make a great effort to reach our objective of changing life of every person touching us in the direction of his/her goals and dreams, and beautify primarily our environment and our country and then the entire world. Skaityti mažiau
Stambulas , Turkija internete + 1 Daugiau Mažiau