apie katedrą

Studentai įtraukiami į šio ketverių metų bakalauro programą su savo MF-4 taškų YGS. Iš departamentas architektūra reikia stipraus turinio žinias matematikos, geometrijos ir nekilnojamojo susidomėjimą vizualiųjų menų ir filosofijos. Kursai keturių skirtingų sričių, pavyzdžiui, architektūros ir statybos informaciją, istorijos architektūros, aplinkos kontrolės ir statybos technologijų, projektų statybos ir valdymo siūlomi su gylio studentams. Studentai sukurti ir pateikti projekto su šiomis žiniomis laboratorijose ir dirbtuvėse kiekvieną semestrą. Tai reiškia, kad studentai aktyviai dalyvauti jų ugdymo procese. Jis skirtas suteikti mūsų studentams įgūdžių, pavyzdžiui, projektuojant visus statybos rūšių, projektavimo vietas, gaminti daiktus, kurie naudotojai reikia, techninį mokymą apie planavimo ir statybos procesus, taip pat įgūdžius savęs tobulinimą koordinuoja remiantis meno ir kultūros, ir įgūdžiai sprendžiant problemas dėl darbo.

Įdarbinimo galimybės

Statybos sektorius yra pirmaujanti sektorius šalies ekonomikai, kartu su kitų sektorių, kad jis turi įtakos. Architektai galite pasirinkti vietas ir padaryti galimybių studiją nekilnojamojo turto investicinių bendrovių; būti skiriamas kiekviename projektavimo, kaštų valdymo ir gamybos plačiąja prasme etape; koordinuoti visus su naudojant sukurtą produktą proceso disciplinas; vykdyti įsipareigojimų klausimus, lauko kontrolė ir konsultavimo paslaugas; parduoti ir daryti rinkodaros statybinių medžiagų; dirbti kaip akademinio pasaulio akademinėje aplinkoje; dirbti organizacijos ir leidybos verslo architektūros ir meno srityse. Architektai gali dirbti valstybinėse institucijose, pavyzdžiui, Kultūros ir turizmo ministerijos, Aplinkos ministerijos ir urbanistikos ministerijos plėtros savivaldybėse, taip pat privataus sektoriaus įsipareigojimą, projektavimo, nekilnojamojo turto gerinimo firmų, ir jie taip pat gali atidaryti savo verslo ir dirbti kaip laisvai samdomais vertėjais. Su didėjančios tendencijos gentrification, buvo sukurtos naujos darbo sritys architektams.

apie kursai

Gyvenimo iš departamento architektūra siūlo kursus, kurie suteikia informaciją, kuri gali būti naudojama visose profesinio gyvenimo etape. Pagrindai projektavimas, kompiuterinės padeda projektavimą, statybą informacijos, struktūros informacija, technologijų architektūra, architektūros dizaino, statybinių medžiagų, architektūrinės projekto, statybos apklausos, protection- restauravimo, zonavimas įstatymą, architektūros statybos projekto yra pagrindiniai kursai departamentas. Daugelis pasirenkamuosius kursus apie konkrečių sričių siūlomi studentams, taip pat.

Įsiurbimas

  • On-campus rugsėjo ir vasario kiekvienų metų
  • Prisijungę: ištisus metus studentas gali įtraukti bet kokią metų mėnuo
Programa mokoma:
  • Turkų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Nisantasi University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Duration
4 metų
Dieninės
Price
6,300 EUR
On-campus: 6300 €; Prisijungę: 5300 €
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date