Bakalauro architektūros dizaino

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Inda, Tarptautinė programa Dizaino ir architektūros, yra anglų kalbos programa dėstoma per Architektūros fakultetas Čulalongkorno universiteto, esantys Bankokas, Tailandas. Čulalongkorno yra seniausias universitetas Tailande, įkurta 1917 metais karalius Rama VI garbei savo tėvo, karaliaus Čulalongkorno. Architektūra fakultetas pirmą kartą buvo įkurta 1939 metais ir turi ilgą ir sėkmingą istoriją šviesti specialistus praktiškai Tailande. Tarptautinė programa - Inda - buvo įkurta 2006 metais, kuria siekiama patenkinti didėjančią paklausą anglų kalbos mokymas, kad būtų geriau parengti studentus studijuojant užsienyje.

4 metai mokslų bakalauras Architektūros dizainas Laipsnis

Nuo jos pirmojo suvartojamų apie 40 mokinių, o 2006 m Inda jau sparčiai augo, ir dabar turi daugiau nei 300 studentų kohortos. 2014, Inda baigė penktąją klasę, ir gerai savo kelią tapti viena iš pranašesnis dizaino regiono mokyklose.

Daugiausia dėmesio skiriant dizaino naujoves ir eksperimentavimą, Inda siekiama suteikti savo absolventams tiesų tarptautinės perspektyvos architektūros ir dizaino. Ji tai daro dirba instruktoriai iš viso pasaulio, įskaitant Jungtinių Valstijų, Kinijos, Japonijos, Australijos, Ispanijos, Švedijos, Vokietijos, Prancūzijos, Danijos, Rusijos ir Tailando. Instruktoriai baigė pirmaujančių tarptautinių dizaino mokyklos, įskaitant architektūrinį asociacijos, Harvardo aukštosios mokyklos dizainas, Massachusetts Institute of Technology, Kolumbijos universiteto Kornelio universiteto Kalifornijos universitetas Berklyje, New York University, iš Čikagos meno instituto mokykloje, Melburno universiteto, ir daug daugiau. Taigi fakultetas atsineša unikalias perspektyvas dėl architektūros naujoves visame pasaulyje.

Kaip ir daugelis mokyklų architektūra, Inda turi pagrindinę mokymo programą teikti būtiną mokymą dizaino ir komunikacijos istorija ir teorija, ir architektūros, statybos ir aplinkosaugos technologijų kursus. Ji taip pat papildo šias su kursų, skirtų įteigti informuotumą apie unikalių savybių regione, įskaitant atogrąžų Architektūros, Pietryčių Azijos architektūra, architektūra Bendrijos Ekologijos ir Urbanistikos diapazone. Siekiant dar labiau papildo šį pagrindinį mokymo, Inda taip pat suteikia studentams su daugeliu galimybių tarptautinio bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo per seminarus, keliaujančių studijos, dizainas statyti projektuose, ir ekskursijos serijos. Daugelis iš jų yra palengvino bendradarbiavimą su tarptautinėmis institucijomis, įskaitant Parsons The New School Niujorke, Meiji Universiteto Japonijoje ir ETH Ciuriche.

Nors Inda priėmė architektūrą, kaip jos pagrindinė tema tyrimą, siekiama parodyti, kaip architektūra jungia su kitomis disciplinomis, pavyzdžiui, kraštovaizdžio architektūros ir urbanistikos, ir tokiu būdu parodyti, kaip architektūra atvaizduoja dizaino disciplinų apskritai. Ja taip pat siekiama įteigti studentams pagrindinių dizaino įgūdžių, kaip antai kūrybos ir kritiškai spręsti problemas, kaip į dizaino vaidmenį Bendrijos lygmeniu sąmoningumą ir gebėjimą susidoroti su besikeičiančių dizaino profesijų 21-ajame amžiuje.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2016

Apie mokyklą

Thailand’s first institution of higher learning officially came into being in March 1917. The groundwork and preparation, however, took place more than a century ago. The worldwide economic, social an ... Skaityti daugiau

Thailand’s first institution of higher learning officially came into being in March 1917. The groundwork and preparation, however, took place more than a century ago. The worldwide economic, social and political changes in the late nineteenth century contributed to Siam’s decision to adapt in order to avoid being colonized by Western powers (“Siam” became “Thailand” in the year 1939). Skaityti mažiau