Bakalauro audiovizualinio dizaino

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Veiklos ir meno matmenys eiti koja kojon

Garso ir vaizdo žiniasklaida vaidina pagrindinį vaidmenį teikiant informaciją, švietimo ir pramogų. Pagrindinis Garso dizainas moko jus sukurti naudojant vaizdą ir garsą. Jums bus mokytis garso ir fotoaparato technologijas, programinės įrangos technologijas, gamybos metodus ir koncepcijos plėtrą.

Mūsų dėstytojai visi turi tvirtą teorinį ir profesinį išsilavinimą: Jie mokslininkai, scenarijų redaktoriai, garso ir vaizdo dizaineriai, judesio grafikos dizaineriai, interaktyvūs dizaineriai, Vizualiniai menininkai, redaktoriai, ir kamera ar garso technikai.

Studentas tikimasi turėti bazinį lygį išankstinio žinias garso ir vaizdo dizaino ir dirbant su vaizdų srityje, taip pat yra pasakojimas interesus. Studentai turėtų ištirti ir rizikuoti, priimti (ir net apkabinti) gedimą. Jums bus mokytis reflektuoti savo darbą, ir kad savo kolegoms.

Užduotys jums bus dirbantys bus iš dalies būti apibrėžta pagal kliento, ir iš dalies savo interesų srityse. Jums bus plėtoti savo vizualinę kalbą. Jums bus mokytis dirbti bendradarbiaujant per komanda. Jums bus mokytis aikštę ir bendrauti savo idėjas klientams, įgula ir visuomenei. Galų gale, jums bus dirbti dėl galutinio produkto tinka viešo rodymo realizavimo.

Į pirmoji dalis savo studijas, Jūs išmoksite kurti audiovizualinius kūrinius. Galėsite vienos minutės kūrinius išleisti į internetą ar televiziją, šortai kino, vaizdo ir garso įrenginių VJs arba demonstravimui, į pastatus, interneto vaistai ar autonominių audiovizualiniams kūriniams, vaizdus vaizdo sienos arba pirmojo asmens dokumento.

Įpusėjus jūsų Antraisiais metais jums gilintis į žinių ir pasakojimo būdų nuo pirmos dalies. Trečiaisiais metais, jums bus padaryti stažuotę ir per pastaruosius metus jums bus padaryti nepilnametį į vieną iš trijų būdų: autonominė, socialinę ar komercinę. Baigęs studijas, galite dirbti iš visų pusių audiovizualinio dizainerio, interaktyvios vaizdo ir garso prodiuseris, režisierius ar judesio grafikos dizaineris.

img

Karjeros galimybės

 • Visi ištisus garso ir vaizdo dizaineris
 • Interaktyvus audiovizualinis gamintojas
 • Direktorius
 • Judesio grafikos dizaineris
 • Redaktorius
 • Interaktyvus dizaineris
 • (Garso) vaizdo menininkas

kurti pionierių

Mūsų sėkmingai Garso Dizaino absolventai apima: Willem Krikštytojas (nugalėtojas Golden Gate sudarymo); Roeland de Bruïne (žinomas dėl TV formatu "Trumeno '); Michelis van den Burg (išvardytos HOT100); Jeroen Houben (žinomas Video 'SEF "ir" Yellow letena "ir trumpametražių filmų" sorry "); Jurjen Versteeg (Vimeo premijos laureatas ir nuo steigėjo formos ir partneris); ir Bero Beyer (žinomas dėl "Rojaus dabar").

Portfelio kontrolinis sąrašas

Ar jums ...

 • talentingas vizualiųjų menų?
 • nepriklausomas ir atsakingas?
 • skirta ir motyvuoja?
 • verslumo?

Tada aplankyti vieną iš mūsų atvirų durų dienose arba atidaryti vakarą - ir pareikšti savo portfelį! - Ir kreiptis dėl priėmimo.

10-15 darbų atranka, kuri prieš buvo pagal kūrybinio proceso

Pavyzdžiui: projektuoja, objektai, fotografijos, filmai, žaidimai, animacija, mados (priedas), baldai, modeliai, brėžiniai, plakatai, akcijos, paveikslai, tinkamos naudoti daiktai ir skulptūros. Galite skelbti ir pateikti visa tai tvarkingas tradicinis portfelio aplanko, bet jūs taip pat galite naudoti skirtingus metodus: 3D darbas gali būti pareikštas (kartono) box, skaitmeninis darbai gali būti pateikiami ant nešiojamojo ar tabletę.

Atkreipkite dėmesį: Be šių darbų, prašome mums parodyti kai kurių kitų dalykų, kuriuos kūrė. Padaryti atidžiai rinktis tarp šių dviejų. Tokiu būdu, mes galime įvertinti, kiek jūs turite jūsų pačių savybių ir savo darbą pažvelgti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the ... Skaityti daugiau

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the graphic designer, but rather for people who possess a multitude of talents and skills and who look beyond the borders of their original discipline. Skaityti mažiau