Be faktinių aplinkybių ekonominių ir energetinių krizių žemės ūkio gamyba Europoje susiduria su dideliais iššūkiais, kaip ir kur gaminti vis reikliausių vartotojų ir konkurencingą rinką, tvariai visais aspektais. Būsimieji vadybininkai ir konsultantai sektoriaus reikia labiau nei bet kada pirmų rankų žinių apie inovatyvių metodų šiltnamio ir atvirame lauke augalų gamyba ir įgūdžių tarptautinio verslo vadybos. Studentai studijuoja aeres UAS į Drontene (Nyderlandai) ir Groupe ESS Anžė (Prancūzija).

Baigusiems šį kursą turės iš pirmų rankų žinių apie sodininkystės praktiką Olandijoje, viena iš pirmaujančių ES šalių sodininkystės ir augalininkystės. Absolventai įgis vertingų įžvalgų į verslo kultūrą kontrastų ir darbo etika, kurios egzistuoja tarp regionų Europoje. Tyrimas apima profesines kompetencijas, reikalingas tas pozicijas versle, pramonėje, vyriausybės ir kitų nacionalinių ir tarptautinių institucijų, kuriose augalų auginimas yra svarbi tema. Į profesines užduotis atsižvelgiant į specialistų šių pozicijų yra jūsų tyrimo pagrindas.

Pridėtinė vertė mokytis Prancūzijoje

Groupe ESS yra Vakarų Prancūzijoje, pirmaujančių Prancūzijos žemės ūkio ir žemės ūkio verslo regione. Su savo 2,630 studentams Groupe ESS yra didžiausia aukštojo išsilavinimo, gyvosios gamtos mokslai Prancūzijoje. Ji siūlo platų programų 10 pagrindinių veiklos sektorių: žemės ūkio, maisto, kraštovaizdžio tvarkymas, aplinkos, sodininkystė, vynuogininkystė, mažmeninė prekyba, prekyba, žemės ūkio verslo valdymo ir Town & Country planavimo.

Pagrindiniai ugdymo patirtį Groupe ESS sutelkiant dėmesį į intensyvios instruktavimas ir noras plėtoti verslumo jausmą su artimu santykius su verslo gyvenime. Pastovaus mainai su verslo gyvenime leidžia Groupe ESS likti dera su iššūkiais ir tikrovės vietoje. Anžė yra energingas miestas su išskirtiniu paveldo, tik 90 minučių nuo Paryžiaus ir 60 minučių nuo Atlanto. Kadangi ilgą tradiciją sodininkystės, Anžė šiandien svarbiausia centras pasėlių gamybos ir perdirbimo Europos, visų pirma sėklų. Jis taip pat yra pirmos klasės ekonominis centras maisto pramonei, bankai ir logistikos kompanijų.

Studijos Olandijoje ir Prancūzijoje suteikia studentams galimybę atrasti kitas kultūras ir tobulinti žmogiškąsias savybes pagarbos atvirumas, tolerancija ir išradingumu.

Kompetencijos

Baigusiems bus kompetentinga šiose srityse patirties:

 • Moksliniai tyrimai, inovacijos ir technologijų plėtrai žemės ūkio sektoriuje
 • Augalų auginimas / horitcultural konsultacinės paslaugos
 • Komercinė veikla, nacionaliniu ir tarptautiniu
 • Verslumas žemės ūkio sektoriuje
 • Rinkos plėtros ir rinkodaros strategijos žemės ūkio produktų
 • Nacionaliniu ar ES politikos institutų

Dvivietis laipsnis

Aeres University of Applied Sciences ir Groupe ESS pasiūlyti angliškų dukart Europos inžinierius studijų programos fondą (EDF) studentams augalininkystės sektoriaus sėkmingos karjeros vienoje iš šių profesinių profilių:

 • Moksliniai tyrimai, plėtra ir inovacijos augalų / Sodininkystė gamybos sektoriuje
 • Konsultantas ir patarėjas
 • Pardavimai ir sąskaitų tvarkytojas
 • Verslumas ir verslo valdymo

Enrol

Atrinktiems kandidatams už 1,5 metų bakalauro studijų kursuose turi būti:

 • Užbaigtos BTS Bandomojo objekto, HND arba Licencija 2 arba bent trejų metų universitetinių studijų, žemės ūkyje arba susijusia tema
 • Minimalus balas 550 TOEFL anglų kalbos testą arba oficialiai pripažintos lygiavertės, pavyzdžiui, IELTS (lygis 6,0) arba BTI (79)
 • Gebėjimas formuluoti nuosekliai raštu anglų kalba ir turėti pasirinkto jarea interesų viziją. Esė rašymas yra dalis atrankos procedūros
 • Stipri motyvacija būtų sėkminga sektoriuje
 • Komandos dvasia, lankstus požiūris į tarptautinę darbo aplinką
 • Finansavimas dotacijos arba stipendija, ar privačių priemonių forma

Kvalifikacija

Po sėkmingai užbaigti šį vienerių metų programą, absolventai gaus ingenieur laipsnį (bachelor's pagyrimu laipsnis) ir Licenciją professionelle sodininkystėje ir žemdirbystės.

Programa mokoma:
Anglų
Aeres University of Applied Sciences

Peržiūrėti 12 daugiau kursų Aeres University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date