Bakalauro aviacijos valdymo

Castelldefels School of Social Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro aviacijos valdymo

Castelldefels School of Social Sciences

Šis unikalus specializacijos kursas yra ekonomikos bakalauro laipsnis, kuris visiškai atliekamas anglų kalba. Kursas buvo pristatytas bendradarbiaujant su tarptautiniu Taikomųjų mokslų universitetu Bad Honnefe, Vokietijoje, kur jis sėkmingai vyko per pastaruosius 10 metų. Aviacijos vadybos studijų programa atitinka greitą oro uostų transporto rinkos poreikį, kuris, atsižvelgiant į pasaulinę prognozę, per artimiausius dešimtmečius reikalaus daugybės specialistų. KSSS dėstytojai yra ekspertai šioje srityje, turintys ilgametę patirtį ir tarptautinę aviacijos pramonės karjerą. Per paskutinį 6 semestro studijų laikotarpį mūsų studentai įgyja bendrų ekonominių žinių, taip pat turi platų patirtį aviacijos valdymo srityje. Studentė iš CSSS bus paruoštas jų ryškiai karjerą aviacijos valdymą. Jie taip pat ištirs, tokiose srityse kaip aviacijos strateginio valdymo, krovinių valdymo, oro uosto projektavimo ir plėtros, žemės tarnybos, aviabilietai tinklo valdymo, oro eismo valdymo ir aviacijos teisės aktus.

Kodėl studijuoti Aviation Management bakalaurą su CSSS?

CSSS yra kosmopolitinėje Ispanijos Katalonijos regiono sostinėje ir viename iš labiausiai kultūriškai turtingų Barselonos miestų. Tai kerintis pajūrio miestas su beribis dinamišką ir draugiška atmosfera. Mes esame novatoriški ir perspektyvūs koledžai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama studentų karjeros plėtotei ir pridėtinę vertę visame pasaulyje. Kolegijoje dirba dėstytojai, kurie yra pagrindiniai mąstytojai ir sėkmingas profesionalas savo srityse, siūlo platų laipsnių tiek bakalauro, tiek magistro laipsnį, ir prižiūri studentus, kurie vykdo doktorantūros studijas. Mes siūlome studentams puikų akademinį, bibliotekose, apgyvendinimo, karjeros, paramos paslaugas ir socialinių paslaugų. Mūsų esmė misija yra teikti aukščiausio lygio išsilavinimą.

Tikslai

Aviacijos valdymo specializacija labiau orientuota į praktiką. Kursų rengimo ir kūrimo metu mes įtraukiame geriausią Europos praktiką švietimo ir verslo bendradarbiavimo srityje. Mokydamiesi įvairių kursų modulių, mūsų studentai dirba daugelyje atvejų tyrimų, kurie suteikia jiems galimybę pasinaudoti savo teorinėmis žiniomis, įgytais paskaitos metu. Mokymosi tokiu būdu padidina jų gebėjimą imtis kritinį požiūrį į įvairius klausimus, galvoju kūrybiškai ir naudojant geriausius įrankius ir ekonominius rodiklius išspręsti konkrečią problemą. Kas daugiau, studentai dalyvauti sprendimų žaidimas, kuriame jie priimti sprendimus ir spręsti problemas būdingų avialinijų vadovams. Šis žaidimas, po kurio studentai gauna sertifikatą oro uosto procesų ir operacijų imitavimo, yra siūloma tik viename universitete Vokietijoje ir dviejų universitetų Jungtinėje Karalystėje.

Mokymo metodika

Tie, kurie studijuoja CSSS kvalifikacijoms, siūlo struktūrizuotą mokymosi procesą, apimantį tiek teorinius, tiek praktinius pramonės aspektus, integruojant įvairias temas kartu su aiškiai apibrėžtu karjeros vystymosi modeliu laipsniškai narystės lygiu. Tiek dėstytojai, tiek dėstytojai, tiek mokslininkai, taip pat komandiruoti darbuotojai deda daug pastangų, kad išlaikytų aukštus tarptautinius mokymo ir mokslinių tyrimų standartus. Nuolatinė rinkos poreikių analizė kartu su labai lanksčią organizacinę struktūrą leidžia mums įvertinti ir atnaujinti savo mokymo ir tyrimų profilį ne tik suteikti studentams naujausias, patikimas ir kokybiškas žinias, bet ir sustiprinti mūsų reakciją į rinkos reikalavimus ir Galimybės.

Modulio apžvalga

Aviacijos valdymo specializacija labiau orientuota į praktiką. Kursų metu projektavimo ir kūrimo, mes įtraukė geriausią Europos praktiką švietimo ir verslo bendradarbiavimą.

Nors mokytis įvairių kursų modulius mūsų studentai dirba nemažai atvejų tyrimus, kurie suteikia jiems galimybę panaudoti savo teorines žinias paskaitų metu įgytas. Mokymosi tokiu būdu padidina jų gebėjimą imtis kritinį požiūrį į įvairius klausimus, galvoti kūrybiškai ir naudojant geriausius įrankius ir ekonominius rodiklius išspręsti problemą.

Kas yra daugiau, studentai dalyvauti sprendimų žaidimas, kuriame jie priimti sprendimus ir spręsti problemas būdingų avialinijų vadovams. Šis žaidimas, po kurio studentai gauna sertifikatą oro uosto procesų ir operacijų imitavimo, yra siūloma tik viename universitete Vokietijoje ir dviejų universitetų Jungtinėje Karalystėje.

1 metai (Be CSSS, Ispanija)

1 SEMESTRAS (16 savaičių)
Tema Kredito valandos
HM 1101 anglų kalba 2
HM 1102 informacinės technologijos 2
HM 1103 linijinė algebra 2
HM1104 matematinė analizė 2
HM1105 Mikro ekonomika 2
HM1106 filosofija 2
HM 1107 Intelektinės nuosavybės apsauga 2
IŠ VISO 14
SEMESTRAS 2 (16 savaičių)
Tema Kredito valandos
HM1201 aprašomoji ir matematinė statistika 2
HM1202 makroekonomikos fondas 2
HM1203 įstatymas 2
HM1204 valdymas 2
HM1205 psichologija 2
IŠ VISO 10

2 metai (UITM, Lenkija)

SEMESTRAS 3 (16 savaičių)
Tema Kredito valandos
HMI301 apskaita 2
HMI302 "Enterprise Finance" 2
HMI303 lenkų kalba 1
HM301 ekonominė geografija 2
HM302 Europos Sąjungos ekonominė politika 2
A301 Integruotas paslaugų valdymas 1
A302 Įvadas į aviacijos valdymą 2
A303 Įvadas į aviacijos politiką 1
A304 Nacionalinė ir tarptautinė aviacijos organizacija. 2
A305 oro linijų valdymas 2
IŠ VISO 17
SEMESTRAS 4 (16 savaičių)
Tema Kredito valandos
HM303 lenkų kalba (tęsinys) 1
HMI401 operatyviniai tyrimai 3
HMI402 PE (tęsinys) 1
HM401 ekonominė analizė 2
HM402 Ekonomikos minties istorija 2
HM403 valdymo žaidimas 2
HM404 Viešieji finansai 2
HM405 Viešieji ryšiai 2
A401 oro uosto valdymas 2
IŠ VISO 17

3 metai (UITM, Lenkija)

SEMESTRAS 5 (16 savaičių)
Tema Kredito valandos
HMI303 lenkų kalba (tęsinys) 1
HMI402 PE (tęsinys) 1
HMI501 diplomo seminaras (tęsinys) 1
HM501 bankininkystė 2
HM502 verslo korespondencija 1
HM503 verslo planas 2
HM504 finansinio tarpininkavimo sistema 2
HM505 valdymo apskaita 2
HM506 mokesčių ir muitų sistema 2
A501 Ground Services 2
IŠ VISO 16
SEMESTRAS 6 (16 savaičių)
Tema Kredito valandos
HMI501 diplomo seminaras (tęsinys) 1
HMI601 "E-verslas ir elektroninės paslaugos" 3
HMI602 Derybos 1
HM601 ekonominė etika 1
HM602 socialinė apsauga 2
A601 aviacijos įstatymas 2
A602 oro navigacijos paslaugos 2
A603 laiko tarpsnių valdymas 2
IŠ VISO 14

4 METAI (VOKIETIJOJE) - PASIRINKTINIS PAGAL PRIEINAMUMĄ

Tema Kredito valandos

HM 1206 Profesinis stažuotojas 2 Studentai bus prijungti prie oro uosto praktiniam mokymui.

Įrašas reikalavimas

CSSS sveikina kvalifikacijos kandidatus, be diskriminacijos link jų lyties, amžiaus, kultūrinių, etninių, religinių ir rasinių sluoksnių.

Priėmimo metu CSSS nustato minimalius kriterijus, kurie buvo suprojektuoti nustatyti pareiškėjams, kurie garso akademinį potencialą ir kurie parodyti kūrybiškumą, kritinį mąstymą, socialinius ir moralines vertybes, įrodymų anglų kalbos žinias ir stiprios motyvacijos.

ES / ne ES ar tarptautiniu

  • Didesnis vidurinė mokykla arba baigtas lygį
<li> Puikus angl&#371;</li>


Brandaus Pareiškėjas

Jei turite atitinkamą kvalifikaciją ar darbo patirtį, akademinių kreditų gali būti skiriamos į jūsų CSSS studijų programos. Norėdami gauti daugiau informacijos, atsiųskite el. Laišką mūsų kursų koordinatoriui admissions@csss.es

Anglų kalbos reikalavimai

  • Jūs privalote turėti kompetenciją anglų kalbos mokytis pas mus. Dažniausiai priimami įrodymai anglų kalbos gebėjimas yra IELTS 5.5 (su minimalaus 5,0 visais komponentais).
<li> Jei neatitinka m&#363;s&#371; minimali&#371; angl&#371; kalbos reikalavim&#371;, studentas privalo atlikti <strong>CSSS internetin&#303; angl&#371; kalbos test&#261;</strong></li>


Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite savo kursų koordinatoriuje admissions@csss.es

* Kad atitiktų mūsų reikalavimą įvažiuoti, visada priklauso nuo programos koordinatoriaus nuožiūros

Mokesčiai ir dotacijos

Mokesčiai

ES

Prašymo mokestis (negrąžinamas, sumokėtas kartu su paraiška): 300 EURO

Studijų mokestis už programą: 10 000 eurų

  • 1 metai: 4000 eurų
<li>2 metai: - 3000 eur&#371;</li> <li>3 metai: 3000 eur&#371;</li>


Ne ES

Prašymo mokestis (negrąžinamas, sumokėtas kartu su paraiška): 300 EURO

Studijų mokestis už programą: 11 500 eurų


  • 1 metai: - 5500 eurų
<li>2 metai: - 3000 eur&#371;</li> <li>3 metai: 3000 eur&#371;</li>* Mokėjimo išsimokėtinai planai nėra. Smulkesnės informacijos kreipkitės CSSS administracija departamentas.

dotacijos

Studentai turi teisę kreiptis dėl dotacijos, jei jiems buvo pasiūlyta vieta mokytis dieninių kursų Castelldefels socialinių mokslų mokykloje Barselonoje;

Nuopelnais grindžiamą Dotacijos

Atidaryti: Remiantis visų pirma laipsniais, akademinės stipendijos atlygina studentus, turinčius stiprią akademinę veiklą. Kandidatai taip pat turi aprašyti, kaip akademiniais nuopelnais ir profesinės sėkmės sąlyga juos su lyderystės potencialą.

Reikalingos subsidijos

Need pagrindu stipendijos skiriamos remiantis mokinio ar studento tėvų finansinės fone. Jos turi pagrindo stipendijos yra skirtos padėti su studijomis, kai studentai ar jų globėjai negali sau leisti už mokslą ir mokesčius.

Moterys versle

Ten buvo didelė pažanga atotrūkio tarp lygių teisių vyrų ir moterų skirtumus, - bet mes vis dar turime nuveikti. Į verslo Grant Moterys yra moterys pareiškėjams, kurie turi darbo ar stažuotės patirties arba vadovaujama komanda tarptautinėje aplinkoje. Šiai stipendijai CSSS ieško moterų lyderių, kurie turi patirties ir supranta šiandienos pasaulinę darbo aplinką

Akredituotas Negalia dotacijos

Akredituotas Negalia dotacijos yra nuožiūra fondas skirtas padėti paramos studentams su negalia, kurie negali gauti įstatymų finansavimo.

Prašome pasirinkti savo stipendiją ir tada išsiųsti užpildytą atitinkamą prašymo formą į savo priėmimo pareigūnas arba admissions@csss.es su dokumentų, reikalingų priėmimo likusios. Prašome taip pat apima:

  • Iš savo naujausią CV kopija arba pateikti mums su trumpu istorijos savo ankstesnį darbą arba stažuočių / stažuočių.

Prašome pridėti reikiamus patvirtinamuosius dokumentus, kaip sustiprinti savo paraišką (pvz darbo nuorodas, Profesorių nuorodas, nuorašai). Visos nuorodos ir patvirtinamuosius dokumentus turi būti siunčiami kaip dalis visu savo paraišką.

Karjera Paslaugos

Karjeros paslaugos padeda studentai tyrinėti karjeros kryptis ir teikia paramą per paslaugų ir išteklių, kurie apima priimančiosios

Gyvenimo ir motyvacinį laišką pagalba

CSSS Pagalba vadovauti per kaip sukurti aštrų CV ir individualizuotą motyvacinį laišką, kuris išreiškia savo susidomėjimą stažuotės ar būsimo darbo.

Mock Interviu

Nes daugelis studento, jie jaučiasi interviu kaip tardymo ir turėti nerimą Tačiau interviu nieko nei keitimosi informacija. CSSS suteikia juoktis interviu kaip galimybę mokytis apie darbą ir darbdavio ir būti tikri. CSSS remia studentus organizuodamas šiuos

  • pasiruošimas jam
<li> Sesija</li> <li> Atsiliepimai</li>


Karjera mugės ir tinklai

CSSS organizuoti tiek karjeros mugės ir skatinti studentus dalyvauti sąžiningas sesijas, nes tai duosiu jiems už stažuotes, darbo galimybių ir plėtoti gerus ryšius. Studentai gali pasinaudoti prašyti informacijos, patarimų ir palengvinti jų darbo paiešką.

Absolventų stažuotės

CSSS Akademinis Stažuotės sutartis leidžia studentams atlikti stažuotę pagrindine tyrimo dalyje, kuri gali būti labai naudinga.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Vas 2019
Duration
Trukmė
36 - 48 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
10,000 EUR
ES studentai; 11 500 EUR Ne ES studentai
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vas 2019
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Birželis 2019
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla