Bakalauro baldų ir medienos technologijų

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Mokslų bakalauras Baldų ir medienos technologijos

GMIT Letterfrack apgyvendinimu

Absolventai yra įrengta Baldų ir medienos technologijų įgūdžius, kurių reikia šiuolaikines gamybos aplinkoje. Jie sukurti žinių apie dabartines gamybos technologijas ir gali įrodyti, aiškų supratimą apie verslo ir darbo praktikos su galimybe gaminti baldų ir medienos gaminių kokybės ir tikslumo konkurencingomis komercinių įmonių.

Absolventai turi aiškų supratimą apie gamtos ir savybių medžiagų ir apdailos naudojamų pramonėje. Jie gali kvalifikuotai ir saugiai eksploatuoti įprastinių ir automatizuotos gamybos įrangos asortimentą ir gali įgyvendinti gamyklos planavimo, išdėstymą, darbo organizavimo ir gamybos srautus.

Paskaitos ir laboratorijos remti dirbtuvių pagrindu veiklą ir apimti esminius integruojantis elementus. Šie projektai ir veikla grindžiamas intensyvų bloko darbo vietą, kuri gali būti vykdoma Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Europoje, Australijoje ir kitose pasaulio dalyse.

Programos moduliai


1 metai: Mokymasis Sužinokite, pamatų brėžinį, medžiagos, gamybos technologijos, technikos Grafika, matematika, baldų istorija ir projektavimo procesą, Baldai Statybos ir projektai 1

2 metai: taikomųjų mokslų, taikomosios grafikos ir kompiuterių taikomųjų programų, vadybos ir ekonomikos, pažangios gamybos technologijos, Operacijų valdymas 1, Projektai 2

3 metai: CAD / CAM, produkto kūrimo, operacijų valdymo 2, automatika, komercinių projektų ir darbas talpinimu, rinkodaros ir finansų ir reguliavimo aplinka

Karjeros galimybės


Absolventai dirba iš medienos gaminių ir baldų gamybos įmonių, kuriose būtina išmanyti gamybos ir gamybos technologijų įvairovė. Su patirtimi, absolventai yra gerai pasirengę dirbti priežiūros ir valdymo lygiai.

Kita esminė informacija

  • Ši programa apima mokymą įvairių staliaus mašinų naudojimu.
  • 1 metai studentai turi įsigyti įrankį, saugumas ir projektavimo rinkiniai nuo registruodamiesi šioje programoje, kurios gaunamos ir GMIT nurodytą.
  • Rekomenduojama, kad pareiškėjai turi European Computer Driving License (ECDL).
  • Platus darbo vietą taip pat yra įtraukta į programą, kuri gali įvykti Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV, Australijoje ar kitose vietose tris metus.
  • Studijų trukmės trečiojoje lygio instituto užsienio, taip pat gali būti laikomas vietoj šios pramonės vietą.
  • A 6 lygis Aukštasis sertifikatas yra įdėta į šią programą, ir studentai gali norėti išeiti su šiuo apdovanojimu baigusi metus viena du.

Tolesnio studijų


Absolventai gali kreiptis dėl vietų ant keturių metų mokslo bakalauras (su pagyrimu) baldų ir medienos apdirbimo technologiją GMIT Letterfrack.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) is based at five locations in the west of Ireland. At the largest campus situated in Galway, we look out on the Atlantic Ocean and are reminded of Francis Ba ... Skaityti daugiau

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) is based at five locations in the west of Ireland. At the largest campus situated in Galway, we look out on the Atlantic Ocean and are reminded of Francis Bacon's observation: "They are ill discoverers that think there is no land when they can see nothing but sea." As a centre of higher education, we are engaged above all else in discovery. We hope that you will join with us in the voyage of learning which, for all of us, now extends throughout our lives. Skaityti mažiau
Golvėjus , Westport , Golvėjus + 2 Daugiau Mažiau