Mokslo Bakalauro baldų projektavimas ir gamyba

GMIT Letterfrack apgyvendinimu

Ši programa gamina aukštos kvalifikacijos absolventų, kurie sujungia savo kūrybines stipriąsias gamybos technologijos projektavimo ir padaryti novatoriškų baldų furnitūra. Programa plėtoja įgūdžius tradicinių metodų naudojimo ir apima už kompetencijų kompiuterinio projektavimo (CAD) ir gamybos reikalavimus. Šis platus požiūris leidžia absolventams įvesti pramonės, kad dauguma kreipiasi į juos, pradedant nuo amatų, remiantis seminarų šiuolaikinių baldų gamintojų segmentą. Keen dėmesys skiriamas protingas dizainas, nagrinėjami, pavyzdžiui, rinkos, konkurencingumo, sąnaudų ir aplinkos bei šie kriterijai yra glaudžiai susiję su absolventų gebėjimą gaminti aukštos kokybės baldus produktų prototipus.

Visą programą iš sudėtingas dizaino registracijos numeris ir padaryti projektus yra nustatyti ir šie paremti intensyvų bloko darbo vietą, kuri gali būti vykdoma Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Europoje, Australijoje ir kitose pasaulio dalyse.

Programos moduliai


1 metai: Mokymasis Sužinokite, pamatų brėžinį, medžiagos, gamybos technologijos, technikos Grafika, matematika, baldų istorija ir projektavimo procesą, Baldai Statybos ir projektus 1

2 metai: taikomųjų mokslų, taikomosios grafikos ir kompiuterių taikomųjų programų, vadybos ir ekonomikos, pažangios gamybos technologijos, Pramoninis dizainas Istorija, Dizainas ir Visual studijas, ir projektams 2

3 metai: CAD / CAM, produktų kūrimas, projektavimas ir inovacijos, komercinių projektų ir darbas talpinimu, rinkodaros ir finansų ir reguliavimo aplinka

Karjeros galimybės


Absolventai su įvairiomis įgūdžių ir kompetencijų funkciją įvairiais lygiais baldų pramonei. Jie paprastai veikia jaunesniojo valdymo lygmenyje, kur, su nemokama derinys projektavimo ir gamybos žinių, jie gali prisidėti prie: gamybos, naujų produktų kūrimo, prototipų, 3D modeliavimas ir išsamių pristatymų gamybos ir darbo brėžinius. Absolventai taip pat gali kreiptis į pozicijas, kaip spinta / baldų kūrėjai amatų pramonę, o atgavus pramonės patirtį, gali eiti sukurti savo verslą.

Kita esminė informacija

  • Programa apima mokymą įvairių medienos apdirbimo mašinų naudojimu.
  • Pirmaisiais metais studentai turi įsigyti įrankį, saugumas ir projektavimo rinkiniai nuo registruodamiesi šioje programoje, kurios gaunamos ir GMIT nurodytą.
  • Rekomenduojama, kad pareiškėjai turi Europos kompiuterio Vairuotojo pažymėjimas (ECDL) kvalifikaciją.
  • Pageidautina, kad ieškovai studijavo dailės ar dizaino ir komunikacijos grafika baigimo pažymėjimą lygį.
  • Platus penkių mėnesių darbo vieta, kuri gali įvykti Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV, Australijoje ar kitose vietose, yra įtrauktas į tris metus, ir suteikia studentams su esminiu, atitinkamame pramonės patirtį.
  • Studijų trukmės į trečio lygio instituto užsienio, taip pat gali būti laikomas vietoj pramonės vietą.

Tolesnio studijų


Absolventai gali kreiptis dėl vietų ant keturių metų mokslo bakalauras (su pagyrimu) baldų projektavimas ir gamyba ne GMIT Letterfrack.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date