baudžiamasis teisingumas yra tuo, kaip visuomenė yra formuojama ir funkcionuoja priešakyje.

Aprašyta, kaip būdų, kuriais socialinė kontrolė, atgrasyti ir sušvelninti nusikaltimo ir reabilitacijos kuriami ir pristatomi visuomenei, kriminalinės justicijos siūlo įvairių ir įdomių karjeros spektrą.

CSU anketa bakalauras kriminalinės justicijos suteikiančias jums įgūdžių ir žinių, pereiti į Associate laipsnį policijos praktikos (ADPP) ir turi būti toliau svarstoma įsigaliojimo NSW policijos pajėgų, atsižvelgiant į profesinio tinkamumo.

Jis rengia jums dirbti įvairių baudžiamosios teisenos srityse, pavyzdžiui, pataisymus, probacijos ir lygtinio paleidimo, arba dirbti su pabėgėliais, baudžiamosios teisės pažeidėjams, nukentėjusiesiems ir jų šeimoms.

Arba savo stažuotę patirties metu, galite atrasti kitą karjerą teisėsaugos ir socialinį teisingumą. Taip pat yra patekti akademinę karjerą po kriminalinės justicijos bakalauras, pradedant nuo teisės studijas arba įmonės aukštesnį laipsnį nustatys tyrimų galimybės.

Kodėl studijuoti šį kursą?

Priežastys, dėl kurių studijų kriminalinės justicijos CSU:

 • tai įvairių sričių laipsnis: mokiniai mokosi dalykų, įskaitant teisingumo tyrimai, kriminologijos, sociologijos, psichologijos, filosofijos, komunikacijos ir čiabuvių studijų spektrą. Tai reiškia, kad jūs galite ieškoti įvairių karjeros galimybes ir dygsnio dalykus kartu, kad atitiktų savo karjeros planus ar esamą darbo vietą
 • kursas yra siūloma internete ir miestelio į Bathurst ir Port Macquarie, kuri leidžia jums studijuoti kaip lanksčiai, kaip jums reikia
 • tiems, kurie domisi A policijos karjerą, žinoma, siūlo pripažintą kelią kreiptis dėl NSW Police Force per ADPP, atsižvelgiant į profesinio tinkamumo ir pozicijų prieinamumą, nustatomas remiantis veiklos reikmes NSW Police Force
 • pasiruošti kitų socialinio teisingumo problemas, įskaitant pabėgėlių įkalinimo ir Bendrijos teisingumo ir nusikalstamumo prevencijos programų čiabuvių ir ne čiabuvių bendruomenių.

Kaip įvesti NSW policijos?

Tuo pirmaisiais tyrimo pabaigoje, studentai gali, jei jie pasirenka, pradėti taikyti į NSW Police procesą. Tai apima užbaigti Universiteto sertifikatas jėgos Essentials ir daugiau informacijos galima rasti adresu NSW policijos Recruitment svetainėje. Jei pasirinkote, galite įvesti Goulburn policijos akademija.

Su turimo kredito skirtos studijoms Goulburn policijos akademijos studentai gali užtikrinti tiek ADPP kvalifikaciją ir kriminalinės justicijos bakalauro laipsnį per trejus metus.

Nors kursas suteikia pripažintą kelią studentams kreiptis į NSW Police Force per ADPP taikomi profesinės tinkamumo, nėra jokios garantijos, absolventas bus pasiūlyta vieta arba darbo su NSW policijos pajėgų.

Ką mokytis?

CSU absolventai turi tvirtą teorinį pagrindą ir labai išvystytas kritinių ir analitinių įgūdžių įvairiose disciplinose. Absolventai suprasti refleksyvumo svarbą ir etikos taikymą, kad galėtų praktikuoti gerą pilietybę ir taikyti tai profesinės praktikos. Studentai baigs su čiabuviais kultūrinę kompetenciją.

Karjeros galimybės

Karjeros galimybės randama srityse, kaip antai:

 • policijos
 • baudžiamosios ir socialinio teisingumo tyrimai ir politika
 • pataisymai, probacijos ir lygtinio paleidimo
 • susijęs darbas su pažeidėjais ir šeimoms
 • bendruomenės ir gerovės organizacijos
 • nepilnamečių justicijos
 • kitos baudžiamojo teisingumo ir socialinio teisingumo profesijas.

Priėmimo informacija

Preliminari Ataras

65.00

 • Standartiniai UAC priėmimo kriterijai taikomi šiam laipsniui. HSC dalykai neprisiėmė žinias. Nėra profesines ar kitas darbo reikalavimai.

Būsimieji studentai iš regioninių sričių gali būti garantuota už valdomas ir visiškai vidaus tyrimo pasiūlymus iki jų Ataras išleidimo dalyvaujant mokyklų rekomendacija schemą (SRS). Regionas tarnavo CSU už SRS schemos taikymo yra apibrėžiama kaip Šiaurės pusėje Viktorija, ACT ir dauguma regionų NSW, išskyrus Sidnėjaus, Newcastle ir Wollongong srityse.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Charles Sturt University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date