Bakalauro baudžiamojo teisingumo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Baudžiamosios teisenos programa siūlo tarpdisciplininį požiūrį į nusikalstamumo, teorijų nusikalstamumo priežastingumo ir sprendžiant visuomenės atsaką į jį vertinimo tyrimas. Studentai kryptys kriminalinės justicijos imtis pagrindinius kursus, kurie apima visas tris sudedamąsias dalis baudžiamojo teisingumo sistemos fazes Serija: teisėsaugos, teismų, ir pataisymus. Kursai anglų, mokslas, matematika, socialiniai mokslai ir humanitariniai įtrauktos kaip Universiteto bendrosios ugdymo programos dalis. Užsienio kalbų kursai yra privalomi, siekiant padėti parengti studentus dirbti ir gyventi etniškai ir kultūriškai įvairų visuomenės.

Už bakalauro, baudžiamojo teisingumo curriculum paruošia studentams susitikti pradinio lygio standartus įvairiuose baudžiamosios teisenos institucijų, taip pat priėmimo į aukštąjį išsilavinimą ir profesinę mokyklą.

Baigiamajame pusmetį jų vyresniajai metus, visi "Baudžiamasis teisingumas" didžiųjų turėti galimybę padidinti savo bendro sąlygas akademinės patirties per suplanuotas ir prižiūrimas programos stebėjimo, tyrimo, ir remti darbą baudžiamosios teisės įstaigų. Ši galimybė yra siūloma per CJ 401-praktinio darbo patirties ir kriminalinės justicijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2014

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

South Carolina State University has maintained a legacy of excellence in education. We have been home to generations of scholars and leaders in business, military service, government, athletics, educa ... Skaityti daugiau

South Carolina State University has maintained a legacy of excellence in education. We have been home to generations of scholars and leaders in business, military service, government, athletics, education, medicine, science, engineering technology and more. Skaityti mažiau